Pożyczki pozabankowe

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez aster » środa, 15 maja 2019, 00:25

A czy posiadając u Was jedną pożyczkę mogę dobrać do niej dodatkowe pieniądze, drugą pożyczkę?
aster
 

Postprzez » środa, 15 maja 2019, 00:25

 

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez oewonga » wtorek, 21 maja 2019, 14:56

aster napisał(a):A czy posiadając u Was jedną pożyczkę mogę dobrać do niej dodatkowe pieniądze, drugą pożyczkę?


Witam! Aster, jednorazowo możesz wziąć w wonga.com tylko jedną pożyczkę. O kolejną możesz wnioskować od razu po spłacie pierwszej.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2018, 17:50

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez aster » niedziela, 23 czerwca 2019, 20:28

A jeśli zdecyduję się na kolejną, po spłacie pierwszej, to jest możliwość wnioskować o wyższą kwotę pożyczki?
aster
 

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Kordi33 » środa, 26 czerwca 2019, 08:08

Witam, ostatnio na blogu https://kredito24h.pl widziałem bardzo dużo ciekawych artykułów o kredytach - Polecam.
Kordi33
 
Posty: 53
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:23

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez oewonga » poniedziałek, 15 lipca 2019, 16:27

aster napisał(a):A jeśli zdecyduję się na kolejną, po spłacie pierwszej, to jest możliwość wnioskować o wyższą kwotę pożyczki?


Witam! Aster, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga
 
Posty: 11
Dołączył(a): niedziela, 30 września 2018, 17:50

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez SteffAnja » wtorek, 16 lipca 2019, 10:21

Z tych rzeczywiście bardzo często korzystamy. Myślę, że tu powinna was zainteresować oferta od firmy https://pozyczkaplus.pl Porównajcie kilka ofert, nie bierzcie na pewno pierwszej z brzegu. Pożyczka Plus to opcja na szybkie i wygodne pieniądze do 10 tysięcy złotych.
SteffAnja
 
Posty: 68
Dołączył(a): czwartek, 2 listopada 2017, 09:15

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Adamski33 » piątek, 26 lipca 2019, 19:55

Teraz ktoś, kto chce wziąć pożyczkę, to ma więcej opcji, aniżeli tylko bank i moim zdaniem bardzo dobrze, bo jest jakaś konkurencja, to dla klienta jest zawsze lepsze. Chwilówki też są dla ludzi, nie ma co się ich bać, wystarczy tylko o nich więcej poczytać - np. tutaj https://www.finansowysupermarket.pl/artykul-chwilowka-od-reki-jak-wziac-chwilowke-od-reki-306
Adamski33
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 25 lipca 2019, 20:28

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez kotpat » środa, 31 lipca 2019, 03:54

jeśli borykamy się z nadmiernym zadłużeniem polecam przeczytać https://finanse.net.pl/jak-wyjsc-z-dlugow-czyli-jak-to-wszystko-ogarnac/ . Bardzo fajny poradnik.
kotpat
 
Posty: 39
Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2019, 10:49

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Shinigami » wtorek, 20 sierpnia 2019, 07:20

Dla mnie pożyczki pozabankowe to wybawienie. Był czas gdy nie miałem pracy, ale znalazłem ofertę pożyczek dla bezrobotnych, która uratowała mnie gdy z pieniędzmi było krucho. Jeśli ktoś nie jest przekonany, warto spróbować, nie zawiedziecie się.
Shinigami
 
Posty: 3
Dołączył(a): piątek, 16 sierpnia 2019, 10:31

Re: Pożyczki pozabankowe

Postprzez Tymia09 » wtorek, 27 sierpnia 2019, 19:21

Można skorzystać jak się ma potrzebę, ale mi się kojarzą głównie z hazardzistami uzależnionymi od automatów, którzy tam się zapożyczają.
Tymia09
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 27 sierpnia 2019, 19:20

Postprzez » wtorek, 27 sierpnia 2019, 19:21

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Banki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron