Parking na lotnisku Balice

Parking na lotnisku Balice

Postprzez aleks443 » czwartek, 28 grudnia 2017, 15:47

Udajecie się w podróż samolotem do jednego z krajów Europy, i nie wiecie co zrobić z samochodem lub wasi znajomi nie mają czasu was podwieźć? Mam dla was radę parking na lotnisku balice http://interparkingbalice.pl/ to świetne rozwiązanie! Tanio - teraz tylko 6zł za jeden dzień a przede wszystkim bezpiecznie! Warto wybierać tylko takie sprawdzone i strzeżone parkingi, gdzie będziemy mieć pewność, że nasz samochód będzie cały gdy wrócimy z podróży.
aleks443
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 23 listopada 2017, 07:14

Postprzez » czwartek, 28 grudnia 2017, 15:47

 

Re: Parking na lotnisku Balice

Postprzez Lang » środa, 3 stycznia 2018, 23:57

To bardzo ważne, żeby wiedzieć gdzie można bezpiecznie zostawić samochód na czas wyjazdu za granicę. Ja często latam z Warszawy, z lotniska Okęcie. Kiedy jadę do Warszawy, to blisko obwodnicy mam parking Park&Fly przy Al. Krakowskiej 42 Parking jest dobrze strzeżony, jest sporo miejsca, nawet na większe samochody a obsługa parkingu przewozi klientów wygodnymi busami pod terminal lotniska. Parking można zarezerwować na https://www.parking-lotnisko.pl/
Lang
 
Posty: 36
Dołączył(a): piątek, 30 czerwca 2017, 11:14

Re: Parking na lotnisku Balice

Postprzez Mylik » niedziela, 25 lutego 2018, 12:10

Jezeli szukasz informacji na temat parking w Balicach - to mam rade - nie parkuj na tym parkingu na lotnisku! Ale na jakims przy lotnisku - prywatnym. Jest np parking o nazwie ParkujGo - monitorowany oraz strzezony, z cenami 4-krotnie nizszymi niz ten oficjalny parking lotniska Balice. O dojazd z parkingu na lotnisko nie ma co sie martwic - jest bus (w cenie biletu juz), ktory jedzie okolo 3 minut na lotnisko - wiec problem rozwiazany.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Re: Parking na lotnisku Balice

Postprzez Trinity67 » niedziela, 25 lutego 2018, 19:08

Też uważam, że najlepiej jest pojechać własnym samochodem na lotnisko. Dzięki temu nie jesteśmy uwiązani rozkładem jazdy ani uzależnieni od znajomych. Niedaleko lotniska w Krakowie można znaleźć parking w Balicach gdzie bezpiecznie można pozostawić samochód na czas wyjazdu. Dodatkowo na samym parkingu możecie także sprawdzić czy Wasz bagaż nie przekracza dopuszczalnych wymiarów czy wagi. I co ciekawe na parkingu znajduje się kompresor, dzięki któremu możecie uzupełnić powietrze w kołach :)
Trinity67
 
Posty: 65
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 20:47

Re: Parking na lotnisku Balice

Postprzez tune26 » wtorek, 10 lipca 2018, 16:47

A moim zdaniem lepiej sobie wynająć "podwózkę" szczególnie jeśli wybieramy się całą rodziną.
tune26
 
Posty: 30
Dołączył(a): wtorek, 10 lipca 2018, 16:14

Re: Parking na lotnisku Balice

Postprzez kento » środa, 17 października 2018, 11:47

Z rodzina to tylko własne auto i parking. Zerknij na lokalizacje https://parkujilec.pl/ - super obsługa, łatwa rezerwacja na dowolna liczbę dni, atrakcyjne ceny i zniżki dla stałych klientów, a do tego podwózka pod wejście lotniska w cenie, na czas.
kento
 

Re: Parking na lotnisku Balice

Postprzez Anitas04 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 06:06

Parkingów na szczęście nie trzeba zbytnio reklamować, szczególnie jeżeli chodzi o parkingi przy lotnisku. Jak ktoś potrzebuje takich usług to po prostu na nie trafi. Ja tak znalazłam parking lotnisko balice https://orangeparking.pl/ Zaraz przy samym lotnisku, więc mega wygodna opcja na przejście z ciężkimi bagażami z samochodu
Anitas04
 
Posty: 36
Dołączył(a): środa, 3 października 2018, 06:17

Re: Parking na lotnisku Balice

Postprzez RichFranklin » wtorek, 9 kwietnia 2019, 22:01

Wokół Balic jest kilkanaście różnych parkingów, gdzie można zostawić samochód nawet na kilka miesięcy.
RichFranklin
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 9 kwietnia 2019, 21:57

Postprzez » wtorek, 9 kwietnia 2019, 22:01

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość