Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 7 października 2019, 10:39

Nie wiem, zastanawiałam się chwilę, ale niestety trudno powiedzieć co lepsze, tym bardziej nie wiedząc czego ma ten biznes dotyczyć. Mogę jedynie podpowiedzieć z jakich rozwiązań można korzystać, by nie być tak bardzo wszystkim obarczonym. Poczytajcie o franczyzie https://www.pracawsieci.net/franczyza/ . To bardzo ciekawa umowa, wspierająca w działaniu. Niektóre umowy, w zależności od firmy i rodzaju działalności oprócz logo firmy dają pełne wsparcie. Niektórzy dają umeblowanie lokalu, inni artykuły reklamowe. Warto poczytać. Na tej podstawie wybrać to, co chcielibyście robić.
wiktoria68

Postprzez » poniedziałek, 7 października 2019, 10:39

Postprzez nyszka » czwartek, 10 października 2019, 09:38

Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju ma to być biznes. W każdej firmie przyda Ci się jednak odpowiednie oprogramowanie, które ma za zadanie usprawnić funkcjonowanie danego miejsca. Teraz wiele różnych branż wdraża odpowiednie programy. W gabinetach lekarskich taki program do gabinetu ginekologicznego daje możliwość chociażby prowadzenia elektronicznej rejestracji pacjenta, umawiania wizyt według kalendarza czy generowanie dokumentów to tylko nieliczne z zalet. program działa w chmurze, przez co dostęp do niego jest z każdego komputera.
nyszka

Postprzez Greysowa » czwartek, 17 października 2019, 15:53

Cieżko powiedzieć. Wszystko zależy od tego co konkretnie chcecie robić, na czym chcecie zarabiać. Jeżeli chodzi o biznes online, to firma https://www.codarius.com powinna świetnie wam pomóc. W tym miejscu będziecie mogli znaleźć usługi tworzenia sklepów internetowych z wieloma usprawnieniami dla klientów.
Greysowa

Postprzez » czwartek, 17 października 2019, 15:53

Poprzednia strona

Powrót do Kręgi biznesu