Spotkanie integracyjne

Spotkanie integracyjne

Postprzez Andrzej » piątek, 14 listopada 2014, 16:00

Planuję spotkanie integracyjne dla pracowników firmy. Sprawa wygląda w ten sposób, że spotkało się trzech właścicieli firm o podobnym zakresie działania z Polski i postanowiliśmy ze sobą współpracować. Doszliśmy do wniosku, że w celu dokładniejszego się poznania, zrozumienia nowej filozofii działania firmy (jako całego organizmu 3 firm) i wymiany doświadczeń przyda się zorganizowanie spotkania integracyjnego. Wiadomo, że na takich spotkaniach liczy sie też atmosfera i że tak to okreslę ładowanie baterii powiązane z jeszcze większym utożsamianiem się z firmą oraz lojalnością wobec niej. Jako że okres mamy jako mamy wstępnie wybór na lokalizacje padł na okolice Zakopanego. Ja dodatkowo wpadłem na pomysł, aby w trakcie spotkania zrobić mini szkolenie na Quadach. Co myślicie o takim pomyśle, przeprowadzonym przy pomocy profesjonalnej szkoły?
Andrzej
 
Posty: 11
Dołączył(a): wtorek, 11 listopada 2014, 15:50

Postprzez » piątek, 14 listopada 2014, 16:00

 

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez Blogowicz » piątek, 6 listopada 2015, 18:18

Moim zdaniem te w pewien sposób ekstremalne przeżycia, powinny być obowiązkowe. Raz, że jak się wyszaleje pod okiem instruktora to może nie będzie szalał na ulicach, dwa technika jakiej tam się nauczy, też się przyda w życiu codziennym. Tyle odnośnie Szkoły Quadów, do której link podano powyżej, zresztą odnośnie jazdy samochodami też mam swoją teorię. Wystarczy trochę wyobraźni i od władz danego miasta i Policji. Nie wiem problem, w danym mieście ogłosić,że danego dnia w nocy, powiedzmy raz na 2 miesiące są organizowane zabezpieczone zawody na 1/4 mili czy driftu? Pieniądze na to położą sponsorzy, jak się rozejdzie że to impreza cykliczna, propagująca bezpieczeństwo itp...
Blogowicz
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:40

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez Karol » sobota, 19 grudnia 2015, 21:34

Jadę tam na Święta i Sylwestra, za namową znajomych, którzy byli tam w zeszłym roku... Podobno tak jak się czynni wybawili i wyszaleli na quadach to czysta przyjemność. Zobaczymy jak my będziemy to wspominać... Wyjazd już we wtorek
Karol
 

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez milka » poniedziałek, 15 lutego 2016, 20:50

Pomysł z quadami jest fajny, chyba się wszystkim spodoba. Zobacz sobie też np na: http://trygon.pl/wieczory-tematyczne/ masz kilka ciekawych pomysłów na takie imprezy integracyjne.
milka
 
Posty: 305
Dołączył(a): piątek, 4 grudnia 2015, 09:31

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez Szwedka » czwartek, 18 lutego 2016, 17:13

My byliśmy tam latem (co prawda nie na imprezie integracyjnej, tylko była to dla nas dodatkowa atrakcja umilająca pobyt w górach). Instruktorzy super, przekonali nawet mnie na jazdę Quadem, co wydawało mi się do tej pory nie możliwe... i nadal żyję,oraz nie miałam żadnego złamania,czy nawet otarcia...Niestety... w jednym się tylko nie spisali... tak zachęcili męża, że ten teraz nie widzi innego kierunku na wakacje jak tamta okolica... a ja na przykład w tym roku chętnie pojechałabym na mazury...
Szwedka
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 14 stycznia 2016, 16:08

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez Maksiu » środa, 2 marca 2016, 21:35

Andrzej napisał(a):Planuję spotkanie integracyjne dla pracowników firmy. Sprawa wygląda w ten sposób, że spotkało się trzech właścicieli firm o podobnym zakresie działania z Polski i postanowiliśmy ze sobą współpracować. Doszliśmy do wniosku, że w celu dokładniejszego się poznania, zrozumienia nowej filozofii działania firmy (jako całego organizmu 3 firm) i wymiany doświadczeń przyda się zorganizowanie spotkania integracyjnego. Wiadomo, że na takich spotkaniach liczy sie też atmosfera i że tak to okreslę ładowanie baterii powiązane z jeszcze większym utożsamianiem się z firmą oraz lojalnością wobec niej. Jako że okres mamy jako mamy wstępnie wybór na lokalizacje padł na okolice Zakopanego. Ja dodatkowo wpadłem na pomysł, aby w trakcie spotkania zrobić mini szkolenie na Quadach. Co myślicie o takim pomyśle, przeprowadzonym przy pomocy profesjonalnej szkoły?

