Usprawnienia dla firmy

Usprawnienia dla firmy

Postprzez mojler » piątek, 14 lipca 2017, 10:39

Czy znacie jakieś metody na to, jak poprawić wydajność swojej firmy? Chodzi mi o znane Wam przykłady, sposoby i rozwiązania, które poprawią którąś sferę działalności, proces produkcji, dystrybucję, maksymalizację zysków czy kontakt z partnerami biznesowymi? Obiło się Wam coś o uszy?
mojler
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 7 lipca 2017, 13:34
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » piątek, 14 lipca 2017, 10:39

 

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez pharaoh » piątek, 28 lipca 2017, 13:58

Już przy zakładaniu firmy należy pomyśleć o dobrze zintegrowanych, trwałych systemach i sieciach informatycznych. Czyli nie może dochodzić do takiej sytuacji, że w firmie będzie codziennie przerywać połączenie Wifi, bo zasięg będzie nawalać. Co prawda są to dość duże koszty do realizacji na początku kariery przedsiębiorcy, ale jednak trzeba je ponieść, jeśli chce się mieć maksimum bezpieczeństwa w firmie. Dobrym rozwiązaniem jest współpraca z zewnętrznymi firmami informatycznymi, jeśli nie możemy sobie pozwolić zbytnio na stworzenie działu IT w siedzibie. Po pierwsze koszty są mniejsze, po drugie mamy opiekę techniczną nad sieciami informatycznymi (jak np. w Łodzi: http://darent.net/portfolio/opieka-techniczna/), po trzecie mamy zaplecze, które nie jest wadliwe i nie będzie narażone na ataki z zewnątrz.
pharaoh
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 13:27

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Krawat99 » niedziela, 30 lipca 2017, 20:53

Hmmm cóż by Ci tu doradzić... W prowadzeniu firmy na pewno bardzo pomogła mi agencja rekrutacyjna. Wiesz, jak prowadzisz swój biznes to masz już tyle na głowie, że poświęcenie czasu na znalezienie dobrych pracowników graniczy z cudem. Według mnie to najważniejsza kwestia, która pomaga usprawnić działanie firmy. Oprócz tego dobrze jest mieć dobrą księgową, ale to na pewno wiesz :D
Krawat99
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 18:34

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Kisza » niedziela, 3 września 2017, 21:06

Jak dla mnie wszelkie kwestie dotyczące bezpieczeństwa w firmie to wręcz podstawa. W związku z czym warto nie tylko pamiętać o obowiązkowych szkoleniach w tym zakresie. Dodatkowo dobrym pomysłem bez wątpienia będzie zainwestowanie w takie rozwiązania, jak chociażby drzwi ppoż ei30 z oferty http://www.alufire.com/ . W razie pożaru mogą one nie tylko zapewnić lepsze zabezpieczenia pracownikom, ale też mieniu firmy.
Kisza
 
Posty: 297
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 11:32

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez serwus » czwartek, 5 października 2017, 20:41

Firmę usprawnić można na kilka sposobów. Lecz przed podjęciem działań sami musimy być pewni co chcemy usprawnić, jeżeli dobrze zarządzamy firmą lecz zajmuje to sporo czasu to stawiamy na oprogramowanie do zarządzania, jeżeli chcemy usprawnić nasze działania sprzedaży możemy wynająć zewnętrzną obsługę call center . Warto postawić na doświadczonych fachowców marketingowych, którzy wpłyną na rozwój naszej firmy :)
serwus
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 14 września 2017, 21:05

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez kaajt » piątek, 6 października 2017, 17:58

Ciężko mi powiedzieć, bo jeszcze nie mam nic własnego, ale może zajrzysz na Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2017? Na pewno dowiesz się tam wielu ciekawych i pomocnych dla siebie rzeczy :)
kaajt
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 6 października 2017, 17:44

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez maciekk » środa, 11 października 2017, 07:15

W temacie usprawnień, w przypadku średnich i dużych przedsiębiorstw, warto zainwestować w dobre oprogramowanie klasy ERP / CRM. Na początek zaproponuję sprawdzić ofertę wdrażania tego typu oprogramowania (Zdecydowanie polecam taki krok) - dynamics 365 licensing.
Na stronie znajdziecie więcej informacji oraz kontakt z firmą.
maciekk
 
Posty: 6
Dołączył(a): środa, 11 października 2017, 07:07

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez FrankieeFran » środa, 11 października 2017, 07:18

Popieram takie rozwiązania. Jezeli myslicie powaznie o swoich firmach to powinniscie inwetsować w takie rzeczy. Firma nav24 zajmuje się wdrażaniem licznych systemów i programów dla biznesu, więc jeżeli szukacie odpowiednich fachowców do tego to zajrzyjcie do nich. Na ich stronie macie bogatą ofertę, na pewno coś znajdziecie, a jeżeli gubicie się w temacie to po prostu zadzwońcie.
FrankieeFran
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 5 października 2017, 05:50

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Dżej89 » środa, 11 października 2017, 15:50

Warto pojechać na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 . Nie wiem czy ktoś jest zdecydowany, ale słyszałam że będzie ciekawie.
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Usprawnienia dla firmy

Postprzez Zuzzanna » środa, 25 października 2017, 15:20

Chciałabym zmodernizować instalacje silnoprądowe w swojej firmie przetwórczej. Kolega polecił mi firmę https://www.egsystem.pl/, możecie powiedzieć mi coś więcej ? Z tego, co mówił Łukasz,zajmują się właśnie takimi instalacjami. Dostarczają nawet części. Niestety, jakiś czas temu wybuchł pożar i musiałam zamknąć część linii produkcyjnej, a teraz kiedy wypłacono mi ubezpieczenie, chciałabym ją znów ruszyć. Czy mogę spróbować jeszcze bardziej zabezpieczyć instalacje przed przegrzaniem? Myślicie, że dadzą radę?
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Postprzez » środa, 25 października 2017, 15:20

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości