studia podyplomowe

studia podyplomowe

Postprzez ulrika » czwartek, 24 maja 2018, 07:10

Znacie jakieś uczelnie gdzie dobrze robią podyplomówkę z intergracji sensorycznej? Wiem, ze to kierunek na czasie a mi przydałby się w pracy, pracuję w przedszkolu i coraz częsciej u dzieci występują takie problemy
ulrika

Postprzez » czwartek, 24 maja 2018, 07:10

Re: studia podyplomowe

Postprzez oewsb » środa, 13 czerwca 2018, 12:12

Witam! Ulrika, studia podyplomowe na kierunku Integracja sensoryczna możesz podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej w: Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni oraz w Toruniu. Więcej informacji o tym kierunku oraz warunki rekrutacji znajdziesz na naszej stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że aplikując na studia do 30 czerwca, możesz zaoszczędzić 1000 zł: 600 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB
oewsb

Postprzez Dominik22 » piątek, 6 lipca 2018, 09:36

Ja też myślałem o studiach podyplomowych, ale ze względu na brak czasu jednak postanowiłem sobie odpuścić. Przy pisaniu pracy magisterskiej musiałem skorzystać z pomocy pisanie.co http://pisanie.co/kujawsko-pomorskie/grudziadz, ponieważ nie miałem czasu na wybór tematu i szukaniu książek. Na szczęście udało mi się już obronić i teraz muszę skupić się wyłącznie na pracy. Jeśli ktoś również potrzebowałby pomocy w napisaniu pracy licencjackiej i magisterskiej, to zdecydowanie polecam tę firmę.
Dominik22

Postprzez hydrok » wtorek, 10 lipca 2018, 00:45

Takie kierunki to albo AWF albo jakaś akademia medyczna
hydrok

Postprzez Ela78 » poniedziałek, 23 lipca 2018, 07:58

Chcę być biegłym sądowym z zakresu grafologii. Obecnie się dokształcam i robię studia podyplomowe na kierunku Ekspertyza dokumentów na Akademii Polonijnej w Częstochowie. Kierunek idealnie dopasowany pode mnie, pojawił się on jako pierwszy w Polsce właśnie na tej uczelni. Rekrutacja przebiegła bardzo szybko. Polecam wszystkim.
Ela78

Postprzez Aero999 » czwartek, 26 lipca 2018, 06:26

Najlepiej chyba na medycznej uczelni takie coś robić.
Aero999

Postprzez totalite » czwartek, 9 sierpnia 2018, 00:59

Dla tych, co chcą pracować jako psychoterapeutki, to taka np. szkoła psychoterapii Gestalt to wprawdzie nie uczelnia, gdzie się robi studia podyplomowe, ale szkolenie jest niemniej konieczne do tego, żeby pracować w zawodzie.
totalite

Postprzez Zzosia » piątek, 10 sierpnia 2018, 12:27

Ja właśnie wybieram się na studia podyplomowe na kierunku employer branding - budowanie marki pracodawcy: http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/employer-branding-budowanie-marki-pracodawcy. Studia te kształcą i doskonalą praktyczne umiejętności potrzebne w prowadzeniu działań EB w organizacjach, instytucjach, firmach i start-upach.
Zzosia

Postprzez Ganior » czwartek, 16 sierpnia 2018, 11:51

Moja koleżanka uczęszczała w ten sposób na bankowość i księgowość.
Ganior

Postprzez wiktoria68 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 10:08

Zobacz w łodzkiej Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej https://www.ahe.lodz.pl/ , wiem że kierunek integracja sensoryczna obił mi się o uszy. Fajna uczelnia z młodymi wykładowcami. Uważam, że to ważne, by móc się z wykładowcą dobrze porozumieć. Założyli też w Polsce Pierwszy Uniwersytet Wirtualny. Pomysłowe i wygodne.
wiktoria68

Postprzez » niedziela, 26 sierpnia 2018, 10:08

Następna strona

Powrót do Praca