DB.... problemy dnia codziennego...

DB.... problemy dnia codziennego...

Postprzez smutas » czwartek, 13 listopada 2014, 15:55

Od prawie pół roku nie ma tygodnia, by nie było problemów z DB... A to błędy w saldzie, a to środki na koncie sa, ale nie można zapłacic kartą, a to problemy z księgowaniem.... Wszystko rozumiem, ale czy to nie przesada? I dziwne, ze najeiwcej problemów jest w piątki....
smutas
 

Postprzez » czwartek, 13 listopada 2014, 15:55

 

Re: DB.... problemy dnia codziennego...

Postprzez Dosiaczek » czwartek, 13 listopada 2014, 15:55

Ja też mam w DB, i musze potwierdzć Twoje słowa, choć drobnym promyczkiem nadzeji, jest fakt, że w ostatnim miesiącu był spokój
Dosiaczek
 

Re: DB.... problemy dnia codziennego...

Postprzez Romka » poniedziałek, 12 lutego 2018, 10:59

MI dzisiaj się wyświetliło info o braku jakiegoś certyfikatu. Nie wiem czy oni mają błąd, czy są to jakieś próby przekierowania... i kradzieży danych... bo jak mi wyświetlił się taki komunikat, to nie wchodziłam dalej... mieliście tego rodzaju problem?
Romka
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 27 stycznia 2016, 20:01

Re: DB.... problemy dnia codziennego...

Postprzez goran » wtorek, 23 października 2018, 06:52

Akurat Deutsche bank nie jest najlepszym bankiem do założenia konta osobistego. Może i jest to duży bank, jednak ma spore opłaty na kontach osobistych tak wiec prowadzenie takiego konta średnio się opłąca. Szczegolnie,że bardzo wiele banków oferuje zupełnie darmowe konta.

Jeśli zobaczycie sobie ranking kont osobistych to zupełnie 3 inne banki maja najlepsze oferty na konto https://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-osobistych/
nest bank
mbank
ing bank sląski
goran
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2016, 06:26

Re: DB.... problemy dnia codziennego...

Postprzez kardinale » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 07:12

wiecej informacji na ten temat znajdziesz pod tym adresem: http://nasionakonopi-katowice.pl 


Ostatnio przesunięty w górę poniedziałek, 13 stycznia 2020, 07:12 przez: Anonymous.
kardinale
 
Posty: 866
Dołączył(a): niedziela, 10 marca 2019, 11:56

Postprzez » poniedziałek, 13 stycznia 2020, 07:12

 


Powrót do Banki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron