Najbardziej opłacalna branża

Najbardziej opłacalna branża

Postprzez mojler » piątek, 14 lipca 2017, 10:46

Współcześnie kładzie się nacisk na nowoczesne technologie, ale czy tak naprawdę tylko firmy z tego obszaru mają największy potencjał rozwoju? Czy nieco bardziej tradycyjne przedsiębiorstwa i działalności odchodzą już do lamusa czy mimo wszystko nadal mają jeszcze szansę na wprowadzenie świeżości na rynku? Jak myślicie?
mojler
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 7 lipca 2017, 13:34
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » piątek, 14 lipca 2017, 10:46

 

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez pharaoh » piątek, 28 lipca 2017, 13:47

Informatyka, programowanie i pochodne - te branże się rozwijają, przechodzą do innych na stałe, łączą się z innymi, dając gwarant sukcesywnego biznesu, jeżeli ktoś się odważy otworzyć biznes z takiego połączenia. Komputery to przyszłość i wchodzą do coraz większej liczby dziedzin, nawet tam, gdzie jeszcze kilkadziesiąt lat temu wydawało się to niemożliwe. Jak ktoś ma wykształcenie i próbuje otworzyć działalność z tym związaną, myślę, że bez względu na zasięg oddziaływania przedsiębiorstwa osiągnie sukces, bo naprawdę wiele podmiotów gospodarczych potrzebuje wsparcia informatycznego.
pharaoh
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 28 lipca 2017, 13:27

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez Patrykk » środa, 2 sierpnia 2017, 09:04

Jeśli znajdzie się dobrą niszę na rynku to większość biznesów może być opłacalna.
Patrykk
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 2 sierpnia 2017, 08:58

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez Dżej89 » niedziela, 8 października 2017, 09:04

A słyszeliście o Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017? Będą poruszane ważne tematy np. etyka w biznesie- konieczny element czy zbędny frazes? Jedzie ktoś?
Dżej89
 
Posty: 942
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez Piekarka » niedziela, 8 października 2017, 14:40

Oj ciężko moim zdaniem wskazać coś takiego, po prostu jeśli jesteś dobry to w każdej się znajdziesz
Piekarka
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 4 października 2017, 17:18

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez Ela78 » poniedziałek, 16 października 2017, 15:51

Dżej89 ja kilka dni temu czytała o tym wydarzeniu w Łodzi, chodzi o te Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017. Mój szwagier tam pojechał dziś i jestem ciekawa jak tam było
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez inwestor » czwartek, 16 listopada 2017, 19:53

Jestem tego samego zdania.
inwestor
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:30

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez sylwia4141 » piątek, 17 listopada 2017, 11:49

e commerce ogólno pojęty to chyba najlepsza branża w dzisiejszych czasach
sylwia4141
 
Posty: 11
Dołączył(a): piątek, 17 listopada 2017, 11:45

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez Zuzzanna » piątek, 17 listopada 2017, 14:33

Trudno jednoznacznie udzielić odpowiedzi na to pytanie tak naprawdę. Moim zdaniem są takie zawody, takie elementy, które zawsze będą potrzebne, a nie da się ich w pełni zmienić, które powinny zostać takie, jakie były dotychczas i one będą miały zapewniony sukces i zapotrzebowanie. Nie jest tak, że tylko te branże, które dotyczą komputeryzacji mają jakiś sens. Ja prowadzę zakład mleczarski i choć mam nowe maszyny, też "używam" rąk ludzkich. Co prawda myślę nad zoptymalizowaniem obiegu dokumentów dzięki firmie http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow , bo jest mi to potrzebne na różnych działach, ale nie uważam, że mój zakład przez takie zmiany straci na wartości. Albo że nie ma szans na poczet np.: informatyków. Mleko i sery je niemal każdy.
Zuzzanna
 
Posty: 228
Dołączył(a): piątek, 11 sierpnia 2017, 17:59

Re: Najbardziej opłacalna branża

Postprzez inwestor » niedziela, 19 listopada 2017, 19:31

No wlasnie, jaka brazna bedzie najbardziej oplacalna w nadchodzacym roku? Slyszalem o jakichs wiekszych inwestycjach jesli chodzi o infrastrukture. Udalo mi sie przez lata zebrac sporo kapitalu i chcialbym go w jakis sposob zrobic aktywnym .. lepszej metody od otwarcia firmy nie znam. W bankach nie ma co liczyc na zaden procent gdyz inflacja praktycznie zeruje zyski. Od zawsze lubilem wyzwania wiec chce postawic na branze ciezka. Gdzie najlepiej na start wypozyczyc sprzet ciezki taki jak podnosniki nozycowe? Najwiekszy wybor do tej pory udalo mi sie znalezc na tej stronie http://jlg.com.pl/kategoria-produktu/po ... -nozycowe/ jednak nie znam sie na tym temacie i potrzebuje opinii jakiegos eksperta/ Zalezy mi najbardziej na bezproblemowym dzialaniu oraz szybkim serwisie w razie czego .. bo wiadomo nie ma rzeczy idealnych :) Z gory dzieki za pomoc.
inwestor
 
Posty: 15
Dołączył(a): niedziela, 6 sierpnia 2017, 17:30

Postprzez » niedziela, 19 listopada 2017, 19:31

 

Następna strona

Powrót do Kręgi biznesu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości