Strona 1 z 3

Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: czwartek, 15 listopada 2018, 09:47
przez Arkadiusz1
Wiem, że teraz wszystkie firmy zachęcane są do tego, aby reklamowały swoje usługi w sieci, jednak według mnie cały czas jest też masa lokalnych biznesów, gdzie lepiej sprawdzą się tradycyjne formy reklamy, typu jakieś plakaty, ulotki czy gadżety reklamowe. Sam zastanawiam się nad zainwestowaniem w swojej firmie właśnie w różne tego typu gadżety, a szczególnie w takie smycze reklamowe www.reklamowesmycze.net.pl , co o tym wszystkim sądzicie?

PostNapisane: czwartek, 15 listopada 2018, 09:47
przez Reklama

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: środa, 23 stycznia 2019, 09:38
przez Olka2
Jeśli chodzi o reklamowanie firmy to polecam nie tylko reklamę w internecie ale również klasyczne metody typu banery, ulotki, plakaty czy gadżety reklamowe. W ten sposób dotrzesz do praktycznie każdego grona odbiorców i zdobędziesz wielu nowych klientów. Wiadomo, że zadanie nie jest proste, ale można korzystać z usług różnych firm. Ostatnio odkryłam tą stronę http://dlugopisyzgrawerem.com.pl/grawerowany-dlugopis-metalowy-ap2006/ i znalazłam tam świetne długopisy reklamowe z grawerem. Wykonanie takiego długopisu jest świetne, grawer bardzo dokładny i ogólnie szczerze polecam! Bardzo fajny pomysł na upominek dla klienta. :)

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: środa, 23 stycznia 2019, 17:38
przez Anitas04
Reklama nie musi być fajna, ale musi być skuteczna przede wszystkim. choć często te dwie rzeczy łączą się ze sobą. Jak reklama jest oryginalna, kreatywna, to warto na taką własnie postawić. Ja zamierzam przy pomocy hostess od https://papilioagency.com właśnie zorganizować coś ciekawego.

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: sobota, 26 stycznia 2019, 19:57
przez barmanka
Musimy wypromowac swoje uslugi, ale tez bardzo sobie ulatwimy prace wlasnie dzieki takiemu https://wfirma.pl/program-do-faktur-online programowi do wystawiania faktur. To narzedzie pomoze nam wystawic kazda fakture. I w koncu nie musimy nad nimi sleczec godzinami. Program nam w tym pomoze.

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: niedziela, 27 stycznia 2019, 00:29
przez mateusz3
Reklama dla firmy musi być przede wszystkim różnorodna, inaczej nie ma szans na dotarcie do większej grupy klientów. Warto sobie sprawdzić na tej stronie ofertę, firma ma duże doświadczenie, dobre opinie. Zajmują się szeroko pojętną reklamą, oferują między innymi pozycjonowanie stron, tworzą strony, aplikacje mobilne, systemy dla HR, systemy rezerwacji itp. Na pewno nie warto podejmować takiej współpracy zbyt pochopnie, warto wcześniej sprawdzić, jakie opinie ma dana firma.

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: wtorek, 29 stycznia 2019, 08:19
przez andrea8
Jak to się mówi "reklamy nigdy nie jest za dużo". Im więcej działań, tym bardziej jesteśmy zauważalni. Warto więc dobrze przemyśleć sobie najróżniejsze oferty typu https://www.retio.pl i dopasować odpowiednie warinaty do swoich potrzeb. Wybór tam zajdziesz nie miały od ścianek reklamowych, rollupów, po flagi reklamowe, lady reklamowe i inne opcje.

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: czwartek, 7 lutego 2019, 17:04
przez kleo99
Reklama to jedno a narzędzia do firmy to drugie. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci program, dzięki któremu będziesz mógł samodzielnie zająć się księgowością - https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Dostęp do usługi nie jest drogi a naprawdę daje wiele korzyści. Na stronie można sobie doczytać więcej szczegółów, ludzie sobie go naprawdę chwalą.

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: sobota, 9 lutego 2019, 09:31
przez barmanka
W internecie tez jednak mozna najszybciej sie reklamowac. Mozemy zyskac nowych klientow dzieki dodaniu wizytowki swojej firmy w tym https://wykonawca.taelo.pl/ seriwsie. Duzo osob tutaj szuka fachowcow, wiec mozemy miec sporo ofert pracy dzieki temu. Moze tak warto sie reklamowac.

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: środa, 6 marca 2019, 20:50
przez Darek432
W dzisiejszych czasach najlepszą formą reklamy jest publikacja na social mediach.Wszystkim polecam założenie konta na instagramie,na pewno każdemu się to opłaci .Wszelkiego rodzaju informacje jak promować swoją działalność na instagramie znajdziecie na https://www.cleveragency.pl/blog/2019/0 ... stagramie/

Re: Fajna reklama dla firmy

PostNapisane: czwartek, 14 marca 2019, 10:39
przez tatwoj12
Albo publikacja w social media albo też pozycjonowanie. Najpierw jednak w ogóle zanim sie wyjdzie na rynek, najpierw powinno się dobrze zorientować jaką mamy niszę, jaka mamy konkurencje itd. By potem nie plakać, ze coś nie wyszło. Czasami potrzeba czasu. Mi bardzo wymierne efekty przyniosło pozycjonowanie z agencja interaktywną z Wrocławia Proformat

PostNapisane: czwartek, 14 marca 2019, 10:39
przez Reklama