Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez mojler » piątek, 14 lipca 2017, 10:43

Czy w dzisiejszych czasach warto otwierać punkt stacjonarny w swojej firmie czy oszczędzić koszty, uruchamiając wszystko od początku w internecie? Czy tylko handel zyskuje na biznesie internetowym?
mojler
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 7 lipca 2017, 13:34
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » piątek, 14 lipca 2017, 10:43

 

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Patrykk » środa, 2 sierpnia 2017, 09:13

Sklep internetowy ma swoje plusy trzeba tylko wiedzieć że stworzenie dobrego sklepu internetowego,hosting,domena i co najważniejsze reklama też sporo kosztuje.Są też branże jak np. odzież,gdzie ludzie lubią najpierw przymierzyć wiec sklep stacjonarny też jest ok.
Patrykk
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 2 sierpnia 2017, 08:58

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez aniaola37 » piątek, 4 sierpnia 2017, 07:01

Punkt stacjonarny zawsze warto miec ) Moze i internet sie bardzo rozwija ale ludzie jednak dalej chodzą takich sklepów. Szczególnie do spożywczych, wydaje mi się że jeszcze sporo czasu minie zanim artykuły spożywcze będziemy częściej kupować w sieci niż stacjonarnie. Dlatego może w taki biznes zainwestujecie? Franczyza http://rabat-detal.pl/h/blog oferuje bardzo fajne warunki współpracy przy zakładaniu takiej firmy
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez inwestor » piątek, 11 sierpnia 2017, 12:32

Wszystko zalezy od tego jakim budzetem dysponujemy. Na poczatek biznes internetowy bedzie lepszym rozwiazaniem. Z drugiej strony ja bardziej jestem zwolennikiem biznesow namacalnych. Sam zastanawiam sie nad zalozeniem firmy wypozyczajacej sprzet ciezki. W mojej okolicy nic takiego nie dziala, a doszly mnie sluchy o sporych inwestycjach w przyszlym roku. Moglbym niezle zarobic udostepniajac maszyny podwykonawcom. Niestety nie bardzo wiem jakiej firmie zaufac w tej kwestii. Widzialem duzy wybor JLG na tej stronie - https://www.riwal.com/poland/pl-pl/czesci Wiecie moze jak sprawa sie ma z ewentualnym serwisowaniem? Na stronie twierdza, ze to trwa do 24h. Nic niestety nie jest niezniszczalne i nawet najlepsze czesci czasami moga sie popsuc - co jest dla mnie w 100% zrozumiale. Dzieki za sugestie!
inwestor
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:30

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez toNic » piątek, 25 sierpnia 2017, 08:42

Zdecydowanie w internecie. Pewnie nie tylko ja tak uważam, ale większość forumowiczów. Biznes internetowy ma tą przewagę nad stacjonarnym, że jest w pełni dostępny o każdej porze (jeśli stoi na stabilnym serwerze... :D :D ). Ale gdy współpracujesz z https://www.iq.pl/ to masz pewność, ze serwer jest stabilny i możesz zająć się tym co w biznesie najważniejsze :)
toNic
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 24 sierpnia 2017, 21:23

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Sawin » sobota, 26 sierpnia 2017, 21:22

Zawsze można mieć sklep stacjonarny oraz internetowy.Wiele firm tak działa i jakoś im się interes kręci.
Sawin
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 26 sierpnia 2017, 21:16

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 17:39

Handel w internecie jest dobrą opcją na zarobek jednak nie jest to nic pewnego, jednak jak się uda można nieźle się dorobić, mało tego popyt wciąż rośnie na wasz produkt ponieważ grono ludzi, którzy o was się dowiadują rozrasta się w zastraszającym tempie.
Gość
 

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 2 października 2017, 10:31

Faktem jest, że biznes internetowy pozwala znacznie obniżyć koszty prowadzenia całej działalności.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Ela78 » czwartek, 5 października 2017, 14:01

Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017 to dwudniowe, cykliczne międzynarodowe wydarzenie, które stanowi globalną platformę wymiany doświadczeń. Włąśnie w tym roku jadę a Wy ?
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez kaajt » piątek, 6 października 2017, 17:56

Ja mam kilka pomysłów, wiem na pewno, że chcę mieć coś swojego, ale nie wiem w którym kierunku iść. Może na Europejskim Forum Gospodarczym Łódzkie 2017 coś wymyślę.. :) Z tego co słyszałam, będzie dużo ważnych i znanych osób, ciekawe co będą mieli do powiedzenia :)
kaajt
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 6 października 2017, 17:44

Postprzez » piątek, 6 października 2017, 17:56

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron