Upominki reklamowe

Re: Upominki reklamowe

Postprzez Mylik » sobota, 16 grudnia 2017, 16:59

Hejka,
a widzieliscie moze stronke https://reklamowygadzet.pl/ ? Maja tam praktycznie wszystkie gadzety reklamowe, czy upominki, ktore mozna sobie zamarzyc. Od tych kosztujacych po kilkanascie groszy za sztuke, poprzez srednie cenowo, do tych z wyzszej polki. Wszystko zalezy tylko od nas - jaka forme reklamy sobie zazyczymy.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Postprzez » sobota, 16 grudnia 2017, 16:59

 

Re: Upominki reklamowe

Postprzez pneumolan » poniedziałek, 25 grudnia 2017, 13:20

Myślę, że są to bardzo przydatne porady :) Wielkie dzięki :) Przydadzą mi się z całą pewnością :)
Wciąż szedłem pod wiatr, z trudem łapałem oddech, ale parłem przed siebie, starając się nie zamykać oczu
pneumolan
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 23 grudnia 2017, 17:35

Re: Upominki reklamowe

Postprzez kieliszkova » piątek, 5 stycznia 2018, 15:24

Całkiem niezły pomysł, ale czy to aby na pewno potrzebne?
kieliszkova
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 5 stycznia 2018, 15:20

Re: Upominki reklamowe

Postprzez Arkadiusz1 » poniedziałek, 29 stycznia 2018, 11:48

Fajna sprawa. Warto zwrócić uwagę na to, że jednak takie upominki sprawiają, że klienci czują się docenieni i pozytywnie kojarzą Waszą markę.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Upominki reklamowe

Postprzez banerowa » czwartek, 8 lutego 2018, 14:08

Bardzo często decyduję się na upominki z logo mojej firmy podczas targów. Dzięki temu moja firma jest zapamiętywana i zyskuje coraz większą liczbę klientów. Moim kolejnym sposobem jest zakupiony niedawno namiot ekspresowy, który pozytywnie zdał egzamin na ostatnim branżowym zjeździe. Jestem bardzo zadowolona z szybkiego rozkładania oraz dobrej jakości nadruku na nim ;)
banerowa
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 8 lutego 2018, 13:19

Re: Upominki reklamowe

Postprzez tentka » piątek, 16 marca 2018, 12:56

Odpowiednio obrandowane namioty wystawowe powinny być dobrą opcją - w nich można z jednej strony upominki rozdawać, a z drugiej same mogą upominki stanowić
tentka
 
Posty: 5
Dołączył(a): piątek, 16 marca 2018, 12:52

Re: Upominki reklamowe

Postprzez Kamilka75 » środa, 21 marca 2018, 12:53

Jeśli jesteśmy dużą firmą, zdecydowanie bardziej opłaca nam się kupić maszyny do produkcji etykiet http://dlmprint.pl/ , a to dlatego, że łatwo wtedy kupione za grosze z sieci gadżety oznaczyć logiem naszej firmy. W końcu wielkie przedsiębiorstwa ciągle wydają pieniądze na reklamę, sponsorują jakieś zabawy.. A tak najłatwiej rozreklamować firmę.
Kamilka75
 

Re: Upominki reklamowe

Postprzez mikaa » środa, 18 kwietnia 2018, 15:38

Ja też jakiś czas temu zamawiałam takie drobne gadżety reklamowe w drukarni AWIR ( mają siedzibę w Kaliszu ale współpracują z klientami na terenie całego kraju ). To zespół bardzo kreatywnych ludzi, produkty najwyższej jakości i w korzystnych cenach. Zaproponowali mi no stworzenie samoprzylepnych naklejek z logo firmy, spotkały się z dużym uznaniem zwłaszcza wśród młodszych klientów :)
mikaa
 

Re: Upominki reklamowe

Postprzez bierendaa » czwartek, 26 kwietnia 2018, 11:21

Może warto postawić na koszulki z nadrukiem, logo waszej firmy? Takie upominki powinny być bardzo praktyczne, tak żeby wasi klienci chętnie z nich korzystali na co dzień. Takie koszulki całkiem niedrogo wychodzą, zobaczcie sobie na stronce http://myhaftujemy.pl Również możecie postawić na inne rzeczy z nadrukiem, lub wyhaftowanym logo jak czapki, torby itp.
bierendaa
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 29 grudnia 2017, 15:09

Re: Upominki reklamowe

Postprzez jaskier » czwartek, 26 kwietnia 2018, 14:47

Jak dla mnie klasyka jest najlepsza, jeśli o to chodzi. Długopisy, notatniki, segregatory, torby płócienne, pendrive'y zawsze i wszędzie będą mile widziane przez klientów. Osobiście nie lubię dostawać takich rzeczy jak podkładki pod kubki, same kubki, podkładki pod mysz, bo są mało praktyczne i nie pasują nikomu do wystroju wnętrza. O bardziej oryginalnych i droższych gadżetach można pomyśleć dla stałych, lojalnych klientów, ale nie dla wszystkich.
jaskier
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 26 kwietnia 2018, 14:18

Postprzez » czwartek, 26 kwietnia 2018, 14:47

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron