Prowadzenie własnego biznesu

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Mia » czwartek, 5 września 2019, 11:18

Jest wiele innowacyjnych sposobów, aby prowadzenie własnego biznesu było prostsze i tańsze. Doskonałym przykładem jest outsourcing usług biurowych, wynajem wirtualnego biura czy rozmaite programy
Mia
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 3 lipca 2019, 09:07

Postprzez » czwartek, 5 września 2019, 11:18

 

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Borys » niedziela, 8 września 2019, 19:14

Prawda jest taka, że jakikolwiek biznes tworzony jest pod klienta i jego potrzeby. W końcu - Klient nasz Pan. Tylko trzeba brać pod uwagę to, że obecnie klient jest jeszcze bardziej wymagający i wchodząc nawet na stronę internetową sklepu patrzy na estetykę, szybkość ładowania się strony itd. Jak ktoś zastanawia się nad własnym biznesem, warto żeby poczytał coś o UX i o tym, jaki ma to wpływ na postawę klienta. Potem zagadnienia można rozszerzać o tematy takie jak np - design system czym jest. Warto nadążać nad tym, co się dzieje.
Borys
 

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez arkadiusz15 » czwartek, 12 września 2019, 14:33

Według mnie to nie jest łatwa sprawa, szczególnie kiedy wszystko idzie w porządku, aż nagle najprostsze rzeczy przestają wychodzić. W takiej sytuacji rozwiązaniem dla mnie wydaje się system erp https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/ który powinien wspomóc mnie w zarządzaniu zasobami i zaproponować rozwiązanie, które pomoże zredukować koszty.
arkadiusz15
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 12 września 2019, 14:16

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Pomelo » piątek, 20 września 2019, 17:16

Wedlug mnie warto zrobic najpeirw dobry research - na co jest zapotrzebowanie. Ja uwazam ze od zawsze jest potrzeba na miejsca parkingowe przy miastach i w centrum miast. Takze taki parking calodobowy to dobry pomysl. Ja sam rozwazam wspolprace z firmą taab ktora zajmuje sie organizacja takiego sprzetu jak np automaty parkingowe - wystarczy jedna porzadna inwestycja a zyski same przyjdą :)
Pomelo
 

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Luiza » poniedziałek, 23 września 2019, 19:49

Wedlug mnie obecnie jest zapotrzebowanie na wiele usług typu mechanika samochodowa, sprzątanie itp. Warto jednak zrobic odpowiedni research. Kiedy juz zdecydujecie sie na jeden z tych profili dzialalnosci to niezbedne jest wyposazenie sie w porzadne sprzety. Np tutaj https://www.asc-pro.pl/ mozecie znalezc przydatne czy to nośniki narzędzi, odkurzacze a nawet zamiatarki miejskie , ktore z pewnoscią ułatwią funkcjonowanie firmy.
Luiza
 

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Martek » środa, 25 września 2019, 02:34

Prowadzenie swojego biznesu to oczywiście wiele wyzwań i problemów, z którymi trzeba się uporać. Na przykład przed właścicielami sklepów internetowych, dużym wyzwaniem jest utworzenie pliku produktowego i sprawnie aktualizowanie go, zarządzanie tymi danymi. Jeśli ktoś ma duży sklep, to jeszcze więcej trudności mu to nastręcza. Jako rozwiązanie mozna polecić tutaj https://feedink.com/pl/, świetne udogodnienie i ułatwienie w prowadzeniu sklepu i zarządzaniu swoją ofertą, a także przygotowywaniu kampanii marketingowych dla swoich produktów.
Martek
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 25 września 2019, 02:25

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Ajka9090 » sobota, 28 września 2019, 22:04

Również 2 lata temu założyłam swój biznes, który jak do tej pory całkiem nieźle się sprawuje. Zaczynam nawiązywać coraz więcej znajomości, ja tylko wśród klientów ale także wśród innych firm, co również pomaga mi usprawnić wiele procesów w firmie. Także outsourcing IT Poznań okazał się być bardzo pomocny.
Ajka9090
 
Posty: 432
Dołączył(a): niedziela, 26 lutego 2017, 17:18

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Sebin » niedziela, 20 października 2019, 17:14

Jeśli jednocześnie zajmujecie się sprzedażą internetową to na pewno będziecie potrzebowali pomocy w zakresie współpracy kurierskiej i warto nad tym pomyśleć aby mieć dostęp do jak najtańszych przesyłek. Dokładne informacje będziecie mogli znaleźć tutaj https://allekurier.pl/cennik/inpost-paczkomaty i mam nadzieję, że sprawnie uda się podjąć najlepszą decyzję i w końcu sprawnie ten temat ogarnąć :)
Sebin
 

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez EmkaPemka » poniedziałek, 21 października 2019, 20:27

Prowadzenie własnego biznesu wcale nie jest łatwą rzeczą niestety. Taka prawda. Bardzo ważna jest nie tylko strategia firmy, ale tez to jak prowadzimy naszą księgowość. Czy np wysyłamy odpowiednie raporty itd. ja osobiście korzystam z platformy wfirma.pl https://wfirma.pl/ksiegowosc , gdzie bezpieczeństwo jest na naprawde najwyższym poziomie. Mam tez wsparcie takich osób jak ekspertów podatkowych czy księgowych.
EmkaPemka
 

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Lima » piątek, 25 października 2019, 18:03

Ja z kolei rozważam taki biznes związany z produkcją mebli drewnianych - zauwazam ,że coraz popularniejsze sa takie aranzacje w stylu retro z wykorzystaniem elementow drewnianych. Mysle ze na rozruch warto najpierw wypozyczyc takie sprzety - widze ze firma Maszyny Stolarskie udostepnia takie profesjonalne maszyny na tak dlugo ile potrzebujemy a ceny nie sa duze. Jeszcze jakis czas temu nie pomyslalabym ze sa takie fajne rozwiazania ,zwlaszcza dla poczatkujacych przedsiebiorcow :D
Lima
 

Postprzez » piątek, 25 października 2019, 18:03

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron