Prowadzenie własnego biznesu

Re: Prowadzenie własnego biznesu

Postprzez Tomasz33 » sobota, 20 czerwca 2020, 17:02

Jak chcesz w tym kraju prowadzić własny biznes to z całą pewnością powinnaś zainteresować się ofertą jaką przedstawia firma https://sprzedajspolke.pl/ gdzie możesz kupić sobie spółkę która pozwoli Ci na nie płacenie ZUS oraz zmniejszy ryzyko utraty wszelkich funduszy. Spółka w naszym kraju ma to do siebie że tak samo jak można ją kupić tak i można sprzedać z wszelkimi zobowiązaniami.
Tomasz33

Postprzez » sobota, 20 czerwca 2020, 17:02

Postprzez Kosinski » niedziela, 21 czerwca 2020, 14:28

Ja tam w ogóle teraz z startupami? Trudno jest?
Kosinski

Postprzez charlotte1991 » niedziela, 21 czerwca 2020, 20:23

Jeśli szukasz zaufanej firmy kurierskiej to polecam usługi Globbox - https://www.globbox.net/przesylki_miedz ... we_francja To punkty paczkowe w Polsce i na świecie. Możesz tam szybko i tanio nadać oraz odebrać paczkę. Koszty wysyłki nie są wysokie a paczki są w pełni bezpieczne podczas transportu.
charlotte1991

Postprzez cleo88 » środa, 24 czerwca 2020, 20:04

Profesjonalistą w temacie wyceny przedsiębiorstw jest firma Dsc-Advisory. Kompleksowa realizacja projektów z zakresu wyceny przedsiębiorstw w dobrej cenie. Współpraca na dobrych warunkach w miłej atmosferze.
cleo88

Postprzez Sjena » piątek, 26 czerwca 2020, 12:20

a co myślicie o gastronomii? Moim zdaniem to dobry pomysl na biznes. Tym bardziej ze malo gdzie mozna natrafić na pizzę z prawdziwego zdarzenia. W dużej mierze dzieje się tak za sprawą sprzętu który używamy do tworzenia pizzy. Bezapelacyjnie taki piec opalany drewnem który można zakupić między innym iw tym sklepie w dobrej cenie : https://gastro-swiss.pl/ to konieczność jeśli chcemy piec porządną pizzę z prawdziwego zdarzenia. Z wlasnego doświadczenia wiem ze smak jest zupelnie inny w stosunku do pizzy upieczonej w zwyklym piekarniku, dlatego warto inwestowac w porzadny sprzęt jesli chcemy mieć stalych klientow.
Sjena

Postprzez wiktoria68 » piątek, 26 czerwca 2020, 12:52

Właśnie nad gastronomią się zastanawiam. Widziałam ciekawą propozycję - franczyza sushi https://sushiworld-franczyza.pl/ ze skutecznym modelem take away. Lokalizacja lokalu jest dowolna, sami możemy ją sobie wybrać. Mamy możliwość własnej aranżacji lokalu, ale firma pomaga w zaprojektowaniu, jeśli sobie zażyczymy. Ogólnie bardzo ciekawe warunki umowy.
wiktoria68

Postprzez camio » niedziela, 2 sierpnia 2020, 19:06

Gdzie znajdujecie najczęściej oferty pracy?
camio

Postprzez rafon » poniedziałek, 10 sierpnia 2020, 07:43

Czy ktoś z Was prowadzi może biznes, który podchodzi pod o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu? Jestem ciekaw czy znacie może jakiś system AML, który usprawnia procesy przedsiębiorstwa? Chodzi mi tutaj głównie o monitorowanie transakcji oraz klientów. Zależy mi żeby program wykrywał podejrzane zdarzenia oraz alertował takie przypadki. Dodam tylko, że fajnie byłoby gdyby model płatności był oparty o miesięczny abonament.
rafon

Postprzez storytelling » środa, 12 sierpnia 2020, 00:25

Własna firma to duża odpowiedzialność
storytelling

Postprzez Janowski » środa, 12 sierpnia 2020, 14:07

Myślę, że nikomu nie musisz tłumaczyć, że własna firma to duża odpowiedzialność. Sam interesuje się wieloma branżami i polecam wszystkim osobom związanym z przemysłem i maszynami produkującymi sporo zanieczyszczeń, które to mogą zostać wyłapane przez filtry zainteresować się workami filtracyjnymi. Mega sprawa, znacząco poprawiają komfort pracy i chronią zdrowie, każda osoba ceniąca ekologię powinna się zainteresować.
Janowski

Postprzez » środa, 12 sierpnia 2020, 14:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca