Reklama własnej firmy

Re: Reklama własnej firmy

Postprzez lepes » wtorek, 2 lipca 2019, 14:58

warto postawić na reklamę w internecie :)
lepes

Postprzez » wtorek, 2 lipca 2019, 14:58

Postprzez babcia.asia » środa, 3 lipca 2019, 12:28

Moim zdaniem najważniejsze by w ogóle się reklamować i nie musi to być specjalnie wyszukana forma reklamy.Na początek niech to są wizytówki bądź ulotki by jak największa ilość osób dowiedziała się o naszej firmie.Dobrze też znaleźć dobra drukarnię internetową - https://www.diamond-druk.pl/ - choćby jak właśnie ta.Darmowa dostawa i szybka dostawa zamówienia to ich atuty.
babcia.asia

Postprzez lejla7 » środa, 3 lipca 2019, 14:52

Ja polecam ze swojej strony kampanię programmatic moim zdaniem to klucz do sukcesu. Warto zlecić to profesjonalistom którzy znają się na tym doskonale. Jest to o tyle dobre i skuteczne że wskaźnik kliknięć w tą właśnie reklamę, jest dwukrotnie wyższy w porównaniu do zwykłej e-reklamy.
lejla7

Postprzez FabiannaZ » czwartek, 4 lipca 2019, 13:23

Zgadzam się z moimi przedmówcami, na Twoim miejscu w pierwszej kolejności również zainwestowałabym w ulotki. Każde szanujące się wydawnictwo oferuje dziś możliwość drukowania ulotek, plakatów, wizytówek i wszelkich innych materiałów promocyjnych. Kiedy otwierałam własną kwiaciarnię zainwestowałam właśnie w ulotki i muszę przyznać, że to właśnie dzięki nim udało mi się przyciągnąć pierwszych klientów, którzy są ze mną po dziś dzień.
FabiannaZ

Postprzez Iros » czwartek, 11 lipca 2019, 10:55

Tutaj jeśli działasz w internecie to koniecznie sprawdź możliwości działań jeśli chodzi o sieć. Dlatego trzeba zadbać o podejście do klienta i jednocześnie monitorować wypowiedzi na nasz temat w różnych miejscach (przede wszystkim internecie), co pozwoli na szybką reakcję oraz odpowiedź. Myślę, że najlepszą opcją jest przekazanie takich działań firmie z dużym doświadczeniem marketingowym do których na pewno można zaliczyć iWizerunek https://iwizerunek.pl/wizerunek-firmy/ którzy w pełni profesjonalnie będą mogli się tym zająć.
Iros

Postprzez Mia » czwartek, 11 lipca 2019, 12:03

Najskuteczniejsza jest reklama w internecie!
Mia

Postprzez Mela85 » piątek, 12 lipca 2019, 10:54

Skorzystajcie z usług Mediaessence - agencja reklamowa Kalisz
Kompleksowo zajmują się reklamą mają spore doświadczenie i wielu zadowolonych klientów
Mela85

Postprzez Emalienka12 » niedziela, 21 lipca 2019, 13:09

Oczywiście, ze najskuteczniejszą jest reklama w internecie. Trzeba jeszcze tylko trafić na dobrą agencję. Z mojje strony moge polecić z czystym sumieniem agencje proformat z Wrocławia https://www.proformat.pl
Emalienka12

Postprzez wojar » wtorek, 23 lipca 2019, 14:49

kluczem do sukcesu jest reklama w internecie według mnie
wojar

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 28 lipca 2019, 12:36

Reklama w internecie jak najbardziej, nie można jednak zapominać o reklamie lokalnej. A co najlepiej do niej wykorzystać? Uważam, że najlepiej sprawdzą się ulotki. Dobrze jest znaleźć drukarnię, która specjalizuje się w niskich nakładach. Dzięki temu, możemy częściej reklamować róznorodne towary czy usługi. Ze swej strony mogę zaproponować drukarnię https://naklejkon.pl/ która między innymi drukuje właśnie ulotki. Można tu wydrukować również przeróżne foldery reklamowe, plakaty, zaproszenia, wizytówki, bilety, no i oczywiście naklejki.
wiktoria68

Postprzez » niedziela, 28 lipca 2019, 12:36

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kręgi biznesu