sprzatanie i dom

Re: sprzatanie i dom

Postprzez wiktoria68 » poniedziałek, 25 listopada 2019, 16:29

Chciałabym mamie kupić dobry odkurzacz na święta. W tym celu, nie widząc co wybrać,zaczęłam szperać w internecie, gdzie trafiłam na ranking najlepszych pięciu odkurzaczy http://www.jaw.pl/2019/09/5-najlepszych-odkurzaczy-do-300-zl-subiektywny-wybor/ Rozwiązanie z miejsca pierwszego, a mianowicie odkurzacz Sencor SVC 7020VT chyba by się mojej mamie spodobał :) Właściwie to mogłaby przy nim leżeć i pachnieć, innymi słowy odkurzacz odwaliłby sam całą brudną robotę.
wiktoria68

Postprzez » poniedziałek, 25 listopada 2019, 16:29

Postprzez Lima » piątek, 29 listopada 2019, 22:08

Ja uważam że te centralne odkurzacze do sprzatania są najlepsze. One są na prawdę świetne w sprzątaniu. Jeśli szukasz odpowiedniego odkurzacza centralnego to szczególnie polecam tą stronę http://centralne-odkurzacze.net gdzie znajdziesz sprzęty tylko o najwyższej jakości. Sam zakupiłem u nich odkurzacz i był to dobry wydatek. Nie musze już męczyć się ze sprzątaniem.
Lima

Postprzez Psytka » wtorek, 17 grudnia 2019, 10:37

To prawda, że odkurzacz bardzo się przydaje ale sa miejsca w domu, gdzie nie da się 'dojechać" odkurzaczem. Poza tym i tak po odkurzaniu podłoga wymaga umycia. Moim zdaniem kluczem do skutecznego sprzatania jest posiadanie dobrych środków czyszczących. Bardzo duży wybó preparatów znajdziecie w ofercie firmy https://i-posprzatane.pl/ . Tu możecie kupić profesjonalną chemię w bardzo przystępnych cenach.
Psytka

Postprzez domi10 » piątek, 17 stycznia 2020, 18:10

Ja uważam że przed zakupem odkurzacza trzeba sprawdzić opinie na temat różnych modeli i wybrać taki który będzie najlepszy dla nas. Najlepiej wybrać taki który ma więcej opcji tak byśmy mogli zrobić coś więcej z jego pomocą niż tylko odkurzać.Ja zakupiłam piorący odkurzacz George i powiem Wam że jestem mega zadowolona. Wyprałam sobie wypoczynek w salonie oraz tapicerkę w aucie i sprawdza się świetnie . Jak Wam się sprawują takie odkurzacze ?
domi10

Postprzez Majsterkowicz » czwartek, 23 stycznia 2020, 15:19

Ja polecam odkurzacz GreenGo 4.0 MOD-35 firmy MPM jest świetny - bezprzewodowy i lekki w odkurzaniu a gdy trzeba można go rozłożyć i będzie odkurzaczem ręcznym (samochodowym). No i długi czas pracy
Majsterkowicz

Postprzez SIS » wtorek, 4 lutego 2020, 10:56

Nie ma lepszego odkurzacza niż automatyczny. Dlatego Roomba jest tak popularna, bo każdy marzy, żeby to robot za niego odkurzał mieszkanie
SIS

Postprzez mitris » wtorek, 18 lutego 2020, 09:10

Sis, to fakt ja mam roombe e5 i cieszy niesamowicie, jest dokładny w sprzątaniu i chyba bym go już nie oddała za nic.
mitris

Postprzez Patryk535 » piątek, 6 marca 2020, 08:47

U mnie mega dobrze sprawdza się odkurzacz piorący george. Używam go głównie w warsztacie, ale na grubsze porządki przywożę go do domu. Coś niesamowitego jak łatwo sobie radzi z brudem. Pranie dywanów też jest nim możliwe. No i rozbraja mnie ta mordka na obudowie :D
Patryk535

Postprzez latawiec biały » środa, 25 marca 2020, 21:35

Sprzątanie jest o wiele przyjemniejsze kiedy ma się porządny sprzęt! Zresztą z dobrym odkurzaczem sprząta się też o wiele szybciej ;) My z mężem postanowiliśmy ostatnio wymienić nasz stary odkurzacz na nowy, bezprzewodowy, który znaleźliśmy na https://www.neonet.pl/odkurzacze/philip ... 03-01.html . Była to naprawdę świetna okazja, bo odkurzacz jest w super cenie :)
latawiec biały

Postprzez milka91 » czwartek, 26 marca 2020, 22:09

Ja od tygodnia robię wiosenne porządki w całym domu. Sprzątam, piorę i składam. Ostatnio dorwałam w sklepie Surf Kokos i muszę powiedzieć, ze ten srodek do prania jest świetny. Pranie w końcu jest czyste i pięknie pachnie. Ktoś z was używa proszku lub kapsułek Surf? Też jesteście zadowoleni?
milka91

Postprzez » czwartek, 26 marca 2020, 22:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hobby