Prowadzenie własnego biznesu

Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez powerhead » środa, 3 kwietnia 2019, 08:09

Serdeczne dzień doberek!
Mam taką sprawę do wszystkich, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i mogliby podzielić się swoimi doświadczeniami i cennymi radami. Zwłaszcza, jeśli robicie w branży transportowej - mam niewielką firemkę kurierską, działam głównie na terenie Legnicy. choć może kurier to niewłaściwe słowo, bo przesyłki dostarczam właściwie od razu - tyle że niektórzy dalej wolą iść na pocztę i pozwolić, żeby listy albo inne rzeczy wysyłane DO TEGO SAMEGO MIASTA czekały przez kilka dni :o Kompletnie tego nie rozumiem, ale efekt jest taki że klientów mam bardzo mało :(
Jakieś porady :idea: :?: :ugeek:

PS a może to nie kwestia charakteru usługi, tylko jej odpowiedniego wypromowania :?: Idąc tym tropem postanowiłem nawiązać współpracę z Afterweb, ich propozycja https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/legnica/ brzmi profesjonalnie i wygląda wiarygodnie. Wprawdzie koszty będą spore, ale wóz albo przewóz: albo mi się uda zdobyć większą liczbę mniej bądź bardziej regularnych zleceń, albo zamykam interes :shock:
powerhead
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek, 21 marca 2019, 09:36

Postprzez » środa, 3 kwietnia 2019, 08:09

 

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez karolek332 » wtorek, 9 kwietnia 2019, 06:42

Prowadzenie biznesu zawsze jest bardzo trudne.Sam ostatnio prowadziłem biznes i miałem po prostu niesamowity problem.
karolek332
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 9 kwietnia 2019, 06:31

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez zoral » czwartek, 18 kwietnia 2019, 13:48

no własny biznes to naprawdę ciekawa rzecz według mnie :)
zoral
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 18 kwietnia 2019, 13:42

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez latawiec biały » piątek, 19 kwietnia 2019, 21:13

Hoho, widzę że nie tylko ja spośród tutaj obecnych forumowiczów zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu... :) U mnie konkretnie jest to sklep z ubraniami, który ma opcję sprzedaży internetowej i mogę wam z dobrego serca podpowiedzieć, że możecie sobie skorzystać z modułów prestashop dostępnych na stronie https://x13.pl/ . Naprawdę bywają mega pomocne w prowadzeniu takiego biznesu.
latawiec biały
 
Posty: 828
Dołączył(a): sobota, 24 czerwca 2017, 18:28

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Angela1 » sobota, 27 kwietnia 2019, 12:01

Każdy kto prowadzi firmę, w której znajdują się elementy elektroniczne czy jakieś skomplikowane oprogramowania musi poradzić sobie z ich obsługą. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług firmy takiej jak firma informatyczna Kraków Dzięki temu mają z głowy zajmowanie się takimi sprawami, z którymi większość osób ma duży problem.
Angela1
 
Posty: 59
Dołączył(a): piątek, 26 października 2018, 18:55

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez igor4222 » wtorek, 7 maja 2019, 06:53

Dla każdego polaka prowadzenie biznesu jest bardzo ciekawie.Sam ostatnio nad biznesem się zastanawiam.To nie jest takie łatwe.
igor4222
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2019, 06:42

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez domi10 » wtorek, 7 maja 2019, 10:28

Prowadzenie własnego biznesu to nie łatwe wyzwanie , tym bardziej wtedy gdy mamy zespół ludzi którymi trzeba zarządzać i nadzorować ich pracę. Bardzo wiele ciekawych porad na temat tego jak zaangażować pracowników w rozwój firmy znajdziecie tutaj https://www.conquest.pl/5898/kaizen-rozwoj-firmy nie jest to łatwie zadanie , ale tą metodą jest to jak najbardziej możliwe wystarczy zamiast wywracać wszystko do góry nogami, podzielić zmiany na małe kroczki i zaangażować w nie każdego zatrudnionego i na tym polega ta metoda .
domi10
 
Posty: 157
Dołączył(a): wtorek, 30 kwietnia 2019, 17:28

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez dzonny » wtorek, 7 maja 2019, 21:12

Ja podziwiam za mocne nerwy przy własnym biznesie
dzonny
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 7 maja 2019, 17:55

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Abi Ubu » piątek, 19 lipca 2019, 11:49

Przykład firmy Stando pokazuje, że da się i że warto. Od ponad dwudziestu kilku lat przedsiębiorstwo to oferuje przewóz artykułów spożywczych nie tylko na rynku polskim, ale także coraz odważniej za naszą zachodnią granicą. Może się nam wydawać, że tego typu działalność jest zupełnie szczątkowa i poboczna. Proszę więc sobie wyobrazić, że bez niej nie mielibyśmy ani dziesiątej części produktów w sklepach spożywczych!
Abi Ubu
 
Posty: 94
Dołączył(a): wtorek, 4 grudnia 2018, 12:31

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez RafalM » wtorek, 23 lipca 2019, 06:14

Na temat biznesu dużo ostatnio czytałem na blogu http://www.ebhp.edu.pl/ - warto wejść i sobie poczytać o tym, mają tam bardzo ciekawe artykuły.
RafalM
 
Posty: 74
Dołączył(a): wtorek, 19 marca 2019, 06:22

Postprzez » wtorek, 23 lipca 2019, 06:14

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron