Która księgowość jest lepsza?

Która księgowość jest lepsza?

Postprzez mojler » piątek, 14 lipca 2017, 10:37

No właśnie, jak w temacie - która księgowość Wam bardziej odpowiada: prowadzona samodzielnie, przez biuro rachunkowe, online? A może jakaś kombinacja tych typów? Podzielcie się swoimi doświadczeniami! ;)
mojler
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 7 lipca 2017, 13:34
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » piątek, 14 lipca 2017, 10:37

 

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez pharaoh » piątek, 28 lipca 2017, 13:44

Ja ufam tylko biurowi rachunkowemu - po prostu większa wiarygodność, mam kogo zapytać w razie wątpliwości i większość papierów mogę mieć w wersji i elektronicznej i papierowej. Jeżeli pracują w nim specjaliści od księgowości, którzy fuszerki nie robią, nawet nie muszę doszukiwać się błędów, bo po prostu wiem, że ich nie ma.
pharaoh
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 13:27

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez Zdrapaka » piątek, 25 sierpnia 2017, 09:47

Żadnej kombinacji nie widzę. Raczej staram się przeliczać wszystko na zysk. A od czego to zależy? Jeżeli mam spędzać czas w urzędach i skarbówce, kontrolować wszystko i jednocześnie zajmować się klientami i pracownikami - ciężko. Jeżeli jeden klient może zwrócić koszt usługi w outsourcingu to opłaca mi się biuro rachunkowe. Dlatego starannie wyszukuję biur z podobną ofertą: https://kuczawska.pl.
Zdrapaka
 
Posty: 19
Dołączył(a): środa, 10 lutego 2016, 08:05

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez 19L91 » niedziela, 27 sierpnia 2017, 19:53

Najlepsza księgowość to księgowość stacjonarna. Prowadzę swój biznes od pięciu lat i zdania nigdy nie zmienię :)
19L91
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 27 sierpnia 2017, 19:51

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez czerwona » wtorek, 12 września 2017, 13:55

Księgowość internetowa jest pewnym rozwiązaniem, ale z drugiej strony po co brać usługi prowadzone przez internet, kiedy na miejscu najczęściej jedno biuro rachunkowe stoi przy drugim? Internetowa ma największy wg mnie sens wtedy, gdy np. firma jest zlokalizowana w innym kraju, a prowadzi działalność i rozlicza się na terenie innego i potrzebuje mieć w nim kogoś, kto zna krajowe przepisy itd. Jednak stacjonarnej bardziej ufam, bo po prostu widzę człowieka, który zajmuje się moimi sprawami.
czerwona
 
Posty: 19
Dołączył(a): wtorek, 12 września 2017, 08:42
Lokalizacja: Łódź

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez Celina76 » środa, 1 listopada 2017, 18:45

Dla mnie najlepsza jest on-line bo jest tańsza i wygodniejsza. Prowadzę ją na platformie https://wfirma.pl/ i osobiście polecam bo na pewno jest to tańsze od księgowej i proste w obsłudze.
Celina76
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 26 października 2017, 14:10

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez violatta » sobota, 18 listopada 2017, 09:33

Znajoma jakiś czas temu otworzyła własną firmę i skorzystała z usług tej firmy http://www.glc.pl/ksiegowosc outsourcing księgowy okazał się bardziej wygodnym rozwiązaniem niż zatrudnianie księgowej na etat. Firma jest rzetelna i profesjonalna , znajoma jest bardzo zadowolona z ich usług . Do tego biuro zapewnia wsparcie doradców podatkowych oraz biegłych rewidentów.
violatta
 
Posty: 265
Dołączył(a): poniedziałek, 13 listopada 2017, 17:20

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez jakkal » czwartek, 23 listopada 2017, 13:28

Jak dla mnie księgowość prowadzona przez zatrudnionego pracownika albo przez biuro rachunkowe. Przy pierwszym dlatego, że mamy kogoś na miejscu, kogo możemy zapytać w razie wątpliwości i komunikacja jest na dobrym poziomie. Przy drugim, bo oszczędzamy koszty utrzymania kolejnego stanowiska w naszym zakładzie pracy, a wciąż dostajemy specjalistę, który zajmie się naszą firmą.
jakkal
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 11:51

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 27 listopada 2017, 12:52

Przede wszystkim postawcie na profesjonalizm. Im bardziej doświadczone biuro rachunkowe, tym lepiej dla Was.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Która księgowość jest lepsza?

Postprzez Palawak » czwartek, 30 listopada 2017, 01:25

Przepisy dotyczące cen transferowych wymyślono chyba po to by uprzykrzyć życie uczciwym ludziom. Jak można sobie z tym poradzić? Zlecać radcom prawnym, biurom księgowym? Na rynku działają też programy do obliczeń, ale wiem co lepsze.. Trochę wiem z http://www.cenytransferowe.pro/. Wpisałem w google ceny tranferowe ustawa i wyskoczyło :D
Palawak
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 30 listopada 2017, 00:55

Postprzez » czwartek, 30 listopada 2017, 01:25

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron