Wyjazd integracyjny

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez kolorowa » czwartek, 30 sierpnia 2018, 08:56

Ja byłam na wyjeździe firmowym w górach. Świetnie się bawiliśmy, spędziliśmy z całym zespołem sporo czasu. Dostaliśmy też fajne koszulki firmowe, które nasz manager zamówił w feel-good. Jeżeli szukacie odzieży z nadrukiem to na prawdę polecam, fajnej jakości odzież!
kolorowa
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2018, 08:40

Postprzez » czwartek, 30 sierpnia 2018, 08:56

 

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez roman123 » poniedziałek, 3 września 2018, 08:03

My w pracy planujemy wyjazd integracyjny we wrześniu, ale jak na razie też nie wiemy gdzie, nie ma na razie pomysłu/ :p
roman123
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek, 3 września 2018, 07:58

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez Ela78 » czwartek, 13 września 2018, 07:32

Tak nie w temacie, ale jeżeli ktoś prowadzi własną działalność gospodarczą i ma w planach spotykać się ze swoimi potencjalnymi klientami i nie wie gdzie takie spotkania organizować, to polecam restaurację Akademia. Świetny wystrój, profesjonalna obsługa, wysmakowane menu, każde spotkanie organizowane jest indywidualnie. Gorąco polecam.
Ela78
 
Posty: 587
Dołączył(a): poniedziałek, 6 marca 2017, 20:14

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez Radekrak » czwartek, 18 października 2018, 09:00

Panowie, a co sądzicie o wieczorze integracyjnym w klubie go-go? Chłopaki wymyślili coś takiego, jako że jedziemy do Warszawy na delegację, a niedaleko właśnie jest tam klub o nazwie New Orleans Club o dobrej renomie. Nic nie mamy mówić naszym partnerkom, co mi się średnio podoba, bo nie widzę powodów do ukrywania ewentualnie takiej akcji.. Jak myślicie? Powinienem z nimi iśc, czy nie?
Radekrak
 

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez bartez86 » czwartek, 25 października 2018, 11:14

u nas w http://bridgestone-poznan.pl organizowane sa rozne pikniki intekgracyjne i zawsze sie to wszystko mega fajnie sprawdza. No ale trzeba przyznac, ze organizacyjnie zawsze jest wszystko ok, nie ma sie do czego przyczepic. No i ekipe mam dosc pocieszna w pracy, na co dzien sie dogadujemy wiec to chyba tez nie pozostaje bez wplywu
bartez86
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 3 lutego 2017, 14:01

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez Kamilko » sobota, 3 listopada 2018, 17:20

Ja nie lubię takich wyjazdów, bo często kończą się alkoholową imprezą
Kamilko
 
Posty: 4
Dołączył(a): sobota, 3 listopada 2018, 17:19

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez gadulka » wtorek, 4 grudnia 2018, 08:02

Jako posiadaczka firmy wiem że imprezy/wyjazdy integracyjne mają bardzo duży wpływ na pracowników i warto takie rzeczy organizować. Takie wyjścia potrafią sprawić że pracownicy scalają się ze sobą i zaczynają swoją pracę traktować o wiele poważniej. Polecam zastanowić się nad systemem benefitów dla pracowników, ja korzystam z usług firmy https://nais.pl/dla-menedzerow/ , polecam zapoznać się z ich ofertą . Moi pracownicy uwielbiając chociażby wyjścia na strzelnice a ja uważam że ciężką pracę trzeba nagradzać .
gadulka
 
Posty: 105
Dołączył(a): poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez hiter » środa, 5 grudnia 2018, 11:02

wydaje mi się, że wyjazd integracyjny w takie miejsce to strzał w dziesiątkę, i mówię to z przekonaniem
hiter
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 5 grudnia 2018, 10:55

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez flapa » czwartek, 13 grudnia 2018, 17:36

według mnie taki wyjazd integracyjny to świetny pomysł :)
flapa
 
Posty: 4
Dołączył(a): czwartek, 13 grudnia 2018, 17:35

Re: Wyjazd integracyjny

Postprzez Teddy » niedziela, 16 grudnia 2018, 19:56

Tez uważam, że wyjazd integracyjny to świetna sprawa. Ja miałam okazję być tylko kilka razy, ale za to mogłam poznać swoich kolegów z pracy z zupełnie innej strony. Jeśli ktoś szuka dobrego przewoźnika, to ja jestem zadowolona z ComfortClass - zawsze wygodnie, bezpiecznie i bardzo miło:) A w tym tygodniu mamy firmową imprezę świąteczną, też będzie fajnie :)
Teddy
 

Postprzez » niedziela, 16 grudnia 2018, 19:56

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości