Jakie kursy warto skończyć?

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez kamerdyner » czwartek, 4 kwietnia 2019, 06:26

Myślę, że każdy kurs nas ubogaca - zawsze uczymy się czegoś nowego, zdobywamy kwalifikacje... Bardzo lubię robić kursy i brać udział w szkoleniach - mam już ich kilka na swoim koncie. Przez co moje CV naprawdę imponująco wygląda i mam się czym pochwalić :D
kamerdyner

Postprzez » czwartek, 4 kwietnia 2019, 06:26

Postprzez Ewakuacja » czwartek, 11 kwietnia 2019, 20:15

No wydaje mi się, że warto jest czasami nawet zaryzykować by zacząć spełniać marzenia. Nawet rzucić pracę i zacząć taki kurs na trenera personalnego Wrocław po czym zostać właśnie trenerem.
Ewakuacja

Postprzez barmanka » wtorek, 16 kwietnia 2019, 13:35

Każdy praktyczny kurs będzie nas uczył i rozwijał. Warto sprawdzać, jakie będą dla nas najlepsze. Tu w Beauty Lux w Warszawie można się zapisać na kurs stylizacji paznokci. Po zawodowym kursie można mieć praktyczną umiejętność i szybko znaleźć pracę w salonie kosmetycznym.
barmanka

Postprzez julzu » środa, 24 kwietnia 2019, 18:14

Chciałabym całkowicie się przekwalifikować. Osiągnęłam już taki okres w swoim życiu, że chciałabym robić coś interesującego, coś co sprawia mi przyjemność. A mianowicie chciałabym pójść na kurs agenta nieruchomości. Nawet trafiłam ostatnio na taki artykuł https://biuro-partner.com/artykul/agent ... rzyszlosci . Już od lat znajomi mówią mi, że mam przysłowiowego "nosa" do takich inwestycji. Może warto spróbować? Znacie jakieś godne polecenia firmy prowadzące takie szkolenia?
julzu

Postprzez Pożyteczna » piątek, 26 kwietnia 2019, 20:23

Jakie kursy warto skończyć... to zależy od tego, czym się zajmujesz lub czym chcesz się zajmować, jaki jest charakter twojej pracy itp.
Szkolenia BHP są bardzo ważne, podobnie jak PPOŻ, ale moim zdaniem warto pomyśleć także o innych kursach i szkoleniach, wybór obecnie duży, a co ważniejsze, można je zrealizować zarówno w sposób tradycyjny, czyli stacjonarnie, jak i online.
Przykładem jest chociażby oferta SEKA: https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... y-zawodowe - oferują kursy i szkolenia stacjonarne oraz internetowe.
Pożyteczna

Postprzez konrad123 » wtorek, 30 kwietnia 2019, 12:38

W zależności jakie masz kwalifikacje albo czym planujesz się zajmować w przyszłości. Jeśli chcesz robić kursy to takie, które ci się przydadzą, bo inaczej szkoda czasu.
konrad123

Postprzez manilla » czwartek, 9 maja 2019, 12:53

hmm to zalezy w jakiej branzy się pracuje :) ja nop pracuje w biurze rachunkowym więc korzystam z oferty szkoleń związanych z księgowością i podatkami. Bardzo cenie sobie panią Martę Niziołek więc udział w jej szkoleniach to dla mnie zawsze duża sprawa. Mnóstwo przydatnej i aktualnej wiedzy, dobra organizacja, ciekawe tematy.
manilla

Postprzez Norbert44443 » poniedziałek, 20 maja 2019, 10:43

Sam ostatnio nad tym wszystkim się zastanawiam i dobrze wiem że to jest bardzo trudne.
Norbert44443

Postprzez » poniedziałek, 20 maja 2019, 10:43

Poprzednia strona

Powrót do Praca