Miałem okazje uczestniczyć w takim spotkaniu organizowanym, czy może bardziej współorganizowanym przez "Witów",że tak napiszę i pomimo,że kilkanaście tego rodzaju imprez zaliczyłem, to ta była uważam za najlepszą...
Maksiu
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 15 stycznia 2016, 21:21

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez Natalia » poniedziałek, 7 marca 2016, 20:29

Andrzej napisał(a):Planuję spotkanie integracyjne dla pracowników firmy. Sprawa wygląda w ten sposób, że spotkało się trzech właścicieli firm o podobnym zakresie działania z Polski i postanowiliśmy ze sobą współpracować. Doszliśmy do wniosku, że w celu dokładniejszego się poznania, zrozumienia nowej filozofii działania firmy (jako całego organizmu 3 firm) i wymiany doświadczeń przyda się zorganizowanie spotkania integracyjnego. Wiadomo, że na takich spotkaniach liczy sie też atmosfera i że tak to okreslę ładowanie baterii powiązane z jeszcze większym utożsamianiem się z firmą oraz lojalnością wobec niej. Jako że okres mamy jako mamy wstępnie wybór na lokalizacje padł na okolice Zakopanego. Ja dodatkowo wpadłem na pomysł, aby w trakcie spotkania zrobić mini szkolenie na Quadach. Co myślicie o takim pomyśle, przeprowadzonym przy pomocy profesjonalnej szkoły?

A co jak ktoś nie ma prawka na quady? Co prawda jest to druga tego typu impreza w naszej firmie, nie mniej ja akurat rok temu nie mogłam jechać, ciężko było mi by jechać na imprezę dwie doby po porodzie... Ogólnie ludzie są bardzo zadowoleni, cieszą się na ten rok,a ja nie chcę sie ośmieszyć pytając o prawko...
Natalia
 

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez Igor » środa, 29 czerwca 2016, 07:25

Sorry że wtrącę swoje 3 grosze... To ma być spotkanie kółka adoracyjnego z piciem i zabawą? Troszkę dziwny sposób na integrację zespołu, pomijam co na to powie US, bo przypuszczam, ze chcesz to wrzucić w koszty... Druga sprawa która mi sie nasunęła... rozumiem,że ty jesteś jako właściciel pasjonatem quadów... ale czy wszyscy twoi pracownicy również? Pomyślałeś o osobach które nie cierpia motocykli i tego typu pojazdów? Będą musiały jeżdzić by przypodobać się szefowi ryzykując zawał i poprzez panikę swoje zdrowie? Ja bym to zoranizował z jakimś szkoleniem... masz wtedy przyjemnie z pożytecznym... Ale do tego rodzaju imprez to musi być i hotel i porządna sala konferencyjna... Sam ostatnio organizowałem w łódzkim Campoverde ( jakby co to masz adres ich strony i zobacz na fotach o czym piszę http://campoverde.pl ) i raz że skarbówka nie ma nic do tego (akurat jestem po kontroli), a dwa ipracownicy zadowoleni i coś dodatkowego z takiej imprezy wyniesionego, a nie tylko wspomnienia po kacu...
Igor
 

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez Grzedorz122 » czwartek, 17 listopada 2016, 16:10

Możecie takie spotkanie zorganizować w http://jachranka.pl/ obok jest http://parklinowyjachranka.pl/
Świetne atrakcje dla każdego :)
Grzedorz122
 

Re: Spotkanie integracyjne

Postprzez tomekkwak » poniedziałek, 27 lutego 2017, 15:11

Ja tam źle wspominam wszystkie imprezy integracyjne, dobrze, że jest coś takiego jak http://www.2kc.pl/, bo bym chyba nie przeżył następnego dnia :) Nieraz mówiłem sobie, że nie piję, jednak po namowach znajomych, zwykle kończyło się to konkretnym piciem.
tomekkwak
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 3 lutego 2017, 15:04

Postprzez » poniedziałek, 27 lutego 2017, 15:11

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron