księgowość online

księgowość online

Postprzez violatta » sobota, 2 czerwca 2018, 11:14

Cześć wszystkim, mam w planie wymianę ksiegowości i skożystanie z usług nowego biura rachunkowego w mojej firmie. Zastanawiam się nad rozwiązaniem bardziej nowoczesnym aby nie biegać z wszystkim do księgowej i chce wdrożyć ksiegowość on line, czy ktoś z was korzysta z takiego biura rachunkowego? jak to wygląda w praktyce i jak rozkłada się na koszty? ja Znalazłam biuro TaxCare https://taxcare.pl/ i ich oferta mnie nawet bardzo przekonuje, nie wiem jednak co będzie dla mnie najlepsze. Liczę na wasze odpowiedzi w tej kwestii :)
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Postprzez » sobota, 2 czerwca 2018, 11:14

 

Re: księgowość online

Postprzez Ela78 » sobota, 28 lipca 2018, 08:05

Jeżeli chodzi o prowadzenie rachunkowości w firmie, dzisiaj tak na dobrą sprawę mamy sporo możliwości. Przy czym według mnie na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę w takich miejscach jak biuro księgowe w Gdańsku MG Finanse, gdzie przede wszystkim możemy skorzystać z szerokiego zakresu usług, jak również profesjonalnego podejścia do każdego klienta.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: księgowość online

Postprzez Pasacik1422 » poniedziałek, 30 lipca 2018, 06:47

Biura rachunkowe to fajna sprawa, bo potrafią się tym zająć kompletnie.
Mój znajomy korzysta z usług firmy tax experts, która oferuje tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe czy biznesowe.
Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą, bowiem to nic nie kosztuje.
Pasacik1422
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2018, 06:58

Postprzez acoruss » niedziela, 5 sierpnia 2018, 01:02

Warto wraz z księgowością w firmie, zlecając zajęcie się tymi sprawami komuś na zewnątrz, również zatroszczyć się o prawnika - bo np. nie każdy CEO rozumie, czym jest masa upadłościowa, jakie dokładnie subtelności prawne tam zachodzą, itd.
acoruss
 
Posty: 5
Dołączył(a): niedziela, 5 sierpnia 2018, 00:55

Re: księgowość onlin

Postprzez emciasa » poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 08:16

Mam abonament w tax care, wszystko załatwiam zdalnie, nie muszę chodzić do biura jak trzeba coś podpisać to kurier zabiera papiery, mam łatwy dostęp z każdego miejsca gdzie jest internet.
emciasa
 

Re: księgowość online

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 14:38

Co sadzicie o prowadzeniu księgowości poprzez zewnętrzną firmę? Znalazłam taką ofertę firmy GLC http://www.glc.pl/ksiegowosc która wydaje mi się posiadać sporo zalet. W ofercie mają outsourcing księgowości, prowadzenie księgowości spółek zoo. Myślę, że takie rozliczenie jest dużo mniej kosztowne niż zatrudnianie księgowej.
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Re: księgowość online

Postprzez good » sobota, 15 września 2018, 14:44

U nas w firmie wszystko załatwia się outsourcingowo. Tak jest łatwiej i szybciej i taniej przede wszystkim bo odpada czesc kosztow administracyjnych. Nam nawet agencji na zlecenia szuka ta agencja od zatrudnień http://workroom.com.pl/dla-pracodawcy/ Korzystamy z pomocy copywriterów, speców od kreacji i grafików - glownie online - wazne zeby portfolio i ich umiejetnosci spełniały nasze oczekiwania
good
 
Posty: 121
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 23:09

Re: księgowość

Postprzez Gacek324 » piątek, 21 grudnia 2018, 09:28

Fajny temat :) Na pewno zajrzę na podrzucone strony :)
Gacek324
 

Re: księgowość

Postprzez Mlawa31415 » piątek, 21 grudnia 2018, 09:38

A podrzuci ktoś jakąś księgową stacjonarnie w dolnośląskim?
Mlawa31415
 

Re: księgowość

Postprzez MarcellusPye » piątek, 21 grudnia 2018, 09:49

Hej, mogą być usługi księgowe wrocław? Jeśli tak, to polecam bardzo serdecznie panią Edytę Cyburt, to rzetelna i bardzo miła księgowa, z którą łatwo się dogadać :) Zarządza finansami mojej firmy i jestem bardzo zadowolona z jej pracy, mogę z czystym sercem powiedzieć, że warto skorzystać z jej oferty :)
MarcellusPye
 

Postprzez » piątek, 21 grudnia 2018, 09:49

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron