reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez FrankieeFran » poniedziałek, 16 października 2017, 07:37

Każda reklama jest dobra jak się to mówi ;) A jaka wybrac to musicie zdecydować sie na podstawie klientów jacy mają do was trafić. Może dobry pomysłem będzie jakaś akcja promocyjna? Może prezentacja produktów? Do tego wszystkiego mogą okazać się niezbędne modelki i hostessy od agencji Papilio Agency.
FrankieeFran
 
Posty: 50
Dołączył(a): czwartek, 5 października 2017, 05:50

Postprzez » poniedziałek, 16 października 2017, 07:37

 

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Dżej89 » poniedziałek, 30 października 2017, 19:55

Bardzo ważny aspektem jest również logo, bo dzięki niemu firma jest rozpoznawalna. Dobrze, więc jest powierzyć stworzenie go odpowiednim specjalistom. Ja mam w planach skorzystać usług firmy którą mi polecił kolega. Zajmują się oni m.in. tworzeniem logo https://inbmarketing.pl/projektowanie-logo-lublin/ . Firma z tego co wiem to jest bardzo dokładna i działa zgodnie z wytycznymi klienta, dlatego potrafią oni stworzyć idealna koncepcja dla danej firmy. Ich usługi wydają mi wysokiej jakości, dlatego chętnie skorzystam.
Dżej89
 
Posty: 964
Dołączył(a): wtorek, 26 września 2017, 10:06

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez marinetta » środa, 1 listopada 2017, 12:11

ja tam też jestem zdania, że dobra kampania marketingowa w sieci to podstawa sukcesu. z ciekawości zerknęłam na ofertę tej agencji soluma sem i wygląda to ciekawie - szczególnie zainteresowała mnie ta aplikacja goole shopping. marcello możesz napisać coś więcej na ten temat ?
marinetta
 

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Dzennika5 » poniedziałek, 6 listopada 2017, 18:43

Najłatwiej no może nie najłatwiej ale najpewniej postawić na pozycjonowanie stron. Myślę, że taka opcja reklamy będzie najbardziej skuteczna. Również warto na inne aspekty reklamowe postawić przy takich biznesach. Wydaje mi się że obecnie użytkownicy lubią oglądać ciekawie stworzone filmy promocyjny.Taki 15-30 sekundowy film na pewno zda egzamin :) Po takie filmy polecam udać się do http://filmowa.pl
Dzennika5
 
Posty: 78
Dołączył(a): środa, 14 czerwca 2017, 10:41

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Szoszona » środa, 8 listopada 2017, 13:06

Ja ze swojego doświadczenia polecam zainwestować w porządną agencję SEO, która profesjonalnie zajmie się dla Ciebie pozycjonowaniem Twojej strony internetowej i samego sklepu . Moja firma bardzo odczuła wzrost klientów odkąd nasza strona wskoczyła na wyższe pozycje w google'u. Ja korzystam z usług firmy http://foxstrategy.pl/. Od samego początku jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nimi! Warto się zastanowić nad tą opcją :)
Szoszona
 
Posty: 29
Dołączył(a): piątek, 4 sierpnia 2017, 07:49

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Blue852 » poniedziałek, 13 listopada 2017, 14:24

Grunt to odpowiednie działania związane z pozycjonowaniem. Według mnie tylko profesjonalne firmy mogą zapewnić widoczne efekty w krótkim czasie. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy artykuł: http://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-pu ... pl,97.html, w którym autor opowiada jak odpowiednio dobrane i przeprowadzone działania (audyty SEO, analizy i testy, działania copywriterskie itp.) pomogły znanej aptece internetowej ograniczyć spadek ruchu na stronie i pozyskać nowych klientów serwisu. Bardzo ciekawy materiał! :wink:
Blue852
 
Posty: 94
Dołączył(a): czwartek, 31 sierpnia 2017, 12:27

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez lilka » sobota, 18 listopada 2017, 23:00

Jeżeli chodzi o e sklep to postawiłabym nie tylko na reklamę w sieci, ale też zwyczajną. Najlepiej byłoby postawić na pomoc profesjonalistów w zakresie reklamy sklepu. Wiem, ze ta http://mobile-plus.pl/ agencja reklamowa ze Słupska jest rewelacyjna. Może zajrzyj do ich oferty :)
lilka
 
Posty: 81
Dołączył(a): poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 21:36

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Gylfi12 » poniedziałek, 20 listopada 2017, 10:19

Hej,
polecam zajrzeć na świetny blog SEMsolutions prowadzi do firma zajmująca się pozycjonowaniem i kampaniami reklamowymi - SEMsolutions. Możecie dowiedzieć się cennych informacji oraz poczytać liczne wskazówki i wprowadzić je do swojego biznesu :)
dla mnie bardzo pomogły ich rady, polecam :)
Gylfi12
 
Posty: 9
Dołączył(a): środa, 25 października 2017, 12:39

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez jakkal » czwartek, 23 listopada 2017, 13:49

Z e-sklepem może być nieco trudniej niż z blogiem, bo zwykle konkurencja jest duża albo z innej strony, branża, w jakiej działamy, jest dość wąska, by tworzyć wysoki jakościowo i zróżnicowany content reklamowy. No i nie da się tutaj prowadzić typowych działań pozycjonerskich, jeżeli jest dużo produktów w sklepie, bo to muszą być treści i miejsca tematyczne, a tych nie zawsze jest wiele. Z blogiem to inna sprawa, choć też trzeba wstrzelić się z wpisami w konkretną i popularną tematykę, by ludzie chcieli klikać na linki albo wyniki wyszukiwania.
jakkal
 
Posty: 17
Dołączył(a): czwartek, 16 listopada 2017, 11:51

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Karolla » piątek, 24 listopada 2017, 09:35

To racja że pozycjonowanie e-sklepów jest zajęciem specyficznym, co nie znaczy że nie możliwym ;) Trzeba znaleźć porządną agencję która specjalizuje się w wielu tematach i potrafi "wyratować" też i takie sytuacje. Zawsze można zadbać o wizerunek swojej firmy/sklepu tylko trzeba mieć na to dobry pomysł, a takie mają np. w agencji solv. O widoczność firmy można zadbać m.in przez social media. W obecnych czasach praktycznie każdy ma swój profil, śledzi różne funpage, dzieli się ciekawymi linkami udostępniając je znajomym. Jeśli ciężko przeprowadzić jakieś działanie, warto skupić się na alternatywach które przyczynią się do większej widoczności w sieci.
Karolla
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 20 listopada 2017, 12:32

Postprzez » piątek, 24 listopada 2017, 09:35

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron