Tani kurier..

Tani kurier..

Postprzez Abakuss » piątek, 6 listopada 2015, 20:15

Szukam taniego kuriera... możecie coś polecić sprawdzonego, a zdolnego też współpracować z mała firmą posiadającą mały sklep internetowy?
Abakuss
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 3 grudnia 2014, 19:35

Postprzez » piątek, 6 listopada 2015, 20:15

 

Re: Tani kurier..

Postprzez Wojtek » wtorek, 24 listopada 2015, 18:36

Moim zdaniem obecnie jednym z lepszych wyborów jest skorzystanie z oferty korporacji kurierskiej
Wojtek
 

Re: Tani kurier..

Postprzez Jagoda » czwartek, 26 listopada 2015, 17:28

Wojtek napisał(a):Moim zdaniem obecnie jednym z lepszych wyborów jest skorzystanie z oferty korporacji kurierskiej

Ja bym dodała i akcentowała nie tylko słowo tani, choć faktycznie ceny mają bardzo przyzwoite, ale głownie bym akcentowała ich rzetelność
Jagoda
 
Posty: 6
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:27

Re: Tani kurier..

Postprzez Uwe » sobota, 19 grudnia 2015, 21:39

Zgadzam sie, faktycznie jak przeanalizowałem cennik, to są znacznie tańsi od tego z czego korzystam obecnie. Do świąt już nie dam rady, ale mam nadzieję, że załatwię z nimi wszelkie formalności pomiędzy świętami a Nowym Rokiem...
Uwe
 

Re: Tani kurier..

Postprzez Maluszek » niedziela, 3 stycznia 2016, 17:43

Analizowałem ich ofertę i faktycznie uważam, że jest bardzo dobra, nawet dla osób indywidualnych, a w przypadku firm i podpisania umowy, to już nie ma specjalnie co i z kim porównywać, szczególnie jak przeczytałem o możliwym rabacie w wysokości 500zł (z tego co doczytałem na forum, to po wykorzystaniu kodu KK-A2012
Maluszek
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 13 listopada 2015, 16:31

Re: Tani kurier..

Postprzez Michał » poniedziałek, 4 stycznia 2016, 22:39

Ja też korzystam z usług korporacji i jestem bardzo zadowolony z jakiści świadczonych za ich pośrednictwem usług kurierskich, szczególnie jeżeli chodzi o jakość i rzetelność...
Michał
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 17 listopada 2015, 12:04

Re: Tani kurier..

Postprzez Kimusia » środa, 2 marca 2016, 21:06

Ja też zamawiałam poprzez http://korporacjakurierska.pl i nie ma co porównywać do poczty. I cena i jakość samej usługi na korzyśc korporacji...
Kimusia
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 14 stycznia 2016, 16:08

Re: Tani kurier..

Postprzez Franciszek » poniedziałek, 7 marca 2016, 20:23

Już pół roku korzystam z usług jakie można zamówić na stronie http://korporacjakurierska.pl Moim zdaniem obecnie firm świadczących taki poziom usług nie ma zawiele
Franciszek
 

Re: Tani kurier..

Postprzez Marta » niedziela, 31 lipca 2016, 20:13

Wojtek napisał(a):Moim zdaniem obecnie jednym z lepszych wyborów jest skorzystanie z oferty korporacji kurierskiej

Masz całkowitą rację, sama korzystam z ich usług od roku i jeszcze ani razu nie było najmniejszego pola do jakiegokolwiek zatargu
Marta
 

Re: Tani kurier..

Postprzez kako » piątek, 9 września 2016, 10:18

my w naszym sklepie internetowym nie pracujemy wyłącznie z jedną firmą kurierską ale zawsze sobie dobieramy wedle cenników jakie aktualnie mają, a sprawdzamy wszystkie informacje na tej stronie porównywarki https://przesylarka.pl/
kako
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 9 września 2016, 10:11

Postprzez » piątek, 9 września 2016, 10:18

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron