Usprawnienia dla firmy

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Christo22 » piątek, 16 marca 2018, 08:01

Uważam, że przeróżne programy usprawniają firmę. Nie każdą na to stać, ale myśle, że warto się rozejrzeć za takimi rzeczami.
____
wynajem aut sosnowiec
Christo22
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 13 marca 2018, 15:03

Postprzez » piątek, 16 marca 2018, 08:01

 

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez ulunia » piątek, 16 marca 2018, 12:55

Poza dobrymi programami pozwalajacymi na usprawnienie działania firmy, warto też postawić na dobrej jakości sprzęt np https://itnes.pl/notebooki/notebooki-lenovo/notebooki-lenovo-thinkpad/notebooki-lenovo-thinkpad-seria-e/notebooki-lenovo-thinkpad-e580/ Lenovo to moim zdaniem najlepsza marka na naszym rynku. A ten noteebok jest najnowszej generacji, lekki, wygodny, poręczny. Posiada wygodną klawiaturę z charakterystycznym TrackPointem. Gwarancja na jeden rok.
ulunia
 
Posty: 787
Dołączył(a): piątek, 22 września 2017, 14:37

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Mermagda0 » poniedziałek, 19 marca 2018, 19:13

Całkiem fajną opcją jest outsourcing IT oferowany właśnie dla firm. Dzięki takie usłudze oferowanej przez https://itvip.pl/obsluga-informatyczna-firm/ możecie tanim kosztem zadbać o obsługę informatyczną swojej firmy. W zakres takich obowiązków wchodzi między innymi instalacja i konfiguracja nowego oprogramowania oraz nauka obsługi pracowników. Także konserwacja i serwis komputerowy, czy pomoc przy zakupie nowego sprzętu. Koszty outsourcingu nie są wcale takie duże i na pewno dużo niższe niż zatrudnianie informatyka.
Mermagda0
 
Posty: 60
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sierpnia 2017, 19:06

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Arkadiusz1 » piątek, 30 marca 2018, 09:04

O takie rzeczy trzeba dbać na każdym etapie rozwoju biznesu.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez wiktorkk » czwartek, 5 kwietnia 2018, 09:26

Niedawno rozpocząłem współpracę z administratorem bezpieczeństwa informacji. http://forsafe.pl/obsluga-administratora-bezpieczenstwa-informacji/. Chciałem uniknąć wycieków, dlatego on ma zadbać i zabezpieczyć informacje, które są przesyłane w firmie, ale również też te, które wysyłane są na zewnątrz. Dla mnie jest to bardzo wygodne oraz nie muszę się martwić, że nasze dane trafią w nieodpowiednie ręce.
wiktorkk
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 30 marca 2018, 11:46

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez aratka » środa, 11 kwietnia 2018, 09:56

Ciekawy ten temat z usprawnieniami dla firm.
Wytrzymałe taśmy poliestrowe
aratka
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa, 11 kwietnia 2018, 09:09
Lokalizacja: Wrocław

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Kamilka75 » czwartek, 12 kwietnia 2018, 10:33

Mam firmę od bardzo dawna i pomyślałam, że czas ją jakoś odświeżyć, ponieważ zauważyłam pewną stagnację na niektórych działach i mnie to męczy. Zastanawiam się jak mogę wyeliminować takie błędy i pomyślałam o systemie erp od firmy http://www.primesoft.pl/ . Widziałam, że wiele znanych firm, takich jak Indykpol czy Herbapol z nimi współpracują, więc myślę, że mogę zaufać ich doświadczeniu. Czy może ktoś z Was odradza tę firmę? Co o nich wiecie?
Kamilka75
 

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Ajka9090 » poniedziałek, 7 maja 2018, 14:48

Usprawnienia firmy to nic innego jak mądre inwestycje, trzeba myśleć do przodu. Inwestycja w swoją firmę to swojego typu lokata wysokoprocentowa, która prędzej czy później i tak się zwróci, oczywiście jeżeli mądrze będziemy inwestować i według potrzeb. Jeżeli o mnie chodzi to chciałabym wysłać swoich pracowników na kurs tworzenia stron internetowych, coś takiego można znaleźć w SklepDlaZielonych maja tam całą game ciekawych kursów. Myślę że kilka na pewno przydadzą się do usprawnienia działań mojej firmy, z racji ze bardzo szybko się rozwijamy to tego typu inwestycję są nieuniknione.
Ajka9090
 
Posty: 433
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez rudzia » środa, 9 maja 2018, 17:30

Słuchajcie, a czy prowadzeniu działalności próbowaliście używać czegoś takiego jak najlepsze finansowe aplikacje finansemobilne.pl? Znajomy wspominał mi, że pomagają one kontrolować budżet i wydatki, ale nie mam pojęcia czy sprawdzą się w biznesie - jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
rudzia
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 9 maja 2018, 16:58

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Nastka882 » niedziela, 10 czerwca 2018, 20:03

Opieka informatyczna jest niezwykle ważną sprawą podczas prowadzenia działalności gospodarczej, ponieważ dobrze funkcjonująca pod względem informatycznym daje dużo korzyści. Proponuję outsourcing it warszawa, zapewne nie będziecie zawiedzeni.
Nastka882
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela, 10 czerwca 2018, 19:59

Postprzez » niedziela, 10 czerwca 2018, 20:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość