Praca za granicą

Re: Praca za granicą

Postprzez hilda » środa, 17 kwietnia 2019, 10:48

Kontakt z bliskimi, gdy pracuje się za granicą, jest bardzo utrudniony. To jeden z powodów dla których nigdy nie podjęłabym takiej pracy. Rodziny w końcu się rozpadają i nic dobrego z tego nie wychodzi.
hilda

Postprzez » środa, 17 kwietnia 2019, 10:48

Postprzez Miska » czwartek, 18 kwietnia 2019, 06:40

Ja tez zamierzam wyjechać w te wakacje do takiej pracy za granicę, a dokładniej do naszych sąsiadów po zachodniej stronie. Dlatego też interesują mnie busy do Niemiec Poznań natomiast to miasto, z którego chciałabym wyruszyć. Jakich przewoźników moglibyście mi polecić? Chciałabym, aby moja podróż była komfortowa i bezpieczna, ale jednocześnie żeby zbyt dużo mnie nie kosztowała... Z kim Wy zazwyczaj jeździcie do takiej pracy za granicę?
Miska

Postprzez barnej » czwartek, 16 maja 2019, 18:47

Chciałbym wyjechać do pracy do Holandii, bo z tego, co słyszałem jest u nich duże zapotrzebowanie na spawaczy. Problem w tym, że nie bardzo wiem jak się za, to zabrać. Sam wyjazd jest wyzwaniem, a trzeba jeszcze znaleźć dobrego pracodawcę i zakwaterowanie. Zastanawiam się czy nie zlecić wszystkiego agencji pośrednictwa pracy In Person która pomaga w załatwieniu wszystkich formalności. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
barnej

Postprzez natasza85 » wtorek, 15 października 2019, 20:53

Wydaje mi się, że w dalszym ciągu warto. Tylko najlepiej z kimś bliskim albo rodziną, wtedy nie tęsknimy i możemy skupić się na pracy. Podejmując legalną pracę na przykład w Niemczech możemy skorzystać z tamtejszych profitów typu zasiłek rodzinny kindergeld Bolesławiec. To kolejne pieniądze, które pozwolą nam godnie żyć albo dorobić się i wrócić do kraju.
natasza85

Postprzez KonradSkal » środa, 23 października 2019, 12:41

Pracowaliście kiedyś poza krajem? Miło jest zarabiać w euro, a nie w złotówkach. Opłaca sie z tego co słyszałem opieka nad seniorami. Niemcy są przodownikami w takich ofertach. Chciałbym rozpocząć własnie taką pracę. http://www.opiekunki365.pl/
KonradSkal

Postprzez » środa, 23 października 2019, 12:41

Poprzednia strona

Powrót do Praca