Niewielki kredyt

Re: Niewielki kredyt

Postprzez guran » wtorek, 10 marca 2020, 20:14

W sumie wielki czy niewielki kredyt tak czy siak może przydać się Doradca Kredytowy Rzeszów to miejsce gdzie przebywam na co dzień i właśnie szukam jakiegoś sprawdzonego doradcy, polecicie coś?
A chcę skorzystać z usług takiej osoby ponieważ dużo słyszy się o tym, że ktoś bierze kredyt a potem oprocentowanie z kosmosu i nie wiadomo jak to spłacić, ja kredyt chcę, ale na miarę moich możliwości.
Liczę na Wasze porady!
guran

Postprzez » wtorek, 10 marca 2020, 20:14

Postprzez KonradSkal » sobota, 28 marca 2020, 10:19

Cześć mam problem. Tak się złożyło, że ostatnio sporo się zadłużyłem. Chciałbym skonsolidować te długi, bo trochę tego jest. Przeglądałem oferty różnych firm. I teraz moje pytania, czy ktoś z was to robił? Jakie są wasze opinie? Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto mi odpowie. Konsolidacja kredytów to chyba dobry krok.
KonradSkal

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 23 sierpnia 2020, 10:13

Nie mnie kogokolwiek krytykować. Sama miałam kiedyś problem ze spłatą w związku z tym, że nabrałam za dużo kredytów. Na szczęście bank przychylił się do mojej prośby i jakoś udało się z problemów wyjść bez większych strat. Teraz dlatego jak już koniecznie coś potrzebuję, decyduję się na kredyt, ale wyłącznie w Santander Consumer Bank https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/mistrzowski-kredyt-gotowkowy,5.html Aktualnie mają bardzo dobrą ofertę kredytu gotówkowego, nazywa się Mistrzowski Kredyt Gotówkowy. Można go uzyskać nawet do 35 tysięcy złotych, a obecni kliencie banku mogą go wziąć do kwoty 50 tysięcy złotych. Nie wiem iledla Was to jest niewielki kredyt, myślę jednak, że powinno wystarczyć :) Są dwie możliwości uzyskania go, nie wychodząc z domu, czyli załatwiając wszystko online, albo załatwiając go w oddziale banku. W obecnym czasie pandemii pewnie pierwsza z możliwości będzie lepsza, no ale to już sami sobie wybierzecie. Nie ma tu dużej papierologii o czym przekonacie się czytając na stronie, co Wam będzie potrzebne.
wiktoria68

Postprzez majlove » piątek, 11 września 2020, 21:00

nam sie wlasnie teraz w biznesie powinela noga, bo ten wirus sie dal we znaki... mimo, ze nie zalapalismy sie na zadna pomoc z tarcz to udalo nam sie skorzystac z programu https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ na kredyt ze wsparciem panstwa :) Przynajmniej taki program pomocowy nas wyciagnal z kryzysu po pandemii
majlove

Postprzez Erik91 » poniedziałek, 14 września 2020, 20:00

Najlepsze są takie kredyty, które się szybko spłaca :)
Erik91

Postprzez cleo88 » środa, 23 września 2020, 06:41

Ja polecam skorzystać z usług pośrednika kredytowego Piotra Witeckiego. To świetny fachowiec. Pomógł mi zdobyć kredyt na możliwie najkorzystniejszych warunkach. Super współpraca.
cleo88

Postprzez » środa, 23 września 2020, 06:41

Poprzednia strona

Powrót do Banki