reklama firmy

Re: reklama firmy

Postprzez Karo031 » czwartek, 21 maja 2020, 06:39

A zastanawialiście sie nad dobrymi materiałami reklamowymi takimi jak ulotki, foldery czy innego rodzaju materiały POS? Jeśli tak, to warto na tym się skupić również, bo to dodatkowo wzmacnia naszą markę. W http://www.lakman.pl/ przygotuja wam zestaw fajnych i ciekawych materiałów - warto się z nimi skontaktować.
Karo031
 
Posty: 56
Dołączył(a): niedziela, 17 maja 2020, 19:12

Postprzez » czwartek, 21 maja 2020, 06:39

 

Re: reklama firmy

Postprzez ogelid » niedziela, 11 października 2020, 20:27

Jeśli zależy Wam na zwiększeniu grona odbiorców, warto sprawdzić https://fejmowo.pl/. Tutaj możecie zakupić polubienia na facebooku czy instagramie. Super pomysł moim zdaniem.
ogelid
 
Posty: 462
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2018, 16:44

Re: reklama firmy

Postprzez mami772 » czwartek, 15 października 2020, 22:00

Konkurencja w dzisiejszych czasach jest bardzo duża, więc z pewnością zastanawiacie się jak zatrzymać klienta, aby w ogóle zrobił zakupy w Waszej firmie lub chętnie do niej wrócił. Wydaje mi się, że zatrzymanie klienta jest łatwiejsze do zrobienia online, ponieważ służą temu różne programy, systemy i sposoby, aby podświadomie zadziałać na jego powrót.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: reklama firmy

Postprzez 77ewcia5 » czwartek, 5 listopada 2020, 08:35

Teraz na pewno trzeba działać przez internet, jak i w rzeczywistym świecie. Prowadzę wraz z moim kolegą hurtownie z zabawkami i razem zdecydowaliśmy się zaufać agencji marketingowej. Wybraliśmy agnację 4mat z Warszawy, współpracujemy już mniej więcej 2 lata, dzięki nim naprawdę dużo osiągnęliśmy i z całą pewnością nie bylibyśmy obecnie tu gdzie jesteśmy. Agencja 4 mat to sprawdzony koordynator akcji promocyjnych i eventów, jak również niezawodni specjaliści od usług merchandisingowych i outsourcingu sprzedaży. POLECAM
77ewcia5
 
Posty: 131
Dołączył(a): środa, 18 października 2017, 17:04

Re: reklama firmy

Postprzez MasterT » środa, 25 listopada 2020, 12:13

rozmowna napisał(a):Reklama, jeśli ma być trafiona i wprowadzać nam więcej klientów to bazy, musi być różnorodna (...)


To jest słuszna uwaga! Najlepiej zrobić to przy pomocy krótkich filmów reklamowych Short Film 4U, bo można zamówić je w większej ilości, w bardzo rozsądnej cenie i mieć super kampanię w sieci. A przecież nie ma reklamy, która byłaby tańsza w przeliczeniu na koszt dotarcia do jednego widza, potencjalnego klienta. Żadne ulotki, reklama prasowa itp, tego nie zastąpią.
MasterT
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2020, 22:07
Lokalizacja: Polska

Re: reklama firmy

Postprzez Dżej89 » wtorek, 1 grudnia 2020, 19:17

Na pewno też agencja reklamowa Sunspot doskonale sprawdzi się, jak chodzi o wszelkie działania promocyjne w internecie. Nawet jak wasza marka jest zagrożona, to oni mogą całkowicie odmienić jej znaczenie. Poszerzyć horyzonty, dotrzeć do większej grupy odbiorców. To, co jest ważne- to ich niezawodność. Każde działania są dokładnie analizowane. Tutaj nie ma przypadków.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: reklama firmy

Postprzez tlena » środa, 2 grudnia 2020, 13:43

Reklama firmy to podstawa funkcjonowania obecnie. Nie można pozostać bez reklamy i powinna być odpowiednia wykonana. Ja po przejrzeniu strony https://piotrpolok.pl/podcast/ zadzwoniłam do Pana Piotra powiedziałam na czym mi zależy i skorzystałam z pomocy. Od razu po rozmowie widać, że Pan Piotr zna się na rzeczy, co mnie bardzo ucieszyło :)
tlena
 
Posty: 400
Dołączył(a): środa, 22 maja 2019, 09:50

Re: reklama firmy

Postprzez urodowa » wtorek, 8 grudnia 2020, 10:30

Poruszacie bardzo ważne kwestie, mnie ciekawi najbardziej pandemia a ekologia w kontekście reklamy. Widzę teraz mnóstwo PR zagrań dużych korporacji. Czy takie podejście jest faktycznie skuteczne?
urodowa
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek, 31 stycznia 2020, 09:41

Re: reklama firmy

Postprzez ksiaze255 » środa, 9 grudnia 2020, 16:48

Najlepiej to stworzyć stronę internetową i zaczac pozycjonowanie według mnie. Bardzo dobrze sprawdza się w tym agencja webrange. Tworzą świetne strony jak też wykonuja pozycjonowanie ich. Dzięki temu będziecie lepiej widoczni w sieci.
ksiaze255
 
Posty: 165
Dołączył(a): wtorek, 28 stycznia 2020, 23:23

Re: reklama firmy

Postprzez Ferez » środa, 3 lutego 2021, 07:48

W takim razie jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie działań marketingowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na współpracę z agencją marketingową - https://iwizerunek.pl/womm/ w przypadku której będziecie mogli liczyć na duże możliwości, skuteczną poprawę wizerunku w sieci (szczególnie jeżeli naciska na Was konkurencja) i jednocześnie chcecie budować relacje z klientami. Mam nadzieję, że z takim wsparciem biznes online ruszy "z kopyta"
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Postprzez » środa, 3 lutego 2021, 07:48

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości