Wsparcie logistyczne i transportowe

Wsparcie logistyczne i transportowe

Postprzez Ferez » czwartek, 13 maja 2021, 20:29

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań profesjonalistów i najwyższych standardów oraz terminowości w transporcie, ale również chcecie korzystać z firmy która skutecznie redukuje emisję cząstek stałych oraz gazów CO2 to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Omega Pilzno https://omega-pilzno.com.pl/ z którymi również współpracujemy jeśli chodzi o logistykę i transport międzynarodowy. W ich przypadku można liczyć zarówno na najwyższy standard, doświadczenie i jednocześnie duże możliwości. Dzięki czemu biznes kwitnie i mamy pewność że te zadania zostawiamy w dobrych rękach.
Ferez
 
Posty: 375
Dołączył(a): niedziela, 26 stycznia 2020, 22:17

Postprzez » czwartek, 13 maja 2021, 20:29

 

Re: Wsparcie logistyczne i transportowe

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 14 czerwca 2021, 20:06

Na szczęście dzisiaj jest o tyle prościej, że posiadając firmę transportową, nie musicie już dzisiaj samodzielnie negocjować wszelkich stawek
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Wsparcie logistyczne i transportowe

Postprzez milka91 » środa, 23 czerwca 2021, 05:33

Ja ostatnio widziałam, że przewóz alkoholu można zlecić firmie Stando. Bez problemu przewiozą dla ciebie duże ilosci alkoholu.
milka91
 
Posty: 752
Dołączył(a): niedziela, 8 marca 2020, 17:09

Re: Wsparcie logistyczne i transportowe

Postprzez wajkom » czwartek, 16 września 2021, 15:35

Jestem właścicielem firmy transportowej i niedawno trafiłem na ofertę giełdy transportowej T-Base i zdecydowałem się tam zarejestrować. Przeglądasz oferty transportów i załadunków, wybierasz ten którym jesteś zainteresowany i składasz swoją ofertę. Taka giełda to świetne rozwiązanie zarówno dla kierowców, spedytorów i nadawców przesyłek, bo każdy z nich może wybierać spośród wielu dostępnych ofert, a to wszystko w jednym miejscu.
wajkom
 
Posty: 431
Dołączył(a): czwartek, 8 sierpnia 2019, 16:57

Postprzez » czwartek, 16 września 2021, 15:35

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron