Jak korzystać z danych wrażliwych?

Jak korzystać z danych wrażliwych?

Postprzez kaminska » piątek, 24 sierpnia 2018, 07:36

Co wiecie na temat danych wrażliwych, tego jak są wykorzystywane i pilnowane w firmach? To coraz popularniejszy temat i sama się zainteresowałam jak to wygląda ;)
kaminska

Postprzez » piątek, 24 sierpnia 2018, 07:36

Re: Jak korzystać z danych wrażliwych?

Postprzez damulka » niedziela, 26 sierpnia 2018, 15:28

Slyszalam, ze musza one byc objete ta ochrona RODO, ale ja jakos nie jestem tego pewna. Czytalam w internecie na chronpesel.pl, ze coraz czesciej i tak dochodzi do wyciekow danych i ich kradziezy, wiec wydaje mi sie, ze najlepsza opcja jest zabezpieczanie sie samemu
damulka

Postprzez bajaa » poniedziałek, 10 września 2018, 11:41

temat RODO nadal wydaje się być bardzo skomplikowany i wygląda na to, że nie każdy odnajduje się w obowiązujących przepisach. Warto swoją wiedzę uaktualniać szczególnie, jeśli prowadzicie biznes. Wtedy warto zainwestować w dobrej jakości literaturę branżową na ten temat. Ja tego typu pozycje zamawiam najczęściej w wydawnictwie Wiedza i Praktyka. Mają kilka dobrych publikacji związanych tylko i wyłacznie z RODO :)
bajaa

Postprzez joanna3 » czwartek, 8 listopada 2018, 17:48

A jak dbacie o zarzadzanie takimi danymi? W wielu firmach pomocne sa takie programy https://itmagination.com/ dla biznesu. Mozna sobie takie zamowic. Szybko bedzie sie nam zarzadzalo firma, takze danymi dzieki takim rozwiazaniom. Warto pomyslec o zastosowaniu takich rozwiazan w biznesie.
joanna3

Postprzez » czwartek, 8 listopada 2018, 17:48

Powrót do Praca