Jaki fotelik dla dziecka ?

Re: Jaki fotelik dla dziecka ?

Postprzez arkoska89 » poniedziałek, 1 października 2018, 12:59

My mamy https://smartkidbelt.com/ i sprawdza sie rewelacyjnie. Dziadkowie bardzo często używaja i ja do taxi zawsze zabieram. Uważam, że wszystkie busy i taxi powinny byc w takie wyposażone.
arkoska89

Postprzez » poniedziałek, 1 października 2018, 12:59

Postprzez EmilSturer » piątek, 5 października 2018, 21:19

Firmy polecać nie będę, ale zdecydowanie warto zakupić fotelik, który można ustawić tyłem do kierunku jazdy. Nie ma bezpieczniejszych.
EmilSturer

Postprzez Melvina » środa, 10 października 2018, 18:47

Oczywiście że tak. Niestety mało osób kupuje takie foteliki a są one najbezpieczniejsze dla waszych dzieci! W niektórych krajach z tego co czytałam to jest to nawet obowiązek, kupowanie tylko takich fotelików. Z tego co widziałam to Nodik ma takie foteliki samochodowe. Zajrzyjcie sobie do tego sklepu internetowego. Zastanawiam się również czy nie kupić specjalnych fotelików z atestem. Bezpieczeństwo naszych dzieci jest przecież najwazniejsze. I nie jest ważne to czy jesteście dobrym kierowcą czy też nie. Za innych uczestników ruchu niestety nie odpowiadacie.
Melvina

Postprzez Magnolia90 » czwartek, 18 października 2018, 19:21

Myślę, że warto sobie również chociażby dla porównania przejrzeć oferty strony sklep-smile.pl (link) . Bardzo dużo znajduje się tam naprawdę dobrych modeli fotelików w poszczególnych przedziałach wagowych. Foteliki te są lekkie, a zarazem w pełnie bezpieczne. Można je kupić u nich z bazą lub też bez niej. Wszystko zależy od naszych oczekiwań.
Magnolia90

Postprzez marla » niedziela, 28 października 2018, 20:22

My mamy i fotelik i Smart Kid Belt. Przydaje się w awaryjnych sytuacjach. Ogromy pluz, ze można ten adapter zmieścić do torebki. Szkoda że nie da sie poskładać fotelika, bo niestety nie zawsze wszędzie można go ze sobą zabrać.
marla

Postprzez GosiaBB » poniedziałek, 29 października 2018, 23:39

Dla mnie najważniejsze przy wyborze fotelika było jego odpowiednie mocowanie w aucie i zdecydowałam, że najlepiej jest kupić fotelik z izofixem. Najprostszy sposób montowania, jaki widziałam i do tego bardzo mocno, bo bezpośrednio do szkieletu auta.

Postprzez jenny334 » wtorek, 30 października 2018, 14:34

marla napisał(a):My mamy i fotelik i Smart Kid Belt. Przydaje się w awaryjnych sytuacjach. Ogromy pluz, ze można ten adapter zmieścić do torebki. Szkoda że nie da sie poskładać fotelika, bo niestety nie zawsze wszędzie można go ze sobą zabrać.

A co to za urządzenie ten smart kid belt?
jenny334

Postprzez kania2 » środa, 31 października 2018, 11:38

jenny334 napisał(a):
marla napisał(a):My mamy i fotelik i Smart Kid Belt. Przydaje się w awaryjnych sytuacjach. Ogromy pluz, ze można ten adapter zmieścić do torebki. Szkoda że nie da sie poskładać fotelika, bo niestety nie zawsze wszędzie można go ze sobą zabrać.

Dołączam się do pytania :)
kania2

Postprzez zosiawerek » piątek, 9 listopada 2018, 11:23

kania2 napisał(a):
jenny334 napisał(a):

Dołączam się do pytania :)

Mam smart kidbelta. Jest to mały adapter, jakby regulator, do pasów samochodowych. Faktycznie jest bardzo malutki i można z niego korzystać w taksówkach czy autobusach. Dodatkowy plus dla mnie że jest uniwersalny i można z niego korzystać dla dzieci od lat pięciu do dwunastu.
zosiawerek

Postprzez trutenko » piątek, 9 listopada 2018, 17:08

No dobra, ale po co kupować fotelik... ? Znacznie ważniejszy jest odpowiedni dobór nosidełka dla dziecka. Najlepiej po prostu weź sobie wejdź na stronę https://tulisie.pl/nosidelka-dla-dzieci/tula i tam trochę poczytaj o tym jak to powinno wyglądać :)
trutenko

Postprzez » piątek, 9 listopada 2018, 17:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby