E-sklep z wyposażeniem do biura

E-sklep z wyposażeniem do biura

Postprzez DamianEs » niedziela, 8 marca 2020, 16:10

Macie może dla mnie wskazówki, gdzie warto szukać dobrej jakości wyposażenia do biura co do artykułów biurowych, ale również rzeczy do drukarek. Od razu dziękuję!
DamianEs

Postprzez » niedziela, 8 marca 2020, 16:10

Re: E-sklep z wyposażeniem do biura

Postprzez KamilKa » poniedziałek, 16 marca 2020, 19:21

Według mnie warto również zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://dobretonery.pl/ w którym znajdziecie wysokiej jakości tusze oraz tonery do różnego typu drukarek. Poza tym jednocześnie mają potrzebne akcesoria biurowe oraz małe AGD, jak np. niszczarki.
KamilKa

Postprzez DamianPol » piątek, 20 marca 2020, 15:52

KamilKa napisał(a):Według mnie warto również zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://dobretonery.pl/ w którym znajdziecie wysokiej jakości tusze oraz tonery do różnego typu drukarek. Poza tym jednocześnie mają potrzebne akcesoria biurowe oraz małe AGD, jak np. niszczarki.

Jestem tego samego zdania, w mojej opinii jeżeli już ma być to dobrej jakości wyposażenie do biura w przypadku którego nie stracicie na wydajności to jestem zdecydowanie za DobreTonery.pl w przypadku którego nie mamy żadnych negatywnych odczuć. Zamówienia pełne, realizowane na czas i oczywiście z darmową dostawą.
DamianPol

Postprzez DamianEs » środa, 25 marca 2020, 08:48

No to będziemy musieli zajrzeć, dzięki za pierwsze wskazówki i oczywiście czekam na kolejne propozycje żeby sobie wszystko sprawdzić oraz podjąć jak najlepszą decyzję.
DamianEs

Postprzez Goralski » środa, 25 marca 2020, 21:59

Dzięki za fajne linki, przydadzą mi się
Goralski

Postprzez Racjonalny Konsument » czwartek, 26 marca 2020, 11:33

W przypadku sklepów internetowych z wyposażeniem do biura mogę polecić DlaBiura24. Sam często kupuję tam papier do plotera i wyposażenie do mojego biura. Sprawdzona firma z dużym asortymentem.
Racjonalny Konsument

Postprzez peleryna » piątek, 27 marca 2020, 13:21

Myślę że w sprawie biurowego wyposażenie warto zgłosić się do firmy Avarus. Ta firma zajmuje się dystrybucją, serwisem o dzierżawą urządzeń biurowych. Fachowo potrafią dobrać odpowiedni sprzęt do każdego biura
peleryna

Postprzez KamilKa » niedziela, 29 marca 2020, 17:19

Goralski napisał(a):Dzięki za fajne linki, przydadzą mi się

Nie ma za co ;) Jeśli będziecie jeszcze potrzebowali jakichś podpowiedzi to śmiało polecam, jednak w tym zakresie na ten moment zdecydowanie jest to sklep dobretonery.pl
KamilKa

Postprzez Berda » poniedziałek, 30 marca 2020, 16:53

Kilka takich sklepów kojarzę
Berda

Postprzez » poniedziałek, 30 marca 2020, 16:53

Powrót do Praca