Wymarzona praca

Re: Wymarzona praca

Postprzez marazofia09 » wtorek, 5 listopada 2019, 15:14

Ja to marzę o zwykłej pracy biurowej z toną papierków.

_____________________
Portal dla mam
marazofia09
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek, 5 listopada 2019, 14:58

Postprzez » wtorek, 5 listopada 2019, 15:14

 

Re: Wymarzona praca

Postprzez Znao » wtorek, 5 listopada 2019, 20:36

Ja marzę o pracy związanej z moją pasją, czyli ogrodnictwem.
Znao
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek, 5 listopada 2019, 20:34

Re: Wymarzona praca

Postprzez krolszparagow » czwartek, 14 listopada 2019, 13:00

Jeżeli komuś z Was naprawdę zależy na wymarzonej pracy, to powinniście też wiedzieć, gdzie ją najłatwiej znaleźć. Sam znam ten ból, gdy codziennie przegląda się ogłoszenia o pracę i nic nie jest dość satysfakcjonujące… Tak się jednak składa, że żyjemy w czasach, gdy nie brakuje różnego rodzaju usług, które znacząco mogą nam pomóc w tej kwestii :). Ze swojej strony naprawdę gorąco polecam platformę Talentuno, tutaj pozostawiam do niej link: https://talentuno.com/pl/ . Pracodawcy wystawiają tam ogłoszenia, a następnie zespół tej usługi oraz freelancerzy polecają im kandydatów, którzy nadają się na dane stanowisko. Więc warto się tam pokazać – nawet nie będzie trzeba specjalnie aktywnie przeszukiwać tych ogłoszeń, to inni będą nas rekomendować pracodawcom na stanowiska, na które się nadajemy :). A że będą nas polecać na odpowiednie stanowiska gwarantuje działający tam system prowizji – warto o nim poczytać. Zresztą może ktoś z Was chciałby tam zostać freelancerem, których określa się tam Matchmakerami? Na pewno jest to interesująca opcja.
krolszparagow
 
Posty: 145
Dołączył(a): wtorek, 29 stycznia 2019, 13:28

Re: Wymarzona praca

Postprzez pracowita » środa, 27 listopada 2019, 14:16

A ja pracuje od 2.5 roku pracuje zagranicą. Wykonuję to co lubię, także fajnie. Teraz jednak dowiedziałam się o czymś bardzo istotnym. A mianowicie o zwrocie podatku z pracy, którą wykonujemy. Właśnie planuje w tym zakresie zgłosić się do firmy https://www.tax-pol.pl/uslugi/niemcy/zw ... z-niemiec/ . Ponoć oni oferują w tym zakresie pomoc.
pracowita
 

Re: Wymarzona praca

Postprzez Milosz5 » czwartek, 28 listopada 2019, 15:20

Ale co Was blokuje? Z moich obserwacji, większość ludzi ma po prostu problemy z wystartowaniem w rekrutacji.
Milosz5
 
Posty: 736
Dołączył(a): czwartek, 8 listopada 2018, 10:11

Re: Wymarzona praca

Postprzez monalis » piątek, 27 grudnia 2019, 04:36

Poszukiwania wymarzonej pracy za każdym razem swoje trwają. W końcu trzeba wszystkie oferty sobie przejrzeć i się z nimi zapoznać. Nie ma też co pochopnie podejmować decyzji w tym zakresie. No, a gdzie rozglądacie się za pracą? Na jakich portalach. Mój znajomy ostatnio chwalił sobie stronę clixs.pl . Znalazł tam nawet dla siebie świetne zlecenie budowlane dzięki, którym mógł sobie dorobić.
monalis
 

Re: Wymarzona praca

Postprzez lalamido » niedziela, 16 lutego 2020, 11:11

Wielu rodaków za wymarzoną pracą musiało emigrować na Wyspy Brytyjskie. Warto więc wiedzieć jak ciężko zarobione pieniądze szybko i bezpiecznie przelewać do rodziny w Polsce. W ponad 100 placówkach firmy VarsoviaFX rozsianych w największych skupiskach Polonii można dokonać przelewu gotówki. Dla wygodnych firma udostępnia bezpieczną platformę internetową https://varsoviafx.co.uk/ gdzie po rejestracji i logowaniu można dokonywać z wybraną przez siebie prędkością przelewów do bliskich w Polsce. Firma oferuje też bardzo dobry przelicznik na złotówki, nie trzeba tracić czasu na wizyty w kantorze czy banku. Dla nowych klientów pierwszy przelew jest gratis.
lalamido
 
Posty: 234
Dołączył(a): niedziela, 10 grudnia 2017, 20:07

Re: Wymarzona praca

Postprzez Colinn » poniedziałek, 17 lutego 2020, 14:07

W każdej pracy może coś przeszkadzać
Colinn
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2020, 14:04

Re: Wymarzona praca

Postprzez lejla7 » wtorek, 18 lutego 2020, 17:29

Własna firma to opcja dla tych, którzy wiedzą i chcą rozwijać się w zupełnie odmiennym temacie. Stąd też dobrze jest postawić na https://cuk.pl/wspolpraca/niezalezny-doradca czyli współpracę z działalnością, która otwarta jest na wszelkiego rodzaju możliwości oraz obszary działania. Dobrze jest w takiej sytuacji zadbać o dobry kontakt i rozbudowę takiego działania.
lejla7
 
Posty: 200
Dołączył(a): środa, 27 lutego 2019, 10:57

Re: Wymarzona praca

Postprzez Valker » środa, 19 lutego 2020, 16:11

U mnie wiązałaby się z podróżowaniem i odwiedzaniem nowych miejsc :)
Valker
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 19 lutego 2020, 16:10

Postprzez » środa, 19 lutego 2020, 16:11

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron