reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez felika » piątek, 8 września 2017, 12:22

Witajcie. Niebawem ruszam ze swoim pierwszym projektem w sieci i zależy mi by już od początku dobrze rozreklamować go w sieci. Jakie są najbardziej skuteczne metody na taką reklamę wg was ?
felika

Postprzez » piątek, 8 września 2017, 12:22

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez ninaa » wtorek, 12 września 2017, 05:02

wiesz co no na pewno pozycjonowanie. chociaż wydaje mi się, że jest teraz tyle skutecznych narzędzi, że można pokusić się o coś więcej. Ja specjalistą nie jestem ale myślę, że w tej kwestii warto zgłosić się do jakiejś agencji, która zajmuje się tym na co dzień.
ninaa

Postprzez Szymo » wtorek, 12 września 2017, 08:28

Jest wiele metod na reklamę w internecie od pozycjonowania po reklamę na portalach społecznościowych.
Szymo

Postprzez mikara » wtorek, 19 września 2017, 12:24

Dokładnie reklama w mediach społecznościowych też ma sporą skuteczność, głównie poprzez swój zasięg. Ludzie udostępniają interesujące ich linki i tak oferta trafia do większej ilości potencjalnych klientów. Ale jest też link building czy też usługa google shopping ( idealna dla sklepów ).
mikara

Postprzez prowadzPanie » wtorek, 19 września 2017, 19:38

Hm, według mnie najlepszą reklamą dla firmowego bloga i internetowego sklepu byłoby pozycjonowanie. Tylko pamiętaj o tym, żeby zawsze wybierać tylko i wyłącznie oferty dobrych i sprawdzonych agencji SEO, bo niestety to jest bardzo delikatna robota i bardzo łatwo ją zepsuć, a potem przywrócenie odpowiedniej pozycji może być już nieosiągalne... Jakby ktoś był zainteresowany, to tutaj Link po więcej informacji :)
prowadzPanie

Postprzez rejek » środa, 20 września 2017, 16:03

ja prowadzę podobny biznes i jeśli chodzi o reklamę to nie działam sam. Współpracuję z agencją soluma sem z Warszawy. To oni zajmują się całym marketingiem i to fakt pozycjonowanie u mnie akurat jest bardzo skuteczne i przynosi widoczne efekty. Nie wiem skąd jesteś ale może warto zadzwonić i zapytać o ofertę ?
rejek

Postprzez lilka » niedziela, 24 września 2017, 17:17

Myślę, że reklamę takiej działalności trzeba bardzo dobrze przemyśleć. Bo z jednej strony warto reklamę skupić na teren całego kraju z drugiej strony reklama lokalna może sprawić że ludzie z okolic będą chcieli mieć coś z lokalnej firmy. Jeżeli nie masz pomysłu na reklamę to ja polecam Ci zajrzeć do nich http://mobile-plus.pl/ bo mają świetną ofertę i na pewno Ci pomogą :)
lilka

Postprzez marcello » poniedziałek, 25 września 2017, 17:23

Ja też mogę polecic SOLUMA SEM. Robili dla mnie pozycjonowanie i wprowadzili usługę Google Shopping - efekty super. Słupki sprzedażowe poszybowaly w gore a to był główny cel wiec mogę stwierdzić, że są skuteczni :)
marcello

Postprzez Gość » niedziela, 1 października 2017, 18:09

Moim zdaniem dobrą sprawą są tablice reklamowe, pozwalają one na umieszczeniu swojej oferty na tablicy ogólnodostępnej do wielu klientów.
Gość

Postprzez AnnaMarie711 » wtorek, 10 października 2017, 09:42

Chyba najlepszą opcja dla takich rzeczy jest pozycjonowanie strony internetowej. Wyszukiwarka google to bardzo potężne narzędzie reklamowe. Polecam dlatego wynając speców od takiej reklamy. Firma Sfeo - pozycjonowanie katowice idealnie sie tym zajmie, mi pomogli w tej kwestii
AnnaMarie711

Postprzez » wtorek, 10 października 2017, 09:42

Następna strona

Powrót do Praca