reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez natasza85 » wtorek, 15 października 2019, 20:42

Myślę, że gdybanie, strzelanie w ciemno i próby w reklamie nie są dobrym pomysłem. Należy od razu zadziałać z profesjonalistami. Polecam agencje reklamową Green Mountain Media, to grupa młodych, prężnie działających ludzi. Zrobią odpowiedni research na rynku, zaproponują optymalne i skuteczne rozwiązanie. Nie da się samemu zrobić wszystkiego, wiem każdy chce zaoszczędzić. Ale czasem musimy wydać więcej i zaufać innym aby później zbierać konkretne zyski.
natasza85
 
Posty: 23
Dołączył(a): wtorek, 10 września 2019, 17:46

Postprzez » wtorek, 15 października 2019, 20:42

 

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez jasiepytamo » wtorek, 22 października 2019, 06:07

Wszystkie na temat reklamy swojego sklepu online,jak i informacji o tym,jak otworzyć sklep internetowy krok po kroku znajdziesz w kursach firmy EcommercePro. Sama od tego zaczynałam i dzisiaj mam sklep internetowy, który stał się głównym źródłem mojego dochodu. :wink:
jasiepytamo
 
Posty: 124
Dołączył(a): czwartek, 29 sierpnia 2019, 11:39

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez omlet123 » piątek, 25 października 2019, 09:24

A słyszałeś o czymś takim jak social media marketing? http://tearsofjoy.pl/social-media-marketing/
Taka reklama na portalach społecznościowych typu facebook pobudza emocje u odbiorców dzięki temu twoja marka jest lepiej rozpoznawalna i trafia do szerszego grona odbiorów. Takie zabiegi marketingowe mają wielki potencjał. Także gorąco polecam spróbować.
omlet123
 
Posty: 207
Dołączył(a): czwartek, 19 września 2019, 14:20

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Colka » czwartek, 9 stycznia 2020, 00:42

Ciekawą metodą w tym przypadku może być siec afiliacyjna, warto sobie poczytać o tym sposobie promocji firmy czy usług, według mnie bardzo korzystna pod wieloma względami. Polecam poczytać też o firmie Fireads, która się tym zajmuje albo napisać do nich na maila kontakt@firemedia.pl lub zadzwonić 733004821
Colka
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 8 stycznia 2020, 19:52

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Styro » piątek, 6 marca 2020, 20:24

Zainwestuj w pozycjonowanie i może jeszcze google adwords
Styro
 
Posty: 4
Dołączył(a): piątek, 6 marca 2020, 20:21

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez kolbam » niedziela, 8 marca 2020, 23:01

Uważam, że reklamować się trzeba na kilka sposobów. Po pierwsze, można zamówić krótki film na Youtube, bo realizacja np właśnie w Short Film 4U jest profesjonalna i w bardzo dobrej cenie, a jak ktoś chce jeszcze taniej, to polecam short-films.eu. No i do tego oczywiście reklama celowana w sieci, jeśli biznes jest lokalny, to można na jakimś portalu lokalnym, np taki portal w Łodzi ma świetne ceny i spory zasięg, ale w każdym regionie można znaleźć podobny portal. Ważne żeby faktycznie był żywy i nie prowadził go jakiś skrypt, tylko ludzie (redakcja), żeby były aktualne wiadomości, bo inaczej może się okazać, że ruch jest słaby, a wtedy inwestycja również się nie uda. Aktualizacja w takich miejscach jest kluczowa. Oczywiście, można też się dogadać z kimś, kto prowadzi dobrego bloga, tematycznie związanego z naszym biznesem. Artykuł gościnny zawsze jest fajnym rozwiązaniem, ale ktoś musi go napisać, a poza tym nie każdy autor się zgadza na taki rodzaj współpracy, no i to są jednak czasem wyższe koszty niż w portalu lokalnym.
kolbam
 
Posty: 68
Dołączył(a): sobota, 20 października 2018, 14:39
Lokalizacja: Łódź

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Trish » poniedziałek, 23 marca 2020, 09:33

Najlepsze będzie pozycjonowanie
Trish
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek, 23 marca 2020, 09:29

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Sparkly » czwartek, 21 maja 2020, 08:49

Cześć dobrą forma reklamy e-sklepu i bloga są artykuły content marketingowe: https://www.experts4blogs.pl/oferta/art ... ketingowe/ wchodzą w zakres szeroko pojętego e-commerce, który jest niezbędny przy prowadzeniu działalności online :).
Sparkly
 
Posty: 18
Dołączył(a): wtorek, 28 kwietnia 2020, 06:09

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Sjena » czwartek, 21 maja 2020, 20:18

Warto zwrócić uwagę na siłę oddziaływania obecnie social media Wystarczy poradzić się odpowiedniej agencji marketingowej w sprawie reklamy a contentorganica ma duże doświadczenie w tej branży https://contentorganica.pl/ Współpracowali z dużymi markami ,a ich metody prowadzenia kampanii są bardzo skuteczne.
Sjena
 
Posty: 175
Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2020, 13:38

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Minenka » poniedziałek, 21 września 2020, 21:53

Zgadzam się, już na początku warto zadbać chociażby o dobre logo, a co do samej reklamy to z doświadczenia mogę polecić marketing internetowy. U mnie zarówno logo, jak i marketingiem zajmowała się firma https://kiwwwi.pl/ i bardzo Ci ją polecam, u mnie zrobili świetną robotę.
Minenka
 
Posty: 103
Dołączył(a): czwartek, 27 grudnia 2018, 17:32

Postprzez » poniedziałek, 21 września 2020, 21:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości