Restauracja Warszawa.

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez wiktoria68 » środa, 10 października 2018, 16:40

Jeśli chcecie spędzić miłą niedzielę, a najbliższa zapowiada się znów z piękną pogodą to wybierzcie się na spacer do Łazienek Królewskich a w drodze powrotnej zahaczcie o Restaurację Rozdroże http://www.rozdroze.pl/menu-pl/kuchnia-polska.html i zamówcie sznycel indyczy z oscypkiem i żurawiną. Porcje na tyle słuszne, że nikt głodny nie wyjdzie, a smacznie jak w domu. Bedziecie zadowoleni i nasyceni :)
wiktoria68
 
Posty: 1149
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 16:40

Postprzez » środa, 10 października 2018, 16:40

 

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez szyszka456 » niedziela, 18 listopada 2018, 14:23

Jeżeli chodzi o większe imprezy w tym wesele itp. to warto pomyśleć o Hotelu Poniatowskim https://www.hotelponiatowski.pl , gdzie mają piękne wnętrze, dobre menu i obsługę na wysokim poziomie. Warto czasem poszukać na takie okazje jedynego miejsca w swoim rodzaju.
szyszka456
 

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez Leika » piątek, 14 grudnia 2018, 09:06

A pod Warszawą też wam pasuje? Według mnie pod naszą Stolicą, jest ogrom pięknych sal i restauracji, w których można zorganizować swoje wesele marzeń. Wejdźcie sobie na stronę http://gosciniecbanasiowka.pl/o-nas.html , według mnie mają przepyszne jedzenie, właściciele są mili i służą pomocą, nawet w czasie przygotowań do tego wielkiego dnia.
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez halina56 » piątek, 4 stycznia 2019, 19:15

Mnie interesuje najlepiej restauracja warszawa kuchnia polska . Lubię zjeść Polskie dania i smaczne. Wiele osób szuka właśnie takich konkretnych miejsc na zjedzenie dobrego posiłku. Najlepiej, aby była klimatyczna, ekskluzywna i dla każdego idealna nawet dla dzieci. Jest kilka takich wart odwiedzenia w Warszawie.
halina56
 

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez lola89 » sobota, 2 lutego 2019, 11:08

A co powiecie na lokal Bistro WuWu https://wuwu.bar w Warszawie? Czy byliście już tam? Ostatni przypadkiem trafiłam na ich stronę i mnie naprawdę zainteresowała ich oferta. Zauważyłam, że tam można zakosztować w końcu prawdziwej polskiej kuchni i napić się zwyczajnie wódki. Myślę, że warto byłoby się tam wybrać. Dowiedziałam się, że panuje tam przyjemna atmosfera. A w piątki i soboty odbywają się wydarzenia muzyczne.
lola89
 

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez tatwoj12 » niedziela, 17 lutego 2019, 18:52

A ja polecam świetne miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi jak Bulwary Dzielnica Wisła. Zawsze się tam cos dzieje. Czy to z wydarzeń kulturalnych czy po prostu przyjść wieczorem ze znajomymi i posiedzieć przy piwie ;)
tatwoj12
 
Posty: 243
Dołączył(a): sobota, 19 stycznia 2019, 09:53

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez dudus » poniedziałek, 25 marca 2019, 16:00

Moje ulubione i sprawdzone od lat miejsce przyjazne moim dzieciom to restauracja Akademia w Warszawie. Dania serwowane przez kucharza zawsze dzieciakom smakują, a ja wiem, że obiad jest na moja kieszeń. W dni “wychodne od dzieci” wybieram się tam z przyjaciółkami na winko i późny lunch. Zawsze wychodzimy uradowane i zrelaksowane.
dudus
 

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez Figol » sobota, 13 kwietnia 2019, 16:41

Wygląda to wszystko naprawdę bardzo fajnie !
Figol
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 25 marca 2019, 19:29

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez lalamido » niedziela, 21 lipca 2019, 10:58

Będąc w Warszawie miałem prawdziwą przyjemność zjeść pyszną pizzę w restauracji Pizza Dominium przy ulicy Zgoda. Dlaczego tam ? Bardzo dobra lokalizacja w centrum stolicy gdzie można wpaść podczas zwiedzania. Potrawy przygotowywane pod okiem włoskich kucharzy oraz klimatyczny wystrój potrafią bardzo przybliżyć nam słoneczną Italię. Podczas pięknej pogody można zjeść w ogródku na świeżym powietrzu. Lecz Dominium to nie tylko pizza, mają bardzo wiele włoskich potraw, przez które bardzo sprawnie przeprowadzi nas miła i profesjonalna obsługa. Dużym atutem dla rodzin z dziećmi jest specjalnie wydzielone miejsce, gdzie najmłodsi zajmą się zabawą a rodzice odpoczną troszkę od swoich pociech. Restauracja honoruje również Kartę Dużej Rodziny co jeszcze bardziej zachęca do odwiedzin z milusińskimi. Stali bywalcy mogą również korzystać z gorących promocji dostępnych na stronie restauracji po zalogowaniu na stronie https://www.pizzadominium.pl/ . Promocji zresztą jest bardzo wiele i w zależności od dnia tygodnia możemy w nich wybierać. Dominium jest również czynne w niedziele niehandlowe co również sprawia, że turyści chętnie tu zaglądają. Poza pysznymi posiłkami naszą uwagę zwracają bardzo przystępne ceny.
lalamido
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 10 grudnia 2017, 20:07

Re: Restauracja Warszawa.

Postprzez wojar » piątek, 9 sierpnia 2019, 14:39

bardzo często tam jadam i serdecznie polecam
wojar
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 23 lipca 2019, 14:47

Postprzez » piątek, 9 sierpnia 2019, 14:39

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron