Pożyczki pozabankowe

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez lalamido » wtorek, 22 stycznia 2019, 17:33

Pożyczki pozabankowe działają w/g ścisłego schematu, co pewnie prawie wszyscy zauważyli, mianowicie: minimum formalności, niewielka kwota, krótki okres spłaty i bajoński procent. To takie finansowe sepuku. Niestety wiele osób przyciśniętych do muru skorzystało z tych dobrodziejstw i teraz zaciska im się pętelka bo coraz trudniej spłacać olbrzymie procenty, bo z niewielkiej kwoty robi się poważna już kasa. Niektórzy bardziej roztropni, żeby spłacić jedną chwilówkę zaciągnęli następna - u nich czas biegnie szybciej, czas od euforii do załamania. Kolega z pracy okazał się bardzo roztropny i wziął sobie trzy chwilówki tak pięknie reklamowane w TV. Jak mu się już paliło pod nogami skorzystał z konsolidacji chwilówek online. Firma załatwiła mu nisko oprocentowany kredyt bankowy i w końcu przestał siwieć. Warto uczyć się na błędach innych
lalamido
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 10 grudnia 2017, 20:07

Postprzez » wtorek, 22 stycznia 2019, 17:33

 

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Milosz5 » środa, 23 stycznia 2019, 21:25

Dzisiaj rynek finansowych jest skomplikowany do tego stopnia, że ludzie nie wiedzą, co podpisują.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez oewonga » czwartek, 31 stycznia 2019, 17:47

Wilsi napisał(a):Cześć wszystkim. Przychodzę z pytaniem na temat pożyczki w wonga. Szczerze nie brałam jeszcze nigdy takiej pożyczki i zastanawiam się, jak długo trzeba czekać na przyznanie pieniędzy?


Witam! Wilsi zwykle decyzję poznasz w kilka minut od momentu złożenia wniosku. Jeżeli składasz wniosek podczas świąt państwowych, decyzję kredytową przekażemy najpóźniej w następnym dniu roboczym, maksymalnie do godziny 9:00. Zapraszam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej www.wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=dobreforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2018, 17:50

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Marta912 » piątek, 8 marca 2019, 22:01

Zamiast pozyczek pozabankowych proponuje sprzedać cos wartosciowego lub dać w zastaw w lombardzie https://lombard66.pl/lombard/Lombard-Jarocin
Marta912
 
Posty: 12
Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2019, 02:00

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez also » poniedziałek, 25 marca 2019, 18:51

A jesli chodzi o tę pożyczkę w wonga, jaki jest tak naprawdę, faktyczny koszt pierwszej?
also
 

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez oewonga » wtorek, 2 kwietnia 2019, 17:00

Witam! Also, jako nasz nowy Klient możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni. Jej koszt to tylko 10 zł. Zapraszam do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: www.wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2018, 17:50

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Toerni » środa, 17 kwietnia 2019, 18:23

A proszę powiedzieć, jaką kwotę i na jaki czas mogłabym pożyczyć pieniądze w wonga?
Toerni
 

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez latawiec biały » środa, 17 kwietnia 2019, 20:08

Pożyczki pozabankowe są teraz bardzo popularne! No ale mało kto z nas wie w jakich sytuacjach instytucja pozabankowa może odmówić udzielenia pożyczki. Ja się tego dowiedziałem z https://pozyczkaonline.biz/w-jakich-syt ... -pozyczki/ i byłem naprawdę zaskoczony! To ciekawa sprawa i myślę, że warto o tym wiedzieć :)
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez komir » środa, 1 maja 2019, 10:48

pożyczki pozabankowe według mnie są dobrym rozwiązaniem
komir
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 1 maja 2019, 10:46

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez oewonga » wtorek, 7 maja 2019, 16:07

Toerni napisał(a):A proszę powiedzieć, jaką kwotę i na jaki czas mogłabym pożyczyć pieniądze w wonga?


Witam! Toerni, jako nasz nowy Klient możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni. Jej koszt to tylko 10 zł.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2018, 17:50

Postprzez » wtorek, 7 maja 2019, 16:07

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron