Strona 1 z 7

reklama firmy

PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2019, 08:50
przez ulunia
Każdego przedsiębiorcę powinna zainteresować ta strona https://wykonawca.taelo.pl/ Tu jest możliwość zamieszczenia darmowej reklamy i pozyskania klienta. Dzięki stworzeniu wizytówki w portalu firmy można dodawać takie informacje jak: dane kontaktowe, zdjęcia z poprzednio zrealizowanych zleceń, przekierowania do kanałów w mediach społecznościowych, godziny i miejsce świadczenia usług.

PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2019, 08:50
przez Reklama

Re: reklama firmy

PostNapisane: poniedziałek, 18 lutego 2019, 17:11
przez Biznesowa
Skuteczna reklama firmy opiera się na komplementarnych działaniach, które razem przyniosą oczekiwany sukces. Nie należy skupiać się to na jednym, to na drugim, a pozyskiwać klientów , otwierając się na szeroką reklamę. Tylko takie kampanie mniej w czasie kosztują. Dlatego też sugeruję raczej szukanie w usługach takich agencji jak Nakatomi , bo one działają całościowo i obniżają koszty funkcjonowania biznesu.

Re: reklama firmy

PostNapisane: poniedziałek, 18 lutego 2019, 18:21
przez kolbam
Najlepszą formą reklamy, jest reklama filmowa w sieci. Dlaczego> Ponieważ można ją wykorzystać szeroko, nie tylko na Youtube, Vimeo czy FB, ale w dziesiątkach innych serwisów społecznościowych, na Pinterest zaczynając, a na Instagramie kończąc. Ale ważne jest też, że krótkie filmy reklamowe na Youtube są też najtańszą formą reklamy. Na Short Film 4U możesz zamówić profesjonalną reklamę z animacją 3D już za kilkaset złotych, a można ją przecież emitować nawet w TV, bo jest realizowana w HD. Za kampanię, nawet dużą, zapłacisz maksymalnie kilka tysięcy (4-5 filmów reklamowych), a w większości agencji od takiej kwoty zaczyna się dopiero rozmowy o pojedynczej reklamie. No i wreszcie fakt, że już przy 3-ech filmach Firma zapewnia ich pozycjonowanie na Youtube zupełnie gratis! To bonus, który jest wart co najmniej 3 tyś zł, bo pozycjonowanie filmów nie jest tanim ani prostym zajęciem :)

Re: reklama firmy

PostNapisane: piątek, 22 lutego 2019, 13:22
przez Natka
Tania reklama na początku działalności to znakomity pomysł. Nie zawsze nas stać na kosztowne promowanie w sieci jak i na żywo. Jeśli chodzi o prosty marketing bezpośredni to warto też rozdawać klientom gadżety reklamowe. Obecnie w modzie jest ekologia to można zainwestować nawet w ekologiczne gadżety reklamowe. Z pewności ą takie akcesoria przyciągną uwagę. Długopisy papierowe, długopisy z manufaktury - na rynku teraz jest tego pełno ;)

Re: reklama firmy

PostNapisane: piątek, 22 lutego 2019, 18:43
przez wiktoria68
Form reklamy jest cała masa, jedne mniej, drugie bardziej skuteczne. Jedno jest pewne, każda reklama jest w stanie podwyższyć nasz przychód w firmie. Zatem warto w nią inwestować. Teraz pytanie,na co nas stać? Wydaje mi się, że reklama długofalowa z jednym wydatkiem na początku, to reklama na samochodach. Oklejaniem samochodów w Warszawie zajmuje się firma http://oklejaniesamochodow.waw.pl/ Są rzetelni i terminowi z aż 15 letnim doświadczeniem. Uważam, że już samo doświadczenie pozwala na powierzenie im swojej floty samochodowej.

Re: reklama firmy

PostNapisane: poniedziałek, 4 marca 2019, 09:52
przez Miska
Ja uważam, że bardzo dobrym pomysłem na reklamę i promocję własnej firmy jest udział w targach branżowych. Na stronie https://www.retio.pl/ możecie sobie zamówić takie profesjonalne stoisko na targi, dzięki któremu Wasza firma będzie miała szanse atrakcyjnie się zaprezentować na takim evencie ;) Polecam ;)

Re: reklama firmy

PostNapisane: poniedziałek, 4 marca 2019, 10:24
przez Riber
Moim zdaniem również warto zadbać o wizerunek firmy jaki panuje na temat twojej firmy w różnych stronach wizytówkowych, forach, social mediach itd. W tym zakresie nam pomaga agencja iWizerunek, która doskonale wie jak to powinno wyglądać o czym przekonasz się m.in również na ich stronie internetowej https://iwizerunek.pl/ochrona-wizerunku/ do klienta podchodzą bardzo indywidualnie i są w stanie stworzy plan działań, który przynosi oczekiwany skutek.

Re: reklama firmy

PostNapisane: środa, 6 marca 2019, 20:39
przez tankusia
Jeśli chodzi o reklamę to ta firma https://www.qualityfactory.pl/ ma dobrą ofertę. Zajmują się wieloma sprawami. Od postawienia strony internetowej i jej pozycjonowanie po działania w social mediach. Dla mnie bomba bo się na tym nie znam a chciałabym mieć firmę która się zajmie całością.

Re: reklama firmy

PostNapisane: środa, 6 marca 2019, 21:02
przez Daniel432
W dzisiejszych czasach nic tak nie trafia do ludzi jak social media.Każdemu kto prowadzi własną działalność i zastanawia się w jaki sposób może ją wypromować polecam założenia firmowego kolta na instagramie. Jest to doskonały sposób w jaki można dotrzeć do potencjalnych klientów.A więcej o tym przeczytacie na https://www.cleveragency.pl/blog/2019/0 ... stagramie/

Re: reklama firmy

PostNapisane: czwartek, 14 marca 2019, 13:36
przez Olka2
Teraz jest mnóstwo form i rodzajów reklamy. Warto korzystać z wielu na raz, bo tylko wtedy będzie mogli dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Moim zdaniem fajnie sprawdzają się gadżety reklamowe takie jak smycze z nadrukiem logo firmy. Na tej stronie https://smyczeznadrukiemfirmowym.wordpress.com/ opisane są różne akcesoria tego typu. Polecam!

PostNapisane: czwartek, 14 marca 2019, 13:36
przez Reklama