Chcemy dla kolegi zorganizować 25 urodziny

Chcemy dla kolegi zorganizować 25 urodziny

Postprzez Maciuszek87 » wtorek, 28 lipca 2020, 09:30

Chcemy dla kolegi zorganizować 25 urodziny i szukamy jakiegoś fajnego klubu nocnego, żeby tego dnia miał trochę wrażeń, więc jak znacie na Śląsku jakiś klub, który możecie polecić to chętnie skorzystamy z podpowiedzi. Zależy nam na dobrej atmosferze i oczywiście na jak najlepszych dziewczynach jakie tam będzie można spotkać.
Maciuszek87

Postprzez » wtorek, 28 lipca 2020, 09:30

Re: Chcemy dla kolegi zorganizować 25 urodziny

Postprzez Patec63 » czwartek, 6 sierpnia 2020, 06:41

Wielkiego doświadczenia z nocnymi klubami nie mam, ale jak trafiłem do klubu www.royalkatowice.pl to wyszedłem z niego zadowolony. Byłem tam na wieczorze kawalerskim kolegi i rzeczywiście wszystko było fajnie zorganizowane, dobrze się bawiliśmy więc jak szukacie takiego miejsca to tam się warto wybrać.
Patec63

Re: Chcemy dla kolegi zorganizować 25 urodziny

Postprzez Yankes23 » czwartek, 6 sierpnia 2020, 13:00

Maciuszek87 napisał(a):Chcemy dla kolegi zorganizować 25 urodziny i szukamy jakiegoś fajnego klubu nocnego, żeby tego dnia miał trochę wrażeń

Nieważne jaki klub wybierzecie, ważne żebyście rano, jak bezie na kacu, zadzwonili mu " z sanepidu", ze ma kwarantannę. Nie zapomni Wam tego do końca życia. A tak na poważnie, to chyba Was pogięło, setki przypadków Corony na Śląsku codziennie, a Wy do klubu... popijcie w parku i zamówcie mu tancerkę gogo do domu i tyle. Chyba, że planujecie już stypę w pakiecie.
Yankes23

Postprzez » czwartek, 6 sierpnia 2020, 13:00

Powrót do Hobby