Prywatny serwer wirtualny

Re: Prywatny serwer wirtualny

Postprzez AmadeuszJ. » środa, 23 maja 2018, 12:19

Ciekawie to wszystko wygląda ! Ale ile kosztuje takie serwer?
AmadeuszJ.
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 23 maja 2018, 12:15

Postprzez » środa, 23 maja 2018, 12:19

 

Re: Prywatny serwer wirtualny

Postprzez komcio » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 13:18

Na pewno wirtualny? Nie lepiej będzie zainwestować we własne, sprzętowe rozwiązanie, jak na przykład urządzenia sieciowe Extreme Networks? Na dłuższą metę okaże się to lepszą inwestycją niż wynajem, tak przynajmniej mi się wydaje. Osobiście uderzałbym w zakup własnego sprzętu mimo wszystko.
komcio
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 25 czerwca 2018, 13:13

Re: Prywatny serwer wirtualny

Postprzez domi10 » środa, 3 lipca 2019, 12:17

W usprawnieniu firmy może pomóż chmura biznesowa. Widziałam takie coś www.arubacloud.pl/vps/oferta-virtual-pr ... erver.aspx Oferują oni najtańsze VPSy w Polsce, teraz mają 30% taniej na wszystkie plany Cloud VPS Jest to bardzo duże usprawnienie dla firmy, nie tylko dużych ale małych też. Warto próbować różnych możliwości i usprawnień, aby dużo zyskać. Zwłaszcza, że dane teraz są bardzo ważne.
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Prywatny serwer wirtualny

Postprzez mojler » poniedziałek, 5 sierpnia 2019, 06:45

Ja również staram się usprawniać działanie firmy, jak tylko mogę. Dlatego wszelkie dane zapisywane są u mnie na VPS. Ostatnio zdecydowałem się nawet na wykupienie całej bazy numerów kodów pocztowych (od tej firmy - http://dataquality.pl/baza-kodow-pocztowych-miejscowosci-i-ulic/), które trzymam na VPS. Z racji tego, że prywatne serwery wirtualne są bardzo bezpieczne, nie boję się trzymać na nich takich informacji. Polecam każdemu - bardzo usprawnia to działanie firmy.
mojler
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek, 7 lipca 2017, 13:34
Lokalizacja: Łódź

Re: Prywatny serwer wirtualny

Postprzez mami772 » czwartek, 17 grudnia 2020, 22:57

Musicie sprawdzić cloud center, ponieważ to odpowiednie rozwiązanie oraz oprogramowanie dla firmy, które pozwoli Wam na przechowywanie danych w odpowiednim miejscu. Myślę, że jak najbardziej będziecie z takiego rozwiązania zadowoleni.
mami772
 
Posty: 740
Dołączył(a): niedziela, 28 kwietnia 2019, 08:23

Re: Prywatny serwer wirtualny

Postprzez Dawidek » piątek, 14 października 2022, 18:21

Myślę, że teraz nie jest to już niczym dziwnym. Chodzi w końcu o to, by zawsze sięgać po takie oprogramowanie, które faktycznie mogłoby sprawdzić się w przypadku Waszej firmy. Moim zdaniem przechowywanie informacji w chmurze ma dzisiaj bardzo duży sens. Teraz jest o tyle prościej, że chociażby korzystając z informacji zawartych na kanale http://www.youtube.com/channel/UCC4IjFRH9gMcfiYAhM7f3vA i tamtejszych webinarów, można w prosty sposób poradzić sobie z zarządzaniem całą zawartością. Właśnie dlatego na bieżąco warto śledzić tego typu informacje.
Dawidek
 
Posty: 339
Dołączył(a): poniedziałek, 19 września 2022, 13:57

Postprzez » piątek, 14 października 2022, 18:21

 


Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości