reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Re: reklama dla e-sklepu i bloga firmowego

Postprzez kardinale » piątek, 30 sierpnia 2019, 15:46

Udało się znaleźć informacje na ten temat https://wedo.pl/
kardinale

Postprzez » piątek, 30 sierpnia 2019, 15:46

Postprzez swiatmarketingu » niedziela, 13 października 2019, 19:50

Jaka według Was jest skuteczna optymalizacja działań marketingowych? Zastanawiam się nad działaniami, które na prawdę będą skuteczne. Eye tracking, lub jakieś inne badania chciałbym przeprowadzić w swojej firmie. Wy coś takiego wprowadzacie do swojego biznesu? :wink:
swiatmarketingu

Postprzez natasza85 » wtorek, 15 października 2019, 20:42

Myślę, że gdybanie, strzelanie w ciemno i próby w reklamie nie są dobrym pomysłem. Należy od razu zadziałać z profesjonalistami. Polecam agencje reklamową Green Mountain Media, to grupa młodych, prężnie działających ludzi. Zrobią odpowiedni research na rynku, zaproponują optymalne i skuteczne rozwiązanie. Nie da się samemu zrobić wszystkiego, wiem każdy chce zaoszczędzić. Ale czasem musimy wydać więcej i zaufać innym aby później zbierać konkretne zyski.
natasza85

Postprzez jasiepytamo » wtorek, 22 października 2019, 06:07

Wszystkie na temat reklamy swojego sklepu online,jak i informacji o tym,jak otworzyć sklep internetowy krok po kroku znajdziesz w kursach firmy EcommercePro. Sama od tego zaczynałam i dzisiaj mam sklep internetowy, który stał się głównym źródłem mojego dochodu. :wink:
jasiepytamo

Postprzez omlet123 » piątek, 25 października 2019, 09:24

A słyszałeś o czymś takim jak social media marketing? http://tearsofjoy.pl/social-media-marketing/
Taka reklama na portalach społecznościowych typu facebook pobudza emocje u odbiorców dzięki temu twoja marka jest lepiej rozpoznawalna i trafia do szerszego grona odbiorów. Takie zabiegi marketingowe mają wielki potencjał. Także gorąco polecam spróbować.
omlet123

Postprzez » piątek, 25 października 2019, 09:24

Poprzednia strona

Powrót do Praca