Jakie kursy warto skończyć?

Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez AnnaES » sobota, 30 stycznia 2016, 20:07

Jakie według was warto mieć skończone kursy? Oczywiście pomijamy kurs na prawo jazdy kat. B Moim zdaniem bardzo fajnym dla faceta jest kurs na operatora wózka widłowego, ostatnio nawet znalazłam świetny artykuł z tym związany http://www.iregionalni.pl/wiadomosci-ze-swiata/1700-zlotych-tyle-moze-kosztowac-pelen-kurs-na-operatora-wozka-widlowego/. A kobiet... trudno powiedzieć pewnie kurs obsługi kasy fiskalnej się przyda.
AnnaES
 
Posty: 19
Dołączył(a): poniedziałek, 23 listopada 2015, 14:23

Postprzez » sobota, 30 stycznia 2016, 20:07

 

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Lewiksa » środa, 17 lutego 2016, 10:30

Wszystkie te kursy, dzieki którym może się podnieść zarobek o kwotę która w czasie niedługim przyniesie korzyści. Kalkulacja i dobry wybór.
Lewiksa
 
Posty: 18
Dołączył(a): czwartek, 11 lutego 2016, 07:10

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Jarek » poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 16:52

Po części masz rację... Wszystko zależy jakie miejsca pracy w okolicy się znajdują... Jeżeli jest to rejon gdzie jest dużo hal i magazynów... nie wiem jakaś specjalna strefa ekonomiczna ustawiona na logistykę, to faktycznie takie rozwiązanie ma sens... o ile szczytem twoich dążeń pod względem kariery zawodowej jest poada magazyniera... owszem zgadzam sie, lepiej być magazynierem niz bezrobotnym, a magazynierem raczej nie zostaniesz bez kursu obsługi wózka widłowego... ale tu w grę wchodzą tez kto ma jakie ambicje... na zasadzie, dzisiaj magazynier, bo nie ma nic lepszego, ale będę próbował iść dalej. Z drugiej strony, w przypadku stref ekonomicznych nie wiem czy nie lepszym wyjściem byłoby zainwestowanie w naukę języka... Sam wiem po sobie, że zdecydowałem się na angielski metodą Callana, obecnie w miarę swobodnie się nim porozumiewam i zmieniłem pracę, gdzie owszem bez języka by mnie nie przyjęto... więc mogę śmiało napisać, że to iż ją mam, to tylko zasługa tego, że w odpowiednim momencie była decyzja o nauce... a efekt finansowy... no cóż 2000 zł miesięcznie na chodniku nie leży... a dla mojej rodziny to duża poprawa finansowa
Jarek
 

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez edyta126p » piątek, 9 grudnia 2016, 11:49

Uważam, że jak już wybierać się na kursy to tylko na takie wartościowe. Myślę, że można do nich zaliczyć kursy CAD i CNC organizowane przez Innplus. Możecie sobie o nich poczytać pod adresem http://www.szkolenia.innpuls.pl/oferta/szkolenia-techniczne-/cnc--komputerowe-sterowanie-urzadzen-numerycznych/. Mają wyspecjalizowaną kadrę szkoleniowców oraz niezbędny sprzęt. Specjaliści z tych dziedzin są teraz pożądani na rynku.
edyta126p
 
Posty: 51
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2016, 08:19

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Klemen » środa, 14 grudnia 2016, 08:43

Jeśli jakiś kurs ma pomóc w znalezieniu lepszej pracy lub podniesieniu kwalifikacji i zarobków to pewnie warto.
Klemen
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 14 grudnia 2016, 08:39

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez adamp1 » wtorek, 24 stycznia 2017, 12:00

kurs na wózki widłowe bywa bardzo przydatny, nie tylko u nas w kraju ale za granicą również.
adamp1
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 24 stycznia 2017, 10:58

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez bartez86 » piątek, 3 lutego 2017, 14:06

projektowanie stron www?
bartez86
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 3 lutego 2017, 14:01

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez tomekkwak » piątek, 3 lutego 2017, 15:06

Jeśli chodzi o infe to najlepiej kurs google :) ostatnio widziałem fajne kursy z e-marketingu :) sprawdźcie
tomekkwak
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 3 lutego 2017, 15:04

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez konder » środa, 22 lutego 2017, 14:40

Na pewno jakiś językowy, nawet jeśli to miałby być jeden. Wiele szkół daje możliwość zrobienia go osobom pracującym - a jeśli nadal nie pasuje, zawsze zostaje opcja kursu online. Jeżeli ktoś ma pracę związaną z handlem, internetem albo jednym i drugim, polecałbym się rozejrzeć za kursami z marketingu internetowego, pozycjonowania itd., bo będzie to niezbędne.
konder
 
Posty: 11
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lutego 2017, 11:17
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Jakie kursy warto skończyć?

Postprzez Andrzej1456 » wtorek, 28 marca 2017, 10:52

Warto brać udział w różnych kursach i szkoleniach. Najlepiej takich związanych z wykonywanym zawodem. Zawsze to szansa na awans. Jeżeli chodzi o szkolenia z baz danych to najwygodniej jest zapoznać się z ofertą Database Consulting. Mnie na przykład kusi szkolenie IBM http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_db2/Szkolenia+IBM+DB2+SQL+PL+%E2%80%93+kursy+IBM+DB2+programowanie+administracja+strojenie/. Zapowiada się bardzo ciekawie. W dodatku jest prowadzone przez najlepszych specjalistów. A co najważniejsze jest w formie warsztatu. Fajna sprawa.
Andrzej1456
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 5 stycznia 2017, 09:35

Postprzez » wtorek, 28 marca 2017, 10:52

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron