Wymarzona praca

Wymarzona praca

Postprzez Ludga » wtorek, 26 kwietnia 2016, 09:10

Lubicie swoją pracę?Jaki jest zawód który byście chcieli wykonywać?
Ludga
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 26 kwietnia 2016, 09:06

Postprzez » wtorek, 26 kwietnia 2016, 09:10

 

Re: Wymarzona praca

Postprzez Gertruda » piątek, 3 czerwca 2016, 21:44

Moja praca nie jest zła ale mogłaby być lepiej płatna.
Gertruda
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 3 czerwca 2016, 21:36

Re: Wymarzona praca

Postprzez Angelika » środa, 29 czerwca 2016, 07:31

A dla was tylko pensja się liczy? Owszem zgodzę się że za coś trzeba żyć... ale ja wybrałam ofertę z trochę niższymi zarobkami ale w stabilniejszej firmie... Bezpieczeństwo zatrudnienia też jest ważne... Ponadto u mnie często są też organizowane szkolenia. Ostatnie mieliśmy w rewelacyjnym ośrodku Campoverde pod Łodzią...To tez moim zdaniem duzy plus.. bo uczestnicząc w szkoleniach mam większe możliwości rozwoju, a to w przysżłości też będzie wpływało czy to na lepszy etat, czy większe szanse zatrudnienia u innego pracodawcy...
Angelika
 

Re: Wymarzona praca

Postprzez edyta126p » wtorek, 27 września 2016, 12:43

Z pracą różnie bywa. Czasem dobrze się trafi a czasem nie. Mnie akurat się udało. Pracuję w Lemniscate jako tajemniczy klient. Dobrze mi płacą a w dodatku mogę odpowiednio dopasować swój harmonogram. Poznałam sporo fajnych ludzi. Jako praca dodatkowa to całkiem fajne zajęcie.
edyta126p
 
Posty: 51
Dołączył(a): poniedziałek, 12 września 2016, 08:19

Re: Wymarzona praca

Postprzez aniaola37 » sobota, 19 listopada 2016, 15:48

Cześć ;)
Moja przyjaciółka niedawno założyła własną cukiernię i jest mega zadowolona. Chciałabym też spróbować swoich sił w tej branży. Co myślicie?
Poleciła mi firmę http://www.savpol.pl u której się zaopatruje w produkty i sprzęt :)
aniaola37
 
Posty: 142
Dołączył(a): sobota, 19 listopada 2016, 13:59

Re: Wymarzona praca

Postprzez Feliksa » niedziela, 27 listopada 2016, 09:47

Również myślę nad własną firmą ale na razie pracuje na etat.
Feliksa
 
Posty: 3
Dołączył(a): niedziela, 27 listopada 2016, 09:43

Re: Wymarzona praca

Postprzez katpio123 » sobota, 29 lipca 2017, 10:01

Ja mam już dość mojej pracy... Jestem totalnie wypalona. Szukam czegoś nowego, ale słabo idzie. Ostatnio myślę nad tym, żeby się przekwalifikować. Mam dużą wiedzę z zakresu księgowości i chcę zrobić ten kurs trenerski: http://www.szkolatrenerow-ster.pl/ . Chciałabym w przyszłości prowadzić szkolenia. Dla mnie to będzie coś zupełnie nowego, a słyszałam, że zarobek z tego dobry.
katpio123
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2017, 11:16

Re: Wymarzona praca

Postprzez greenday » czwartek, 10 sierpnia 2017, 02:37

Lubię swoją pracę - jest zgodna z moimi zainteresowaniami - pracuje jako freelancer - ta praca tak jak wszystkie ma swoje plusy i minusy.
W tego rodzaju pracy ważna jest samodyscyplina, umiejętność organizacji czasu.
https://grupamostwanted.wordpress.com/2017/01/27/freelancer-nowy-model-pracy-charakterystyka-zarobki-wady-i-zalety/
greenday
 
Posty: 37
Dołączył(a): sobota, 1 lipca 2017, 17:12

Re: Wymarzona praca

Postprzez Fyris » środa, 16 sierpnia 2017, 10:41

Szczerze mówiąc to teraz coraz częściej można znaleźć pracę marzeń. Firmy coraz więcej oferują, a i praca staje się atrakcyjniejsza nie tylko poprzez zarobki, ale również środowisko, w którym się pracuje. Moja żona aplikowała na stanowisko w dziale finansowym: http://dockinlodz.com/pl/praca-podatki/ i teraz jest bardzo zadowolona. Dzięki temu, że się dostała może na co dzień wykorzystywać język angielski i pracować w międzynarodowym środowisku. To naprawdę sporo człowiekowi daje, nawet jak pomyśli się o perspektywie zmiany pracy.
Fyris
 
Posty: 25
Dołączył(a): wtorek, 27 czerwca 2017, 08:44

Re: Wymarzona praca

Postprzez KowalskiM2 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 21:31

Moim zdaniem praca freelancera, jest bardzo fajną opcją jednak jest to praca niestabilna i jest bardzo mocno uzależniona od klientów, nie masz klientów to nie masz pracy więc warto jednak rozważyć pracę stałą ze stałą pensją. Jeśli jednak wolisz inną opcję to polecam stronę dla freelancerów, na której możesz znaleźć wiele porad i pomocnych tipów.
KowalskiM2
 
Posty: 56
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 20:56

Postprzez » czwartek, 31 sierpnia 2017, 21:31

 

Następna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron