reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez Karolla » piątek, 24 listopada 2017, 09:35

To racja że pozycjonowanie e-sklepów jest zajęciem specyficznym, co nie znaczy że nie możliwym ;) Trzeba znaleźć porządną agencję która specjalizuje się w wielu tematach i potrafi "wyratować" też i takie sytuacje. Zawsze można zadbać o wizerunek swojej firmy/sklepu tylko trzeba mieć na to dobry pomysł, a takie mają np. w agencji solv. O widoczność firmy można zadbać m.in przez social media. W obecnych czasach praktycznie każdy ma swój profil, śledzi różne funpage, dzieli się ciekawymi linkami udostępniając je znajomym. Jeśli ciężko przeprowadzić jakieś działanie, warto skupić się na alternatywach które przyczynią się do większej widoczności w sieci.
Karolla

Postprzez » piątek, 24 listopada 2017, 09:35

Postprzez Maranka » sobota, 25 listopada 2017, 19:00

Ja mogę polecić http://fabrykamarketingu.pl/kampanie-sem/. Przeprowadzają świetne kampanie SEM. To ustalenie celu biznesowego, zdefiniowanie docelowej grupy odbiorców i odpowiedni dobór kanałó i narzędzi. Dzięki temu, Twoja reklama trafia wyłącznie do osób nią zainteresowanych. Nie płącisz za to, żeby oglądał ją ktoś, kogo nie interesuje.
Maranka

Postprzez violatta » środa, 29 listopada 2017, 11:52

Według mnie każdy kto prowadzi własny biznes powinien skorzystać z firm, które zajmują się pozycjonowaniem stron w internecie , znalazłam ciekawy artykuł o raportach z pozycjonowania https://seo.zgred.pl/raport-seo-dla-kli ... nosci-4484 W artykule jest dokładnie opisane jak taki raport powinien wyglądać . Jest napisany w prosty sposób , więc każdy zrozumie i będzie wiedział czy firma pozycjonująca nas nie oszukuje .
violatta

Postprzez lilka » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:03

Myślę, że dla e biznesów najlepsza jest reklama online. Warto pomyśleć o marketingu internetowym. Polecam marketing internetowy wrocław . Myślę, że oddając się w fachowe ręce dobrze na tym wyjdziesz. To chyba najlepszy sposób na reklamę na tą chwilę :)
lilka

Postprzez aniaola37 » wtorek, 23 stycznia 2018, 21:31

A myślicie że filmy reklamowe sprawdzą sie w takiej reklamie? Ja teraz mysle nad przedstawieniem mojej firmy w tv, wiem ze to spore koszta ale chyba oplaci sie to. Czytam teraz trochę o produkcji takich materiałów reklamowych na blogu https://www.filmowa.pl/blog/badanie-per ... klamowych/ mysle ze powinno tez was to zaciekawic
aniaola37

Postprzez mistyfi » piątek, 26 stycznia 2018, 15:26

Przede wszystkim musisz mieć wartościową treść - bez odpowiedniej zawartości, strona podupada. I wówczas żadna reklama tobie nie pomoże.
mistyfi

Postprzez Elizas » środa, 31 stycznia 2018, 22:49

Dobre treści na stronie zawsze się obronią i pewnie będzie taka strona miała więcej użytkowników.
Elizas

Postprzez agnieszszka » niedziela, 18 lutego 2018, 10:34

Prowadzę sklep internetowy i niedawno trafiłam przypadkowo na stronę pendrivy-reklamowe.pl. Zamówiłam kilka i dodaję je teraz do zamówień powyżej danej kwoty. Jeszcze nie wiem jaki będzie to miało skutek, ale dostałam już kilka wiadomości od klientów że dziękują za miłą niespodziankę :)
agnieszszka

Postprzez halotoja » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:11

Myślę, że podstawową reklamą dla firmy jest po prostu dobra strona internetowa, dlatego należy się z tematem tworzenia strony udać do specjalistów. Ja ostatnio korzystałem z usług Special Space Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Kwiatowa 5, 86-005 Kruszyn Krajeński i muszę Wam powiedzieć, że warto zajrzeć sobie na ich stronkę https://specialspace.pl/ jeśli nadal szukacie jakiś profesjonalistów w temacie marketingu internetowego
halotoja

Postprzez barmanka » wtorek, 20 marca 2018, 18:20

A myśleliście o reklamowaniu się w mediach społecznościowych? Teraz takie działania mogą przynieść dobre efekty. Można tutaj http://adnext.pl/baza-wiedzy/social-media-marketing/ poczytać o takich działaniach. Warto wybrać dobry sposób działania w sieci.
barmanka

Postprzez » wtorek, 20 marca 2018, 18:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca