Wymarzona praca

Re: Wymarzona praca

Postprzez Arkadiusz1 » środa, 13 czerwca 2018, 14:58

Ja długo zastanawiałem się jaka jest moja wymorzona praca, jednak do tej pory nie znalazłam swojego miejsca na żadnym etacie, dlatego szukam nowych rozwiązań.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Postprzez » środa, 13 czerwca 2018, 14:58

 

Re: Wymarzona praca

Postprzez Malina Jasińska » czwartek, 14 czerwca 2018, 06:44

Arkadiusz1 napisał(a):Ja długo zastanawiałem się jaka jest moja wymorzona praca, jednak do tej pory nie znalazłam swojego miejsca na żadnym etacie, dlatego szukam nowych rozwiązań. Co myślicie o zarabianiu przez internet? Osobiście nie mam już wątpliwości, że można zarobić na tym naprawdę fajne pieniądze, gdyż sporo się słyszy o takich osobach, jednak też nie mam żadnego doświadczenia, jeśli chodzi o taki sposób zarabiania. Trochę poczytałem o tym,czym jest Projekt Milion , a dokładniej najpierw trafiłem na artykuł jak zarobić pierwszy milion, https://projektmilion.pl/pierwszy-milion/, co sądzicie?

Myślę, że wymarzona to taka zapewne, w której nic nie trzeba robić, a można zarobić :)
Malina Jasińska
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 06:42

Re: Wymarzona praca

Postprzez Jurki » czwartek, 14 czerwca 2018, 10:03

Operator kamery, zawsze ciągnęło mnie w tą stronę.
Jurki
 
Posty: 7
Dołączył(a): czwartek, 14 czerwca 2018, 10:00

Re: Wymarzona praca

Postprzez Arkadiusz1 » niedziela, 1 lipca 2018, 14:52

Musicie wziąć pod uwagę to, że rynek pracy się bardzo zmienił w ostatnich latach.
Arkadiusz1
 
Posty: 923
Dołączył(a): czwartek, 21 września 2017, 12:16

Re: Wymarzona praca

Postprzez nata » środa, 18 lipca 2018, 15:39

Dla mnie wymarzona praca dla studenta to wyjazd na camp do USA https://www.campamerica.pl/ nie jest to jakaś specjalnie ciężka robota a daje ogromne możliwości bo nie tylko ładnie wygląda w cv, daje też możliwość zwiedzania takiego pięknego i niezwykłego kraju jakim jest niewątpliwie USA
nata
 

Re: Wymarzona praca

Postprzez kamibra » czwartek, 19 lipca 2018, 10:01

Projektantka mody! Zdecydowanie za dużo seriali amerykańskich na koncie... :oops:
kamibra
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek, 19 lipca 2018, 10:00

Re: Wymarzona praca

Postprzez Twelwen » piątek, 20 lipca 2018, 13:32

Szczerze mówiąc to jeszcze samemu nie wiem co bym chciał... mam kilka wizji które totalnie od siebie odstają i zacząłem ostatnio próbować po kolei żeby móc porównać i może kiedyś wybrać :p
Twelwen
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 19 lipca 2018, 17:40

Re: Wymarzona praca

Postprzez melike » czwartek, 2 sierpnia 2018, 07:11

EmmiliaF napisał(a):Mysle ze wiele dziewczyn marzy o pracy jako hostessa lub modelka :)


To prawda. To bardzo ciekawa praca. A i zarobić można całkiem nieźle. Wiele firm organizując spotkania firmowe, targi, eventy czy w ogóle jakieś działania promocyjne, decyduje się na wynajem hostess Gdańsk. Takie dziewczyny są nie tylko ozdobą przyjęcia, ale bardzo wspomagają logistykę takich imprez. No i przy takiej pracy jest też prestiż - to też nie ma co ukrywać.
melike
 

Re: Wymarzona praca

Postprzez Kieres » czwartek, 2 sierpnia 2018, 07:41

Jeśli o mnie chodzi to już udało mi się znaleźć swoją wymarzoną pracę ;) Przeniosłem się do Trójmiasta, gdzie możliwości pod tym kątem były całkiem spore, więc nie musiałem szukać długo. Pomogła mi też strona https://livemorepomerania.com/praca/, gdzie można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat pracy.
Kieres
 
Posty: 446
Dołączył(a): czwartek, 27 kwietnia 2017, 07:43

Re: Wymarzona praca

Postprzez Hejczi » czwartek, 2 sierpnia 2018, 08:30

O proszę, też planuje się przenieść do Trójmiasta :) mówisz, że nie ma problemów z pracą?
Hejczi
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek, 2 sierpnia 2018, 08:26

Postprzez » czwartek, 2 sierpnia 2018, 08:30

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron