Strona 1 z 2

nowe auta dla firmy

PostNapisane: poniedziałek, 26 marca 2018, 14:09
przez dariawaria
Cześć,
Będą mi potrzebne dwa samochody dostawcze, za jakieś 4 miesiące. Finansowanie maszyn i urządzeń, którym sposobem jest najkorzystniejsze waszym zdaniem ? jakieś przykłady, porównania?

PostNapisane: poniedziałek, 26 marca 2018, 14:09
przez Reklama

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: środa, 20 czerwca 2018, 15:59
przez Mariae
Jeśli szukasz finansowania na zakup auta to polecam: https://autokredytok.pl/

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: poniedziałek, 5 listopada 2018, 05:55
przez dariusz332676
Teraz to chyba każda firma ma najnowsze auto według mnie.Sam znam kilku prezesów co jeżdżą fajnymi autami.

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: poniedziałek, 5 listopada 2018, 18:10
przez Witkarrek
A no to trzeba znaleźć jakąś porządną i okazyjną flotę samochodów. Może oferta forda od http://www.ursyncar.pl będzie dla was satysfakcjonująca? Ja bardzo sobie chwale mojego forda jako samochód właśnie firmowy. Solidny, tani w eksploatacji i bardzo mało psujący się :)

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: czwartek, 17 stycznia 2019, 23:34
przez Bineka
Zainwestowałam już w samochód, teraz myślę o tym, żeby zdecydować się na jego oklejenie - słyszałam, że to jest świetna forma reklamy. Znalazłam już firmę, która zajmuje się tym w Krakowie, CopyShop, mają dobre opinie i oddaję do nich samochód w lutym :)

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: wtorek, 22 stycznia 2019, 21:10
przez mariuszer
Ja postanowiłem wynająć samochody dla moich pracowników ze strony na którą dostałem namiary od znajomego przedsiębiorcy https://www.totalmoney.pl/wynajem-dlugoterminowy . Okazało się to świetną opcją jako, że nie mam zapotrzebowania na inwestowanie w kilka samochodów firmowych, a dzięki temu, że wynająłem każdy pracownik mógł skorzystać kiey akurat zaszła taka potrzeba.

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: poniedziałek, 28 stycznia 2019, 14:55
przez OskarJaś
Do firmy czy nie, ale też warto zainwestować w modele, które mają dobrą opinię. Żeby później nie żałować, że wydało się kasę na coś, co się często psuje. Polecam poczytać trochę o nowościach motoryzacyjnych. Sam osobiście zaglądam najczęściej na https://mojeauto.pl/

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: środa, 30 stycznia 2019, 13:17
przez karol4
Teraz każda firma ma bardzo fajne auta.Moim zdaniem to jest bardzo normalna sprawa w dzisiejszej Polsce i na świecie.

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: wtorek, 19 lutego 2019, 09:35
przez Olka2
Jako służbowe fajnie sprawdzają się samochody marki Audi, ponieważ są eleganckie, premium, dobrze wyglądają i są wytrzymałe. Podobają się każdemu i zwracają na siebie uwagę więc moim zdaniem warto to rozważyć. Gdyby ktoś chciał poczytać o nich nieco więcej to polecam zajrzeć tutaj https://czescidoaut.wordpress.com/2018/11/20/historia-marki-audi-z-czego-slynie-ta-niemiecka-marka/ - bardzo fajny artykuł na ten temat.

Re: nowe auta dla firmy

PostNapisane: środa, 13 marca 2019, 10:28
przez ErykPel
A czy szukasz reprezentacyjnej osobówki, czy jednak auta dostawczego? To na pewno ułatwi nam pomoc w wyborze, a jeżeli chodzi o wybór to tutaj zdecydowanie jestem za tym abyś odwiedził stronę internetową, ale również bezpośrednio salon Auto Res Rzeszów w którym znajdziesz szeroki wybór aut nowych oraz używanych od topowych producentów. Do tego obsługa klienta chętnie pomoże Ci w podjęciu dobrej decyzji zakupowej i dokładnie je przedstawi również na jeździe próbnej. Pozdrawiam!

PostNapisane: środa, 13 marca 2019, 10:28
przez Reklama