Reklama własnej firmy

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez stefaniaa » środa, 19 czerwca 2019, 10:17

Jeśli już się decydować na jakąś formę reklamy, to tylko reklama w internecie. Wszyscy korzystają dzisiaj z internetu i tak najłatwiej jest dotrzeć do klienta. Mnie w tej kwestii bardzo pomogła agencja reklamowa Argonium http://www.argonium.pl/marketing-internetowy Działają na terenie całego kraju i mają bardzo ciekawe pomysły.
stefaniaa
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 5 lutego 2019, 08:33

Postprzez » środa, 19 czerwca 2019, 10:17

 

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez sisi23 » czwartek, 20 czerwca 2019, 18:46

A co powiecie na reklamę internetową? Z tego co zauważyłam ogromny zainteresowaniem cieszą się seo zawodowcy. Pozycjonowanie skutecznie SEMlink to jedna z najbardziej wybieranych usług. Dzięki temu strona może przesuwać się na coraz wyższe pozycje w znanych wyszukiwarkach. Oczywiście, takie działania troszkę trwają, ale ich rezultaty są niesamowite. A oglądalność strony podwyższa się bardzo szybko.
sisi23
 

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez Grzesiek112 » poniedziałek, 24 czerwca 2019, 13:34

Nie ma się co oszukiwać, że reklama w internecie jest tą najskuteczniejszą. Warto jednak próbować też innych, może mniej popularnych, ale równie ciekawych form reklamy. Solidność i nowoczesność daje reklama na długopisach, którą stosuje coraz więcej firm. Sam z niej korzystam przede wszystkim dlatego, że długopisy są rzeczą przydatną, tanią, a dla Klientów ciekawym dodatkiem do zakupu :)
Grzesiek112
 
Posty: 65
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 08:47

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez Marek Konieczny » czwartek, 27 czerwca 2019, 18:38

Dobrym sposobem jest monitorowanie wizerunku - słyszeliście o tym? Ja mogę szczerze polecić, bo to działa. Dbamy o to co o nas piszą i mówią i włączamy się aktywnie w dyskusje ;)
Marek Konieczny
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 26 czerwca 2019, 13:30

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez glucio » niedziela, 30 czerwca 2019, 20:22

Agencja marketingu internetowego https://solv.pl/uslugi/ wykonuje skuteczną reklamę, dzięki niej moja firma stała się znana na Polskim rynku i mam wielu nowych klientów, dzięki czemu mam większe dochody w firmie
glucio
 
Posty: 132
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 16:43

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez salan » poniedziałek, 1 lipca 2019, 15:41

no ja bym sie reklamował w internecie, według mnie to najlepsza opcja
salan
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 1 lipca 2019, 15:37

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez domi10 » poniedziałek, 1 lipca 2019, 20:22

Wiele na temat SEO możecie przeczytać tutaj https://www.camp7.pl/case-study/seo-case-study-2019/ znajdziecie tam wiele przydatnych informacji jakie działania podjąć tak by przyniosły zamierzone efekty.
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez lepes » wtorek, 2 lipca 2019, 14:58

warto postawić na reklamę w internecie :)
lepes
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 2 lipca 2019, 14:57

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez babcia.asia » środa, 3 lipca 2019, 12:28

Moim zdaniem najważniejsze by w ogóle się reklamować i nie musi to być specjalnie wyszukana forma reklamy.Na początek niech to są wizytówki bądź ulotki by jak największa ilość osób dowiedziała się o naszej firmie.Dobrze też znaleźć dobra drukarnię internetową - https://www.diamond-druk.pl/ - choćby jak właśnie ta.Darmowa dostawa i szybka dostawa zamówienia to ich atuty.
babcia.asia
 

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez lejla7 » środa, 3 lipca 2019, 14:52

Ja polecam ze swojej strony kampanię programmatic moim zdaniem to klucz do sukcesu. Warto zlecić to profesjonalistom którzy znają się na tym doskonale. Jest to o tyle dobre i skuteczne że wskaźnik kliknięć w tą właśnie reklamę, jest dwukrotnie wyższy w porównaniu do zwykłej e-reklamy.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Postprzez » środa, 3 lipca 2019, 14:52

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron