Notariusz Bielsko - Biała

Re: Notariusz Bielsko - Biała

Postprzez Szakal_300 » piątek, 25 maja 2018, 11:51

Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Czy dalibyście może radę polecić mi jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzongo notariusza działającego na terenie Katowic lub miejscowości okolicznych? Najlepiej, żeby to był ktoś naprawdę sprawdzony przez Was lub przez Waszych znajomych. Trzeba jasno przyznać, że w Internecie jest naprawdę całe mnóstwo różnego rodzaju ofert i ciężko przez to wszystko przebrnąć, żeby naprawdę dobrze wybrać... Czy jesteście więc w stanie mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym doradzić? Byłbym naprawdę bardzo, bardzo wdzięczny za jakieś sprawdzone kontakty do sprawdzonych notariuszy.

Ja popytałem też trochę swoich znajomych i dość często się zdarzało, że polecali tego notariusza http://iwonapniok.pl/ Szczególnie interesujący jest fakt, że w niektórych przypadkach można tam dokonywać czynności o dowolnych porach. Czy ktoś z Was również miał może styczność z tym notariuszem i jest w stanie coś o nim powiedzeć? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Bedę wdzięczny.
Niegdyś oznaką szaleństwa było upieranie się, że ziemia obraca się wokół słońca; dziś wiara, że przeszłość jest niezmienna.
Szakal_300
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 19 maja 2018, 20:09

Postprzez » piątek, 25 maja 2018, 11:51

 

Re: Notariusz Bielsko - Biała

Postprzez Leika » sobota, 4 sierpnia 2018, 09:30

Nie musisz brać notariusza tylko ze swojego miejsca zamieszkania. Ja osobiście uważam, że profesjonalistów warto ściągać nawet z końca Polski. Jakbym miała Ci kogoś polecić to podesłałabym stronę http://www.notariusz-brzesko.pl/ , ponieważ tutaj notariusz to pewien profesjonalista, która ma już za sobą długoletnie doświadczenie i ogromną wiedzę. Przy takim właśnie notariuszu warto podpisać umowę.
Leika
 
Posty: 311
Dołączył(a): niedziela, 23 kwietnia 2017, 19:40

Re: Notariusz Bielsko - Biała

Postprzez artur443 » wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:41

Tak naprawdę to ja nawet nie wiedziałem że w Bielsko Białej jest jakiś notariusz. Jestem bardzo zaskoczony tym całym wątkiem.
artur443
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 7 sierpnia 2018, 14:39

Re: Notariusz Bielsko - Biała

Postprzez Ela78 » wtorek, 21 sierpnia 2018, 06:38

Jeśli chodzi o notariusza polecam skontaktować się z tą kancelarią: https://www.najlepszy-prawnik.pl/ , bo powinni spełnić Twoje oczekiwania. Notariuszy obowiązuje tak czy siak taksa, więc opłaty będą wszędzie na tym samym poziomie. W związku z tym trzeba zwracać uwagę na zupełnie inne aspekty przy wyborze odpowiedniej dla siebie kancelarii. Akurat w przypadku tej - najważniejsze jest to, że sprawy załatwiane są szybko, nie trzeba czekać na dopełnienie formalności
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Postprzez » wtorek, 21 sierpnia 2018, 06:38

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron