wyposażenie biura

Re: wyposażenie biura

Postprzez Megi » wtorek, 25 września 2018, 07:22

Urządzając swoje biuro pamiętaj o tym, by było ono twoją wizytówką, ale także zapewniało co zdrowe miejsce pracy. Ze swej strony mogę polecić akcesoria biurowe: https://akcesoriabiurowe.wordpress.com - kupowałam u nich podstawkę pod laptopa i jest naprawdę świetna. Mają duży wybór artykułów szkolnych i biurowych, jest z czego wybierać. ;)
Megi
 
Posty: 17
Dołączył(a): wtorek, 7 sierpnia 2018, 07:39

Postprzez » wtorek, 25 września 2018, 07:22

 

Re: wyposażenie biura

Postprzez pola45 » środa, 26 września 2018, 19:40

Możesz miec i drukarkę i skaner w jednym urządzeniu. Zerknij na stronę Epsona. Mają bardzo duży wybór a teraz jeszcze dodatkowo promocje. Możesz zaoszczędzić nawet 500 zł. Sprzęt maja super.
pola45
 

Re: wyposażenie biura

Postprzez kubawo3 » piątek, 28 września 2018, 08:50

moze w jakiejs hurtowni artykulow i rzeczy do biura beda mieli
kubawo3
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek, 28 sierpnia 2018, 09:17

Re: wyposażenie biura

Postprzez Barrrtus » poniedziałek, 1 października 2018, 19:29

Myślę że w hurtowniach z rzeczami do szkół bez problemu takie znajdziesz
Barrrtus
 
Posty: 4
Dołączył(a): poniedziałek, 1 października 2018, 19:28

Re: wyposażenie biura

Postprzez monicx » środa, 3 października 2018, 07:31

Myślę, że w temacie wyposażenia biura warto też pomyśleć o organizacji kabli i przewodów. W końcu każdy wie, że wystające listwy i kable od razu rzucają się w oczy i mało estetycznie wyglądają. Ostatnio w sklepie Mediaporty.com.pl znalazłem listwy zasilające wpuszczane w blat, tego typu: https://mediaporty.com.pl/rodzaje-gniazd-blatowych-263 i świetnie sprawdzają się w moim biurze. Wyglądają bardzo estetycznie, wręcz profesjonalnie, a dodatkowo nie muszę martwić się, że potknę się o jakiś kabel, więc to też ułatwienie w kwestii bezpieczeństwa.
monicx
 
Posty: 83
Dołączył(a): sobota, 31 marca 2018, 17:20

Re: wyposażenie biura

Postprzez jwelc65 » środa, 17 października 2018, 07:19

Całe wyposażenie biura można znaleźć w tym świetnym sklepie https://ergopoint.com.pl/ . Naprawdę mają świetny asortyment.
jwelc65
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa, 17 października 2018, 07:14

Re: wyposażenie biura

Postprzez Gość » czwartek, 25 października 2018, 09:44

Bardzo ważne są wygodne i pojemne meble. Moje biuro jest dość małe, ale bez problemu wszystko zmieściłam. Chciałam meble na wymiar i robiłam je w firmie KJK, bardzo polecam :)
Gość
 

Re: wyposażenie biura

Postprzez Symphony » wtorek, 6 listopada 2018, 10:25

Zgadzam się że ważne są wygodne i pojemne meble, które pomieszczą wszystkie dokumenty i inne potrzebne w biurze rzeczy. Super rozwiązaniem jest też montaż gniazd w blatach. Moje biuro jest stosunkowo niewielkie dlatego zależy mi na porządku a takie rozwiązanie pomaga ograniczyć bałagan i wijące się wszędzie przedłużacze.
Symphony
 
Posty: 6
Dołączył(a): wtorek, 6 listopada 2018, 10:12

Re: wyposażenie biura

Postprzez Monia7 » środa, 14 listopada 2018, 19:00

Myślę, że warto też kupić do biura sobie grzejnik elektryczny http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/ad_7705 . Wiecie różnie bywa... Nikt nie ma pojęcia jaka będzie w tym roku zima, a zawsze warto mieć w rezerwie coś, co dogrzeje nasze pomieszczenie. A słyszałam, że te farelki są bardzo wydajne i energooszczędne. Także sądzę, że warto je kupić.
Monia7
 

Re: wyposażenie biura

Postprzez Mylik » niedziela, 18 listopada 2018, 16:08

Najpierw nalezy sie w ogole zastanowic, czy koniecznie potrzebujemy takie tradycyjne biuro? Wiele dzialalnosci nie wymaga biura - a to sa tylko dodatkowe koszty przeciez, prawda? Wynajem, media, urzadzenie, sprzatanie itp - o to wszystko trzeba dbac. A wiecie, ze jest takie cos jak wirtualne biuro ? Wynajmuje sie adres w firmie, ktora takie uslugi swiadczy i ma sie tam zarejestrowana swoja wlasna dzialalnosc. Proste i tanie.
Mylik
 
Posty: 124
Dołączył(a): sobota, 16 grudnia 2017, 15:33

Postprzez » niedziela, 18 listopada 2018, 16:08

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Praca

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron