Szkoła policealna Cosinus Warszawa - opinie

Szkoła policealna Cosinus Warszawa - opinie

Postprzez EmiliaK » wtorek, 5 marca 2019, 11:24

Witam!
Przychodze do Was z pytaniem odnośnie wyboru szkoły policalnej Cosinus w Warszawie. Trochę już zapoznałem się z ich ofertą edukacyjną i chciałbym zapytać czy są tutaj osoby które się w niej uczyły. Głównie interesują mnie kierunki medyczne, także byłbym ogromne wdzieczny za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam!
EmiliaK

Postprzez » wtorek, 5 marca 2019, 11:24

Re: Szkoła policealna Cosinus Warszawa - opinie

Postprzez DariaK » środa, 6 marca 2019, 12:23

Jeśli masz zamiar wiązać swoją przyszłość z tym zawodem to moim zdaniem warto. Tym bardziej, że zajęcia tutaj prowadzone są w systemie zaocznym także nie kolidują z praca na co dzień i pozwalają jednocześnie w Cosinus zdobywać nową wiedzę oraz kwalifikacje po zdanym egzaminie całkowicie za darmo.
DariaK

Postprzez Melkaa » środa, 13 marca 2019, 15:58

Mam podobne zdanie, ogólnie teraz szkoły policealne również sprawnie się rozwijają i też stawiają na nowe kierunki edukacyjne dzięki czemu dużo łatwiej można dopasować się do potrzeb rynku pracy. Według mnie powinieneś sprawdzić kierunki medyczne oraz te które przede wszystkim Cię interesują a w Cosinus rzeczywiście jest w czym wybierać.
Melkaa

Postprzez PaulinaBel » wtorek, 19 marca 2019, 20:51

Ja właśnie rozważam już na nowy semestr aby zapisać się do szkoły policealnej. Chciałabym pójść w stronę kierunków medycznych i głównie interesują mnie Opiekun Medyczny oraz Technik Masażysta jednak mam jeszcze trochę czasu aby podjąć dobrą decyzję.
PaulinaBel

Postprzez Norika » środa, 3 kwietnia 2019, 18:10

Jak najbardziej się zgodzę, tym bardziej że możesz sobie również sprawdzić opinie i w przypadku Cosinus rzeczywiście wygląda to najlepiej. Dlatego ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci abyś na spokojnie przejrzał kierunki bo jest w czym wybierać. U mnie było to jasne od samego początku, czyli technik Weterynarii. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych!
Norika

Postprzez kinja » wtorek, 30 kwietnia 2019, 07:04

Jeżeli masz chęć dalszej nauki, uważam, że jak najbardziej powinieneś skorzystać. Szkoły policealne nie są wcale takie złe jak się mówi - mam koleżankę która robiła sobie w niej różne kursy i dobrze na tym wyszła :)
kinja

Postprzez tomek44 » środa, 24 lipca 2019, 21:59

Każdy wybiera taką szkołę jaką uważa za najlepszą.Taka jest moja opinia i swojej opinii na pewno nigdy już nie zmienię.
tomek44

Postprzez guran » środa, 16 października 2019, 00:25

tomek44 napisał(a):Każdy wybiera taką szkołę jaką uważa za najlepszą.Taka jest moja opinia i swojej opinii na pewno nigdy już nie zmienię.

To prawda. Moja córka była na kierunku https://www.proedukacja.edu.pl/florystyka po liceum gdzie każdy jej odradzał jednak opłaciło się to, ponieważ nabrała tam doświadczenia przed studiami.

Ostatnio przesunięty w górę środa, 16 października 2019, 00:25 przez: Anonymous.
guran

Postprzez » środa, 16 października 2019, 00:25

Powrót do Praca