Narzędzia pomocne w biznesie

Narzędzia pomocne w biznesie

Postprzez Mirek35 » środa, 27 marca 2019, 10:39

Fajnie jak interes się kręci, gorzej jak roboty przybywa lawinowo. Zaczynam rozglądać się za jakimiś usprawnieniami, bo grozi mi blokada, a tego nie chciałbym na tym etapie. Znalazłem zestaw narzędzi pomocnych w prowadzeniu interesu, takich do zarządzania sprzedażą - https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza. Warto takie innowacje wprowadzać? Czy to skuteczne rozwiązanie? Ktoś? Coś?
Mirek35

Postprzez » środa, 27 marca 2019, 10:39

Re: Narzędzia pomocne w biznesie

Postprzez iggi » poniedziałek, 1 kwietnia 2019, 10:33

Oczywiście, że skuteczne. Dostajesz program do faktur z CRM i magazynem. W zasadzie tematy magazynowo-sprzedażowe masz całkowicie ogarnięte. Nie ma mowy o pomyłkach - wszystko zautomatyzowane. Wygodnie. No i to ogromna oszczędność czasu. Wiem, że z narzędzi od wFirma korzysta wiele osób.
iggi

Postprzez geks » wtorek, 2 kwietnia 2019, 15:49

no takie narzędzia są faktycznie bardzo pomocne :)
geks

Postprzez daras » środa, 3 kwietnia 2019, 11:39

Jak najbardziej warto. Dobry program wsparcia, a takim jest wymieniany przez ciebie program wFirma, to nieoceniona pomoc w prowadzaniu biznesu. Mają 30 dniowy darmowy okres testowy, możesz sam sprawdzić, czy ci to odpowiada. Ja spróbowałem, i już nie wyobrażam sobie pracy inaczej.
daras

Postprzez Miska » czwartek, 11 kwietnia 2019, 07:58

Bardzo pomocne mogą się również okazać nowoczesne systemy informatyczne oferowane przez firmę Primesoft, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej http://www.primesoft.pl/. Dzięki nim możecie nie tylko zwiększyć wydajność pracy w Waszym przedsiębiorstwie, ale również na przykład ograniczyć koszty związane z księgowością :)
Miska

Postprzez Baton81 » wtorek, 30 lipca 2019, 11:12

Ciekawe linki podajecie, na pewno przyda się na przyszłość.
Baton81

Postprzez telaz » sobota, 3 sierpnia 2019, 08:48

takie narzędzia są faktycznie bardzo pomocne :)
telaz

Postprzez guran » środa, 14 sierpnia 2019, 07:29

Ja mogę polecić sklep https://www.automatyka24.pl/pl/katalog/ ... paratorami osobom, ktore prowadza swoje biznesy wlasnie w tej branzy.
Produkty najwyzszej jakosci w dobrych cenach, a oczekiwanie na wysylke wcale nie jest takie dlugie jak maja napisane na stronie w naszym przypadku bylo to kilka dni roboczych ;)
guran

Postprzez » środa, 14 sierpnia 2019, 07:29

Powrót do Praca