Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez xatras » czwartek, 28 czerwca 2018, 11:33

Każdy biznes, czy to stacjonarny, czy internetowy, potrzebuje czytelnego systemu zarządzania treścią, dzięki czemu organizacja pracy nie będzie problematyczna. http://www.controlling-systems.pl/ oferuje najlepsze na rynku systemy ERP, dzięki którym prowadzenie każdego biznesu będzie o wiele łatwiejsze.
xatras
 
Posty: 5
Dołączył(a): czwartek, 28 czerwca 2018, 11:19

Postprzez » czwartek, 28 czerwca 2018, 11:33

 

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez urbi93 » środa, 11 lipca 2018, 18:38

a może stacjonarny z opcją sklepu internetowego? 2x zwiększa się szansę na zgarnięcie potencjalnego klienta:)
urbi93
 
Posty: 14
Dołączył(a): środa, 11 lipca 2018, 16:43

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez joannacesarska » środa, 18 lipca 2018, 13:24

Wydaje mi się, że stacjonarny, chociaż nie mam też porówania z biznesem w internecie. To pewnie też dużo zależy od firmy i rodzaju biznesu
joannacesarska
 
Posty: 18
Dołączył(a): środa, 18 lipca 2018, 13:17

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Jan87 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 12:54

Skoro poszukujesz twórczego konceptu na stoisko targowe dla Twojej firmy to nie ma rzetelniejszego teamu jak owy z arla-com. Mój bliski rozwija z zyskiem spółkę dotyczącą projektowania ogrodów. Skorzystał z pomocy korporacji arla-com i to było nieziemskie. Pełny profesjonalizm i fantazja. Do dzisiaj wertuję obrazy jego stanowiska targowego. Promuję Arla-com.eu.
Jan87
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 12:05

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Pasacik1422 » poniedziałek, 30 lipca 2018, 06:53

Myślę, że biznes w internecie również może się dobrze rozwinąć.
Są agencje interaktywne, które pomagają Cię wypromować i przyciągnąć więcej klientów, niż masz.
Mój znajomy korzysta z usług firmy solv, która jest od wielu lat na rynku i udało mu się rozwinąć własny sklep internetowy.
Uważam, że warto zapoznać się z ich ofertą, bo to nic nie kosztuje.
Pasacik1422
 
Posty: 13
Dołączył(a): czwartek, 26 lipca 2018, 06:58

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Pawel84488 » środa, 1 sierpnia 2018, 09:05

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach własny biznes lepiej jest otworzyć w internecie. W Katowicach jest firma która oferuje otwarcie własnej agencji interaktywnej na zasadzie franczyzy. Agencja taka zajmuje się marketingiem w internecie. Jest to moim zdaniem bardzo dobry sposób na własny biznes. Tu masz linka jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten temat https://www.iprosolution.pl/jak-zalozyc ... na-skroty/
Pawel84488
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2018, 11:02

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Urszulajakbabcia » czwartek, 2 sierpnia 2018, 10:35

Moim zdaniem jeżeli prowadzisz sklep stacjonarny to tak, czy tak powinieneś wprowadzić sprzedaż online! Rozwiązania e-commerce to przyszłość w dzisiejszych czasach. Wielu zapracowanych konsumentów nie ma czasu na wyjście do galerii czy sklepu i korzysta właśnie z zakupów w sieci. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, czy szukasz porad, koniecznie odwiedź blog e-commerce, tu masz link: https://www.ecommerce2day.pl/. Kopalnia wiedzy dla prowadzących własny biznes!
Urszulajakbabcia
 
Posty: 37
Dołączył(a): poniedziałek, 18 czerwca 2018, 13:00

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez rad75 » środa, 15 sierpnia 2018, 13:30

To zależy z całą pewnością od tego, jaki rodzaj działalności chcemy prowadzić. Ja bym stawiał jednak na internet, bo to teraz przyszłość, a i koszty nie są takie duże, jak stacjonarnie.
rad75
 
Posty: 20
Dołączył(a): środa, 15 sierpnia 2018, 13:12

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Jan87 » środa, 22 sierpnia 2018, 20:22

Gdy poszukujesz pomysłowego pomysłu na stoisko rynkowe dla Twojej korporacji to nie ma wyborniejszego teamu jak owy z arla-com. Mój kuzyn prowadzi z zyskiem instytucję o tematyce konstruowania parków. Skorzystał z pomocy korporacji arla-com i to było niezwykłe. Absolutny profesjonalizm i pomysłowość. Do dzisiaj oglądam zdjęcia jego miejsca targowego. Promuję arla-com.eu.
Jan87
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 20 czerwca 2018, 12:05

Re: Lepszy biznes stacjonarny czy w internecie?

Postprzez Michal_Skup » sobota, 25 sierpnia 2018, 11:54

pores napisał(a):Zdecydowanie w sieci, potrzebuejsz znacznie mniejszego kapitaaąłu - hosting w Hekko kupisz za kilkadziesiąt złotych za rok, wynaajem lokalu to koszty kilkuset złotych miesięcznie. Różnice są ogromne, dlatego warto postawić na biznes w sieci.


Nie do końca - niektóre branże wymagają lokalu w celach reprezentacyjnych albo żeby pomieścić pracowników. Obecnie w moontales rozważamy wynajem lokalu ponieważ klienci czasem chcą spotkać się u nas oraz współpraca zdalna ma jednak sporo minusów. Dlatego nie określałbym wszystkiego w tak jednoznaczny sposób - dobrze napisany model biznesowy pomoże podjąć decyzję.
Michal_Skup
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 19 sierpnia 2018, 11:38

Postprzez » sobota, 25 sierpnia 2018, 11:54

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron